Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Talihsiz kaza :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    ( gezi detayları burada : http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/144465-antalya-kas-gezisi-ata07-mk-450-km.html )

Hafta sonu klübümüzle yaptığımız gezi dönüşünde kumluca- antalya arası adrasan mevkiinde gördüm kazayı,ben durduğumda ambulans gidiyordu. Motorun halini göünce korktum baya ama çok şükür durumu iyiymiş arkadaşın. Çarpan aracın şoförü genç bi bayan. Motora arkadan vurmuş, '' tipik bayan şoför, dikkatsiz giderken motoru altı almıştır'' diye aklımdan geçirirken öğrendimki, motorlunun nişanlısıymış bayan, fren yerine heyecandan gaza basınca nişanlısını vurunca bariyere sokmuş :( Arkanızda veya önünüzde bi tanıdığınız varken daha dikkatli gidin. şaka yapayım derken kaka olmasın olay arkadaşlar :(

AydınOğlu09 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    Durumunun iyi olması sevindiric. motosikleti görünce inşallah yaşıyordur demedim değil

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Durumunun iyi olması sevindiric. motosikleti görünce inşallah yaşıyordur demedim değil

motorun halini görünce polislere zaten hayatttamı diye sordum. bende pek imkan vermemiştim ama durumu kritik bile değilmiş. Direk uçmuş üstünden motor parçalanmış sonra.
    manofsteel bunu beğendi.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    motosikletin haline bakar mısın. buradan canlı çıkması mucize. verilmiş sadakası varmış Allah korumuş.
    Allah başa vermesin çok kötü bir durum.

Motosikleti
    Dominar D400
    offf. ARkadaşın iyi olmasına çok sevindim. Motorun halini görünce gerçekten de çok iyi şeyler gelmiyor insanın aklına.
    Arkadaşa tekrar geçmiş olsun.

Motosikleti
    MT-25
    Büyük geçmiş olsun..

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    işte bu yüzden arabalardan nefret ediyorum mecbur kalmadıkça binmiyorum,kaza anında fırlayıp gidebileceğin bir yer yok,pestil gibi metallerin camların arasında sıkışıp kalıyor insanlar,bu yüzden her zaman dikkatli ve güvenli sürüş yapmak şartı ile 2 teker.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    ne diyelim? heyecanlı nişanlısı olan arkadaşa " geçmiş olsun".

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    arabada da fırlıyorlar merak etmeyin, bir keresinde her ne kadar bakmamaya çalışsam da kaza yapmış iki araçtan çok daha ötelerde yerde cesetler yatıyordu : (

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    resmi görünce kötü oldum yazıyı okuyunca içim rahatladı. geçmiş olsun arkadaşımıza.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    frene basim derken gaza bastım, klasik bayan hastalığı allah şifa vermesin, çok tanıdık bir cümle, konu başka bişeylerin ince hesabı olunca beynin tüm loblarıyla oynaşmayı bilen kadınların fren yerine gaza bastım demesi ne kadar ironik. afferim iyi halt ettin. şu ehliyet denen boku vermeden önce nasıl eğtiyosanız adam gibi yapın şu işi.
    hakanens bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    O başka bişeylerde olmasa Abeci bu dünya çekilmez hale gelir bee.. İyiki varlar hayatımızda ama trafikte kadın gördümmü kaçacak şerit ararım yoksa iyice geride kalırım.
    Geçenlerde kaçamadım kendilerinden. Araba ile seyir ederken en öndeki kadın şoför işleyen ve trafik olmayan bir yolda nedense birden fren yapıyor ve onun arkasında seyir eden kadın şoför de duramayıp öndeki kadına şoföre çarpıyor ve bende sol şeritten döneceğim yere doğru sağ şeride doğru yönelirken orta şeritte en öndeki duran bayan şoföre çarpan bayan şoföre duramayarak çarpıyorum.
    En öndeki kadın şıklığından taviz vermemiş belli. Araba kullanırken bile. 15cm topuklu kütük ayakkabılarıyla araban iniyor ve suçlu sizsiniz diyor. Evet suçlu biziski seni farkedememişim. Keyfinden zınk diye bir fren yap birde konuş. Buyur burdan yak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:05 ----------

Günümün içine etmişlerdi o gün. Halbüse ne kadar moralli başlamıştım güne..
    abeciMotoru bunu beğendi.
    Bir garip yolcu

isra... - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB500F
    Allah korumuş.. Bana vurur diye değil belki ama tırsar korkar kendi kaza yapar düşüncesiyle tanıdık araba şoförleriyle yolculuk etmemeye çalışıyorum ben. Viraj alırken bile çok yattı, az yattı, kaydı kayacak diye motorcuyu izleme huyu var, motorcu tanıdık ise. E o ara yaptığı işi unutabiliyorlar.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Arkadaşa çok geçmiş olsun tabiki de bu nası nişanlı arkadaş !!!! Ben aynı durumu yaşasam nişanı atar arkasından da farklı şeyler yapardım bu nedir ya motorun haline bak Kullanamıyorsan Kullanma !!!!!!!!
    Oldjack bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Alıntı manofsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte bu yüzden arabalardan nefret ediyorum mecbur kalmadıkça binmiyorum,kaza anında fırlayıp gidebileceğin bir yer yok,pestil gibi metallerin camların arasında sıkışıp kalıyor insanlar,bu yüzden her zaman dikkatli ve güvenli sürüş yapmak şartı ile 2 teker.
    Ben böyle kafa görmedim.
    DraQuila, manofsteel ve Onurhan D bunu beğendiler.
    20

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı DraQuila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşa çok geçmiş olsun tabiki de bu nası nişanlı arkadaş !!!! Ben aynı durumu yaşasam nişanı atar arkasından da farklı şeyler yapardım bu nedir ya motorun haline bak Kullanamıyorsan Kullanma !!!!!!!!
    kaza hocam adı üstünde saçmalama, isteyerek yapmadı o kızda heralde
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza hocam adı üstünde saçmalama, isteyerek yapmadı o kızda heralde
    Hocam sen saçmalama neresi kaza bunun heycanlanacak gazı fıreni karıştıracak benim üstüme çıkacak bumu kaza?
    Nişanlısı bariz otomobil kullanmaktan anlamayan birisi ozaman kullanmayacak kendisinin,başkasının hayatına böyle düz yolda harcamayacak
    Nabalım işte kaza diyerek böyle bi olayın içinden hiç kimse çıkamaz

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motoru görünce aha biri daha öldü dedim

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben böyle kafa görmedim.
    bonzai böyle yapar mı düşünüyorum. O bile zor

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Dün haberini aldım, arkadaşın durumu iyiymiş. Nişanlısı acemiymiş daha. yeni şoförmüş :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)