Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Chopper grupları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    arkadaşlar selamlar

25 yaşındayım ve yaklaşık 5 senedir motosiklet kullanıyorum ve şuan dragstarım var.
    şimdiye kadar klüb olaylarına bahsettiğniz tüm sebeblerden dolayı çok sıcak bakmıyordum
    şuan universitem bitti işe girme sürecindeyim ve motosiklet kullanan arkadaşım yok.

boş vakitlerimde farzımisal motoru yıkayacagım sisybar yapacagım vs vs (motorla alakalı herşeyi düşünebilirsiniz)vede sosyalleşebileceğim bir grub yada arkadaşlar arıyorum.

izmirde ikamet ediyorum.facebook adresim www.facebook.com/aliiikaplan
    benim durumumda olan ve herhangi bir gruba üye olmayan arkadaşlar yada izmirde bulunan motosiklet grubları ile görüşmeye istekliyim.
    birbirimizi tanıyarak kafalarımızın uyuşması halinde arkadaşlık dostluk kurabiliriz.okuma zahmetine giren herkese teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Yesiam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selamlar

25 yaşındayım ve yaklaşık 5 senedir motosiklet kullanıyorum ve şuan dragstarım var.
    şimdiye kadar klüb olaylarına bahsettiğniz tüm sebeblerden dolayı çok sıcak bakmıyordum
    şuan universitem bitti işe girme sürecindeyim ve motosiklet kullanan arkadaşım yok.

boş vakitlerimde farzımisal motoru yıkayacagım sisybar yapacagım vs vs (motorla alakalı herşeyi düşünebilirsiniz)vede sosyalleşebileceğim bir grub yada arkadaşlar arıyorum.

izmirde ikamet ediyorum.facebook adresim www.facebook.com/aliiikaplan
    benim durumumda olan ve herhangi bir gruba üye olmayan arkadaşlar yada izmirde bulunan motosiklet grubları ile görüşmeye istekliyim.
    birbirimizi tanıyarak kafalarımızın uyuşması halinde arkadaşlık dostluk kurabiliriz.okuma zahmetine giren herkese teşekkürler
    Yamaha star serisi klübümüz var. MC değiliz sadece Yamaha star serisi motoru olanlar katılabilir. Faceten mesaj attım sana..
    Yesiam bunu beğendi.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdiye kadar nerdeyse tüm motosiklet türlerini kullandım. içlerinde bulunmaktan keyif aldığım insanlar sadece chopper sürücüleriydi. fakat yaşın çok gençse gırgırı makarayıda seviyosan wr125x gibi birşey alıp supermoto gruplarına yönel

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Chopper klüpleri temelde toplu sürüşden keyif alan,etkinlik ve buluşmalar ile sosyal aktiviteleri aktif tutmaya çaba sarf eden gruplardır.
    Sürme anlamında arkadaş bulabilirsiniz ama bir süre sonra fikir farklılıkları yada sürüşde istediğiniz keyfi alamama gibi sıkıntılar yaşanabilir,zaten tek takılmakta bir süre sonra insanı sıkar.Klüpler yada gruplar ise bu boşluğu doldurmaya,sadece sürüme anlamında değil sosyal yaşamda da paslaşmaya,yeni dostluklar kurmaya teşvik eder dolayısı ile gerek bilgi paylaşımı olsun gerekse etkinlik aktiviteleri olsun toplu sürüşler her zaman keyif verir insana.

Kurucu üyesi olduğum Chaos Turkey Chopper Club ,etkinlik ve sosyal aktiviteleri etkin olan yapısı ile chopper sever arkadaşlarımızla bu kültürü yaşamaya gayret sarf ediyoruz.Temel prensiblerimiz arasında sürüş güvenliği ve bilinçli kullanım üstüne kurulan klübümüzde birlikte olmak ,yardımlaşmak esastır.Sürüş her şekliyle yapılan bir şey ama paylaşmak bu tür ortamlarda gerekli olan şeylerdir.

Bİr chopper kullanıcısı şayet bunları içinde hissediyor ve paylaşımda bulunmak için bir topluluğun üyesi olmak istiyor ise elbetteki arayış içine girebilir,bunun haricinde sadece sürüş için takılayım geri kalan zamanlarda tek tabanca devam ederim mantığı chopper klüpleri ortamına uzak olan düşüncelerdir.

Her chopper klübünün kendine has kuralları ve ortamları vardır,eleştirebilirsiniz ama ortamlarına girmeden yargısız infaz yapmakda yanlış olur.Kendi klübüm adına her zaman bizleri tanımak adına haftalık toplantılarımıza yada etkinliklerimize katılım yapılabilceğini dile getirmek isterim zira bizlerde insanız ve tek farkımız kullandığımız motorların kültürünü yaşadığımız ülke koşullarını göz önüne alarak tad almaya çalışıyoruz.

Bunun haricinde hiçbir chopper klübü diğer hiçbir tarz motor yada gruba karşı değildir,olamaz da.Teşbihde hata olmaz ,arada kendini bilmez insanlarda numunelik çıkabilir dolayısı ile bu tür kötü örnekleri genele yaymakda yanlış olur.Hepimiz 2 teker kullanan insanlarız,bunun keyfi ve yaşam şekilleride farklı olacaktır elbette.
    gorkemerden bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)