Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Chopper grupları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki intruder m800
    Enteresan hakikaten.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo 250-4
    facebook yok usta ben şuan manisadayım 6 ay sonra yani üniversitede gidicem kocaeliye tek hedefim orası al lah nasip ederse, üniversiteye gitmeden başvuru mu artık ne diyorsanız onu yapmak istiyorum. Disipline alışığım benim için sorun olmaz asla. Manisa'da kurulan şubeye nasıl ulaşabilirim yada herhangi bir katılabileğim yere en yakın örneğin izmire birkaç yönlendirme yaparsan çok memnun olurum. üyeler yeni katıldıklarında 3-4ay deneniyomuş ben o süreyi üniversiteye gitmeden aşmak istiyorum o yüzden bu kadar soru sordum ve tcmk'dan ilk irtibata geçtiğim kişide sensin. tabikide rütbe sıralaması olucak zaten olursam grubun en gençlerinden olucam büyük ihtimal kabul edip etmemek size kalır tabiki ben en basit nasıl ulaşabilirim gruba peki ?
    Kötü sürücü yoktur... Sürücü YOKTUR !

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Süpersport kulübü kurucam ben

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Enes Bakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpersport kulübü kurucam ben
    kur paşam seni tutan yok , evet bu ülkede ne enteresan değilki

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Zorunlu çarşamba toplantılarına il koçuna bu akşam mesaideyim , bu akşam çocugun doğum günü , bu akşam misafirim var deyip gelmeme lüksüne veya bugun işlerim çok yoğun biraz gecikeceğim deme hakkınız var .

Bastil hapishanesi değil , il grubunuza gidip ortamı görüp daha net karar verebilirsiniz biz herkese gel deriz fakat git dediğimiz de çoktur sonuçta türk ananeleriyle yaşıyoruz . Facebook yoksa yarın sabah istanbul ve kocaeli başkanı ile görüşüp buraya somut bir şekilde döneceğim

Geçen hafta edremit - balıkesir de festival vardı öncesinde la 250 cc lık motorlarla klüp kurmuşlar hahahaha diyenler 120 tane motoru ve eğlenceyi görünce çarşamba günü 8 kişi katılmak istiyoruz diye gitmiş ;)

motorun ister kuba 150 olsun ister electraglide 1700 yine gel dostum Sadece a2 , erkek , chopper custom, cruıser motor sahibi ol

allah nasip ederse bu yıl pamukkalede C.C.C fest olacak 2016 da eskişehir de 2013 de eskişehirde festival oldugunda tam 85 motor eskişehire giriş yaptı fotoğraf çekenler videoya alanlar , arkanıza binebilirmiyiz diyenler ( ben pek bindırmem egzozumu bozuyorlar ) ve 12 araba bunlar motoru arızalı olan aılesıyle gelen klüp arabasına doluşup gelenler yaklaşık 120 kişi eskişehirde kafanı çevirdiğin yer TCMK yeleklisi .

Kocaeline gidecek genç kardeşim ve istanbullu abicim takipte kalın sabah size döneceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

Kocaeli il grubu koç'u Günay Kasap 0545 589 2009
    kaan tanrıkut 0505 506 81 23 ist.216
    volkan ayyıldız 0505 385 25 84 212 ( koç'u bulamadım fakat kendisi yardımcı olur .

Eskişehir il teşkilatı Eray Düzceli den aldık dersiniz

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Kardeş birçok grup var ama sana tavsiyem ekipmana, kurallara dikkat eden gruba katıl.
    Hayalet45c bunu beğendi.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:46 ----------

Zorunlu çarşamba toplantılarına il koçuna bu akşam mesaideyim , bu akşam çocugun doğum günü , bu akşam misafirim var deyip gelmeme lüksüne veya bugun işlerim çok yoğun biraz gecikeceğim deme hakkınız var .

Bastil hapishanesi değil , il grubunuza gidip ortamı görüp daha net karar verebilirsiniz biz herkese gel deriz fakat git dediğimiz de çoktur sonuçta türk ananeleriyle yaşıyoruz . Facebook yoksa yarın sabah istanbul ve kocaeli başkanı ile görüşüp buraya somut bir şekilde döneceğim

Geçen hafta edremit - balıkesir de festival vardı öncesinde la 250 cc lık motorlarla klüp kurmuşlar hahahaha diyenler 120 tane motoru ve eğlenceyi görünce çarşamba günü 8 kişi katılmak istiyoruz diye gitmiş ;)

motorun ister kuba 150 olsun ister electraglide 1700 yine gel dostum Sadece a2 , erkek , chopper custom, cruıser motor sahibi ol

allah nasip ederse bu yıl pamukkalede C.C.C fest olacak 2016 da eskişehir de 2013 de eskişehirde festival oldugunda tam 85 motor eskişehire giriş yaptı fotoğraf çekenler videoya alanlar , arkanıza binebilirmiyiz diyenler ( ben pek bindırmem egzozumu bozuyorlar ) ve 12 araba bunlar motoru arızalı olan aılesıyle gelen klüp arabasına doluşup gelenler yaklaşık 120 kişi eskişehirde kafanı çevirdiğin yer TCMK yeleklisi .

Kocaeline gidecek genç kardeşim ve istanbullu abicim takipte kalın sabah size döneceğim

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

volkan ayyıldız 0505 385 25 84 212 ( koç'u bulamadım fakat kendisi yardımcı olur .

Eyvallah kardeşim..

Motosikleti
    Skygo 250-4

KOCAELİ'YE GİTMEME DAHA ÇOK VAR USTA BEN MANİSA'DAYIM 5SONRA FALAN BELKİ KOCAELİYE DÖNÜŞÜM MANİSA'DA KİMLE NERDE BAŞVURU İÇİN BULUŞABİLİRİM. MANİSA İL TEŞKİLETİ YOKSA İZMİRE'DE GİDEBİLİRİM ?

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Merak edenlere kısa bir bilgi vermiş olayım
    Şöyle bir şeyler demişim zamanında.

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyiz tabi.
    Asker gibi hepsi tek tip kıyafet giyer, yeleksiz çıkamazlar, belli kurallar içinde yaşarlar.
    Hiyerarşi desen tavan yapmış.
    Saçma salak işler.

flame nickli arkadaş isim vermeden açıklamış ama, ben vereyim.
    İzmir'de yaşıyorken turkchopper'ın bir toplantısına katılmıştım.
    Merak ettim nasıl herifler, ortam nasıl diye...
    Gündoğdu meydanında toplanıyorlar, gittim ben de çektim motorumu.
    Üç beş kişi haricinde kimse sen selam vermeden, hoş geldin beş gittin demiyor.
    Neyse biraz vakit geçti, iki gün sonra ccc fest diye bir festival vardı oraya katılacaklarmış, onun hakkında konuşma yapılıyor.
    Grubun İzmir başkanı geçti ortaya, yanında iki tane şak şakçı eleman.
    Emir verir gibi bir şeyler anlattı, detaylarını hatırlamıyorum.
    Sonra yanındaki şak şakçılar "beyler festival alanında başkanın yanına gidip şunu bunu sormayın rahatsız etmeyin. Bir sorun olduğunda başkanla değil bizle konuşulacak" gibi bir ton zırvaladılar.
    Konuşma bittikten sonra amaçsız bir sahil sürüşü yapıldı. 10 km şu noktaya kadar toplu sürülecek, sonra kim nereye gidiyorsa gidecek.

Salakça bir şey yani.
    Motorcu çevreden zaman içinde bir arkadaş grubu edinir ve onlarla ortak bir şeyler yaparsın.
    Durum budur.
    İlk motor sürmeye başladığımda bir tane motorcu arkadaşım yoktu.
    Şimdi haftanın en az bir günü görüştüğüm onlarca motorcu arkadaşım var.
    Hiç birimizde yelek yok, kural yok, hiyerarşi yok.
    Ve hepsi arkadaşımdan öte ailem gibi.
    Başıma bir şey geldiğinde sonuna kadar arkamda duracaklarından emin olduğum insanlar.
    Olması gereken budur
    Ertugyigit, RAMİREZ, eek ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Genç kardeşim sen ne istiyosun? Kulüp başkanı ayağına mi gelsin?? İnsanlar senin için çaba harcıyor bir şeyler öğrenip önüne sunuyor teşekkür edeceğine hala ik mik ediyosun. Bu kadar hazır beleş is yapmayın yahu! Kaldır totonu git izmire bir zahmet öğren adam akıllı bu kadar istiyorsan. Ayrıca önce bir forum kuralı oku , büyük harfle yazmak ne demekmıs ogren.

RAMİREZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM duke 125-- BMW F650 CS
    Obey unconditional...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak edenlere kısa bir bilgi vermiş olayım
    Şöyle bir şeyler demişim zamanında.
    Altına benim yazdığımı da koy istersen sana cevap yazmıştım . Zorla illa gel demiyoruz mevlana değiliz hacı işine gelen gelsin . C.C.C fest olacağı zaman akan sular durur çünkü senin ömründe bir arada göremeyeceğin kadar çok chopper gelir oraya planlama yapılır . Salakça birşey görmek istiyorsan aynaya bak , zahmet etme ben yazdım .

Yersen revani yemezsen demişler
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Skygo 250-4
    Alıntı FalconX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç kardeşim sen ne istiyosun? Kulüp başkanı ayağına mi gelsin?? İnsanlar senin için çaba harcıyor bir şeyler öğrenip önüne sunuyor teşekkür edeceğine hala ik mik ediyosun. Bu kadar hazır beleş is yapmayın yahu! Kaldır totonu git izmire bir zahmet öğren adam akıllı bu kadar istiyorsan. Ayrıca önce bir forum kuralı oku , büyük harfle yazmak ne demekmıs ogren.

böyle adamlar her yerde varmı yahu yazdıklarımı iyi oku ben sadece mekan ve zaman soruyorum zaten neyin tribine giriyosun anlamış değilim capslock açık kalmıştır bütün derdin bumu şuan.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Bırak dostum muhatap olma tel yazacagım sana bekle

Alıntı Hayalet45c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle adamlar her yerde varmı yahu yazdıklarımı iyi oku ben sadece mekan ve zaman soruyorum zaten neyin tribine giriyosun anlamış değilim capslock açık kalmıştır bütün derdin bumu şuan.
    okudum kardeşim okudum merak etme. adamlarda sana dedi manisada daha kurulmadı diye.İzmir içinde yer ve zaman söylendi. Daha neyi soruyosun? adam sana isim telefon veriyo, önce bir eyw uğraştın o kadar ama böyle böyle de bari be çocuk.. Forumun kuralları vardır, bunları okursun ama pardon siz gençler her şeyi biliyosunuz zaten okumanıza gerek yok. Birde herşeye bahaneniz var heyy heyyy. O kadar çok böyle saçma sapan şey var ki neyse..
    mterayes26 bunu beğendi.

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Yazıcaklarımdan öncelikle Hayalet45c kardeşim ve tüm MT üyeleri kesinlikle hiçbirinizi rencide etmek,üzmek yada sinir etmek istemem.Nacizane fikrim ise.Hayalet45c kardeşim böyle bir guruba girersen eminim gurup içerisinde en kısa sürede sevilirsin.Tabi devre muhabbetine başta ezilmen gerekebilir.Azı doğal çoğu üzer devreciliğin.Yasal işler ile uğraşan bir gurup ise bence sıkıntı yok.Tabiki şahsi olarak tavsiye etmem.Yasal olmayanına da saygım var.Bu hayatta herkez birşeyler yapıyor sonuçta.Kimisi yasal kimisi gayriyasal.Benim araştırmamdan çıkardığım en kıralında devrecilik var.Başta bir führer var.Yanında bakanları yada şakşakçıları var.Sonra kademeYeni gelene tm pis işler yaptırılır.Gerçi devreciliğin kuralıdır.Daha üst kademedekiler de daha önceden pis işler yapıyorlardı.Sonra yavaş yavaş yükselirsin.Tabi ne kadar anlatsam Asker'e gitmeden tam olarak anlatılamaz anlattığım.Neyse işte kısaca böyle muhabbetler.Bana göre değil.Führer sıkacak sıkacak ben onaylıyacak yağlıyacam.Yapımda yok.,yaptım mı alasını yapabiliyorum ama istemem.Gerekirse tek sürerim,tek gezerim daha iyi.Benim yanımda olacak insan çıkarı olmadığında da yanımda olacak.Düştüğümde tutup kaldıracak.Canımdan yakın olsa mesafeyi bilecek.Yoksa ben böyle iyiyim.Gurupmuş,takımmış bana devrecilik şeklinde olursa uzak olsun.Tabiki bende gurup sürüşü denemeyi isterim.Kafama yatmazsa 3-4 kişi yeter.Tabi herkezin tercihine saygım var,benim tercih ve inancıma saygısızlık yapmadığı sürece.
    Kafanızı ağrıttıysam affola.
    Bilg.
    Sayg.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Survivalsyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Yazıcaklarımdan öncelikle Hayalet45c kardeşim ve tüm MT üyeleri kesinlikle hiçbirinizi rencide etmek,üzmek yada sinir etmek istemem.Nacizane fikrim ise.Hayalet45c kardeşim böyle bir guruba girersen eminim gurup içerisinde en kısa sürede sevilirsin.Tabi devre muhabbetine başta ezilmen gerekebilir.Azı doğal çoğu üzer devreciliğin.Yasal işler ile uğraşan bir gurup ise bence sıkıntı yok.Tabiki şahsi olarak tavsiye etmem.Yasal olmayanına da saygım var.Bu hayatta herkez birşeyler yapıyor sonuçta.Kimisi yasal kimisi gayriyasal.Benim araştırmamdan çıkardığım en kıralında devrecilik var.Başta bir führer var.Yanında bakanları yada şakşakçıları var.Sonra kademeYeni gelene tm pis işler yaptırılır.Gerçi devreciliğin kuralıdır.Daha üst kademedekiler de daha önceden pis işler yapıyorlardı.Sonra yavaş yavaş yükselirsin.Tabi ne kadar anlatsam Asker'e gitmeden tam olarak anlatılamaz anlattığım.Neyse işte kısaca böyle muhabbetler.Bana göre değil.Führer sıkacak sıkacak ben onaylıyacak yağlıyacam.Yapımda yok.,yaptım mı alasını yapabiliyorum ama istemem.Gerekirse tek sürerim,tek gezerim daha iyi.Benim yanımda olacak insan çıkarı olmadığında da yanımda olacak.Düştüğümde tutup kaldıracak.Canımdan yakın olsa mesafeyi bilecek.Yoksa ben böyle iyiyim.Gurupmuş,takımmış bana devrecilik şeklinde olursa uzak olsun.Tabiki bende gurup sürüşü denemeyi isterim.Kafama yatmazsa 3-4 kişi yeter.Tabi herkezin tercihine saygım var,benim tercih ve inancıma saygısızlık yapmadığı sürece.
    Bilg.
    Sayg.
    Bu ülkede SOA gibi yaşayamazsın adamı gererler , her türlü hırsızlığın serbest ama gaspın ağır suç oldugun bir ülkedeyiz , yolda mı kaldın whatsup grubuna yazarsın yolda kaldım , hastanedeyım vs dersın musait olan doluşur . Askeriye değil sonuçta
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Yardımlaşmaya tabiki bende çok değer veriyorum.Motorcuların arasındaki yardımlaşma çok değer verdiğim bir durum.Ancak şahsi görüşüm bu kimisine göre yanlış kimisine göre doğrudur.Anlayan anladı sevmediğim gurupları.Sevmesem de saygım var.Seven sevsin katılan katılsın kimseye katılma yada katıl demem.Belkide düşüncemin aksine çok iyi guruplar vardır.
    Kusuruma bakmayın tavuğuna kışt dediğim olanlar var ise.Bazen özgürlük yalanına istemeden inandığım oluyor.
    Bilg.
    Sayg.
    Yesiam bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo 250-4
    Alıntı Survivalsyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar
    Bilg.
    Sayg.

Doğru konuşuyosun kardeş estağfurullah herkesin kendi tercihi ancak sonuçta bu bir iş başvurusu değil. Yeni katılanlar tabiki kidemlilerde alçakta olucak ama onlarda zamanı geldiğinde kıdemli olucak sonuçta herkes bu yoldan geçmiş olucak. Amaç eylenmek yani kimsenin işini yapmak değil bunu bir motorculuk klübü olarak düşün belli başlı kuralları var örneğin yeleksiz sürmemek gibi bunlar dışında kıdem ezilmek gibi olayların abartıldığını düşünüyorum. Daha önce bu tip ortamlarda bulundum, şöyle söyliyim 20 yaşından 70 yaşına kadar herkes mevcut ve kardeş gibiydi kimsenin kimseye emir kipi kullandığına şahit olmadım. Böyle bişey olsa zaten grup diye bişey kalmaz herkes kendi kafasında takılır, millet birbirine kin duyar v.s v.s umarım anlamışsındır dediğimi. teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Alıntı FalconX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okudum kardeşim okudum merak etme. adamlarda sana dedi manisada daha kurulmadı diye.İzmir içinde yer ve zaman söylendi. Daha neyi soruyosun? adam sana isim telefon veriyo, önce bir eyw uğraştın o kadar ama böyle böyle de bari be çocuk.. Forumun kuralları vardır, bunları okursun ama pardon siz gençler her şeyi biliyosunuz zaten okumanıza gerek yok. Birde herşeye bahaneniz var heyy heyyy. O kadar çok böyle saçma sapan şey var ki neyse..
    mtreyas26'nın mesaj göndermede sorun yaşadığınıda okumuşsundur umarım ben yazıları özel mesajla yazdım.
    Survivalsyk bunu beğendi.
    Kötü sürücü yoktur... Sürücü YOKTUR !

Manisadan ve cevre ilcelerden chopper klubune uye olmak isteyen arkadaslar var ise 0545 377 13 32 nolu telefondan mesaj , watsap veya arayarak gerekli bilgiyi alabilirler numara bana aittir oncelikle chopper, custom veya crouser motorunuz olmasi gerekiyor.
    Gelin misafirimiz olun cayimizi icin
    Bazi arkadaslar cok disiplinliler vb gibi sozler kullanmis haklilar eger bir topluluksan displin olmak zorunda bu heryerde gecerlidir ki forumun bile kendine gore kurallari var ve bu kurallara uymak zorundasiniz ama askeri bi disiplin yoktur tandogan meydaninda klubu disardan ozenerek izleyen arkadasim anlattiklarinda dogruluk payi var fakat biraz abartmissin o hafta bende ordaydim kotuleyerek yazmani o insanlara imrendigin icin oldugunu var sayiyorum.

Motor ozgurluk demektir kluple tanismamis olanlar disiplinli bi ortamin ozgurlukle alakasi olmadigini savunuyorlar. fakat 50 motorla seyehat etme sevkinden de mahrumlar.

Bunun yaninda egerki cok gezen biri iseniz turkiyenin dortbir yaninda dostunuz oluyor ki bu hafta aydinli bi kardesim istanbuldan aydin a donerken akhisar girisinde yolda kalmis ve klup vasitasi ile bana ulasti 3 saatlik ugras sonucu motorunu tamir edip sag saglim evine varmasini sagladik

Yazdiklarimi tamamiyle iyi niyetimle yaziyorum usluptan oturu hatam olduysa af ola

Tekeriniz duz bassin

S.S.S

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Altına benim yazdığımı da koy istersen sana cevap yazmıştım . Zorla illa gel demiyoruz mevlana değiliz hacı işine gelen gelsin . C.C.C fest olacağı zaman akan sular durur çünkü senin ömründe bir arada göremeyeceğin kadar çok chopper gelir oraya planlama yapılır . Salakça birşey görmek istiyorsan aynaya bak , zahmet etme ben yazdım .

Yersen revani yemezsen demişler
    Bayağı önce almışım bu cevabı ama görmek bugüne kısmetmiş.

Bak ne demişim arkadaşım "Merak ettim nasıl herifler, ortam nasıl diye... Gündoğdu meydanında toplanıyorlar, gittim ben de çektim motorumu.".

Yani kimsenin beni zorla çağırdığını ima etmedim zaten.

Gelelim ömrümde göremeyeceğim kadar çok chopper'a. İsterse 235483248 tane chopper gelsin, okul gezisine gitmiyor kimse.
    Motor kullanma yetisine sahip koca koca adamlar kendi başının çaresine bakarlar herhalde.
    Birinin gütmesine ihtiyaç duymazlar diye düşünüyorum.
    Duyuyorlarsa da zaten problem bende değil, güdülme ihtiyacı olanlardadır.

Son olarak; muhabbetin seviyesi 'şişko patates yarım kilo domates'ten bir tık yukarı çıkmayacaksa bu konuyla ilgili eyyorlamam bu kadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)