Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ramzey150cc

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkdaşlar bu motoru kullananlar veya iyi tanıyanlar bana yardımcı olabilirmi.Mesela maksimum hız kaç ne kadar benzin harcar gibisinden.

Sitede bi ardaşta vardı bu motor bi konuda ne kadar dandik olduğunu söylemişti hatta kaza resimlerini koymuştu bu kadarmı dandik bu motor

[B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayalet_124 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey racing + yamaha ybr 125 + mz 251
    bu motosikletten bendede var.parçaları sağlam, ama çok hızlı giderken kaza yaparsan motor o resimlerdeki gibi olur.o motosikletle 150 bastım.ve arkadaşım selim ona bindi ve mili 165'e dokundurdu.ve 170'de yapabileceğini söyledi.çünkü 165'te devir mili sona gelmemişti.11'deydi ama 13'kadar çıkıyor.(tabi gösterge yalan söylemiyorsa.soylediğini sanmıyorum çünkü birkaç motosikletle yan yana gidip milini kontrol ettim.)
    EGER ÖLÜME HAZIRIM DİYORSAN;GAZA O ZAMAN BAS.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Fiyatı ne kadar dır .....................
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bunun kuba motor olanını kullandım bi dönem. kendi ibresiyle 190 da gördü ama gerçekten yaptığı son hız 138 kmh.
    138 kmh, 150cc lik bir motor için hiç fena bir hız değil ama motor çok titriyor. belli bir zaman sonra hem sürücü için dayanılmaz oluyor hem motorun bağlantılarına zarar verebiliyor, vidaları filan atabiliyor.
    yanılmıyorsam şuan 3000 lira gibi bir fiyata satılıyor; sırf görünüşü için değmez. bunun yerine 3500 liraya alabileceğiniz 2.el bir honda cbr 125 daha mantıklı seçim olur bu durumda.
    illa sıfır motor istiyorum diyorsan 3300 liraya tvs apache veya honda cb150 var. parayı görünüşe değil de kaliteye vermiş olursun.

çakma cbr125

daha km sayacı doğru göstermiyor motorundan ne hayır göreceksin

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çakma cbr125

daha km sayacı doğru göstermiyor motorundan ne hayır göreceksin
    cbr alamadık

Bundan mı alsammmm
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr alamadık

Bundan mı alsammmm

cakalazcan bunun sıfırından alınacagına 2. el cbr alınabilir başka bir forumda cbr'nin 475o ytl ye satıldıgını duydum(heralde belli bir mağzadaydı)

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben de bunun 2. eLini alırımmmm
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bunun 2. eLini alırımmmm
    akıllı ol kardeş ben sıfırını aldım ve mondial 100 kh mi inan mumla arıyorum. motorum gerçi rodaj aşamasında ama açılınca bakacaz rodajına itina ile yapıyorum.yahu arkadaş anlayamadığım mondi de ilk aldığım gün bile allah ne verdiyse bastım, 7000 km gezdim, kaza yaptım ama o kaza yapmış hali ile bile tek marşa bastım 80 km yol gittim mecburen tabi biz mt gezisine çıkmıştık. yahu motor banamısın demiyodu. motoru otobanda 100 km hız gördürdüm. ki benim göstergem (mondideki) arabalarla bir bir tutuyordu.bunda ise 8000 devirden sonra başlıyor bir titreşim herhafta vidaları kontrol ediyorum.sabahları cikle ile (havalar sıcak olduğu halde) çalıştırabiliyorum.yahu mondide aküsü zayıf olduğu halde yazın üç gün el değmemiş ken motora tel marşla çalışıyordu motor. sana bir kardeş tavsiyesi sıfırında da ikinci elinde de uzak dur. ha sen niye bunu aldın diye soracak olursan, benim maddi durumum biraz zayıf. peşin param yok ve mondi ile bunu peşin fiyatına taksitle takas yaptım. Yahu ne vardı şu mondiye beşinci vites atsalardı süper motor olurdu vallahi.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler