Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Almaktan pişman olduğunuz motosiklet?

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Evet dostlar, hiç almaktan pişman olduğunuz motosiklet oldu mu?

Markası-modeli neydi, neden pişman oldunuz, ne gibi sorunlar çıkardı felan fistan.

Haydi paylaşalım ve alınca en çok pişman olunan markaların ve ilgili modellerin sabıkasını çıkaralım.

Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Mondial MR250.

sinansari_fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1300S
    2011 Model Sıfır Mondial Loyal 100, 1000 km de dökülmeye başladı,

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Güzel bir başlık. Nedenleri de yazsanız daha hoş olur bence
    serkani bunu beğendi.

Motosikleti
    Made in Japan!
    Peki beyler neden? Bence sebeplerini de yazalım, yaşadığınız sorunları, neden sizi bezdirdiğini... Böylece kronik sorunlar vs daha iyi anlaşılmış olur kanaatindeyim.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

LifeisBike
    Misafir
    Genel kanı çin malı ürünlerin ortak sıkıntıları yönünde olacaktır diye düşünüyorum. Ben mesela honda scooter kullanıp akabinde bir çin malı motosiklet alarak hayatımın hatasını yaptım ve ibret olması açısından 10 senedir saklıyorum bir 10 sene daha vergisini ödemeyi planlıyor olup, her vergi ödeyişimde bir daha böyle bir hata yapmamam konusunda ders alıyorum

Markası Kanuni Storm 150 idi.. 2007 model,, çıkarttığı sorunları yazmak na-mümkün hatta şöyle bir anıdan söz etmek istiyorum, bu motosiklet bana haliç köprüsünün altında Yatır veya uhrevi bir şey olduğunu düşündürmüştür. Bir motor haliç köprüsü okmeydanı çıkışında ve aynı noktada 2 ay içerisinde 5 kez kaldığında ister istemez acaba aşağıda Yatır mı var acaba ? geçerken rahatsız mı ediyoruz sorusunu akıllara getiriyordu..
    serkani, Cronos, Sepetçioğlu ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    kendi motosikletimden tiksinme endişesi nedeni ile hiç japon motosikletlerine binmedim o yüzden mutluyum
    serkani, Oguz K., Sepetçioğlu ve 11 diğerleri bunu beğendiler..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bi çoğunuz şaşıracak ama honda activa. nedeni çok kaza yaptım geçmişte o motorla ergenken saç dedik çekiç ile düzeltirler masraf olmaz dedik yanılmışız her fırsatta honda beatten daha fazla tuttu parçaları .sonra motor soğukta çalışmazdı 40 bine geldiğinde 2. segman pistonunu istedi . motor yağ sızdırıyordu .75 i geçmezdi .akü tarafı ön gögüse yerleştirilmiş üstelik kuru tip olmayan aküydü ve ön çamurluğa hem akar o da boyanın canına okurdu .bu kadar yeter li mi ?
    bkrsnmz, Mamba09 ve cluuberzone bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Of Of of. Güzel başlık. Akşama güzel bir hikayeyle geliyorum
    serkani bunu beğendi.

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    mondial drift ilk çıktığı zaman almıştım 1 hafta sonra sattım sattığım eleman da 1 hafta sonra ciddi bir kaza yapmış malesef.

Motosikleti
    Made in Japan!
    Alıntı kyagmur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motosikletimden tiksinme endişesi nedeni ile hiç japon motosikletlerine binmedim o yüzden mutluyum

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Motoran Mtr 100 v2.

İlk motosikletimin olmasının verdiği etkide vardır muhtamelen, teslim aldığım gece 1 - 2 tur attım, sabah ne yaptıysam çalıştıramadım, daha sonra 20 dk sürükleyerek, servisine gittim, servisin dediği karbüratör'ü değişcek parça arızalıymış, neyse değiştirdi düzeldi. bindim geldim eve depoyu fulleyim dedim, bitmek üzereydi göstergede öyleydi, neyse fulledim kontağı açtığımda, baktım gösterge çalışmıyor. daha sonra servis ile görüştüm,getir bakalım dedi, kontrol ettiğinde, göstergenin soketi takılmamış takıtı düzeldi, neyse aradan bir kaç gün geçti bu arada rodajını yapıyorum, bir den giderken stop etti motor ve 5 dakika rahat çalışmadı, bende daha fazla zorlamadım evin yakınlarındaydım sürükleyerek getirdim, direksiyonda boşluk vardı, kendim kontrol ettiğimde orasını burasını gidondaki ana somun sıkılmamış Allah'a emanet gidiyorum. neyse daha sonra sıkıntı çıkartmadı km oldu 2000 gaz açıyorum artık, daha sonra ne göreyim titreşimden motosikletin gidon kiliti düşmüş yolda vidaları gevşeyerek. hatta satarkende öyleydi. neyse takmadım oldu km 3200 civarı bir gün yoldan eve geliyorum pat bi baktım km göstergesi kafasına göre oynuyo bozuldu. ve beni ilallah ettiren şey ise motosiklet abartmıyorum her gün her tarafını kontrolden geçiriyorum çok gevşiyordu loctiteladım halde düşünün. bir kaç olay daha oldu aklıma gelen bunlar en son dayanamayıp sattım. sonra Tvs aldım resmen motosiklet binmiyormuşum dedim öyle bir şey olamaz. sonra bir kaç borç çıktı ev yaptırmıştık borçlar vardı satıp onları ödemek zorunda kaldım, arkadaşta Pulsar 200ns vardı ona bindim ve çok hoşuma gitti şuan para biriktiriyorum çoğu kişi biliyo zaten biraz uzun oldu yazı kusura bakmayın
    serkani, mterayes26, cluuberzone ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    CBR 250 R.
    aldım 1 hafta sonra sattım.

sebep; çok yakıyordu. ve beklediğim o performans yoktu. 125 den 250'ye performans için geçilmez diyenler haklıydı. zevk meselesi ayrı tabi. ama cbr 125 den cbr 250 ye geçtiğimde arasında fark olmadığını neredeyse hızlanmada aynı olduğunu fark ettim. şehir içi neden iki kat daha fazla yakan motor almalıydım ki? hemen sattım.
    serkani, 2move, SUN ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    yamaha xmax 250 motora bir lafım yok yanlış anlamayın. ama xmax 400 dururken bunu neden aldıgımı hiç bir zaman anlamamıştım.sonra 400 ü aldık zaten. onun dışında her zaman güzel motorlarım oldugu ıcın pişmanlık duydugum hıc bır motorum yok....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    İlginç bir başlık olacak.. Takipteyim..

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Bu benim ilk motorum beni hiç yolda bırakmadı.Bir sefer arıza yaptı.
    Buji
    Buji piposu
    Alt fişek
    Hava filtresi değişti
    70Km yol gittim eve 5km kala tekleme yapmaya başlamıştı.Tüm bu parçalar değişti ama düzelmedi.Usta en son karbüratör deyince o ustadan kaçtım.45Km yol giderek motoru tamirci olan kuzene teslim ettim.
    Yaptığı sadace buji piposunu değişmek oldu.Maliyet 5tl oda ikram
    Sorunlu motor yok , Sorunlu Usta var . Tabi onlar kendine usta diyenler
    nemesis-83 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Jinlun jl150-5
    ömrümü yedi gercekten chopper sevdasi sarmisti beni bi ara aldim ve ariza vermeyen yeri gercekten yoktu ve bi zaman sonra dedimki artik bozulcak bi yeri kalmadi.
    Ne yazikki yanilmisim bu seferde ilk basa dondu su an kymco mla coook mutluyum
    cluuberzone bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Pismanlik yasadigim olmadi ama aklimda sunu almak var 3000 tl'ye birakiyorlar. Seytan gidikliyo ama direniyorum sizce cokmu pisman olurum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...06604625/detay

mutluemlak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2021 r1250gs adw , vespa mickymause
    2006 yamaha majesty almıstım 400 lük
    allahım pişman oldugum tek makinadır her kalkışta sallana sallana bi tuhaf olmustum
    kayıs kasnak agırlıklar misketler hepsi değişti komple sıfırlandı gene aynı gene aynı
    2.haftada sattım kurtuldumdu
    60 km den sonra mukemmel ama o 60 a cıkana kadarki titreme acayipti
    azer bulbulden fena olmustum.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı RmMuR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial MR250.
    Bunun açıklamasını merak ettim, çok fazla bilgi kirliliği var bu motor konusunda, açıklayabilirseniz sevinirim.
    Oldjack bunu beğendi.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)