Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: SİZCE ?

Katılımcı sayısı
68. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • HONDA CBR 125R

14 20.59%
  • YAMAHA YZFR125

14 20.59%
  • PULSAR 200NS

40 58.82%

Pulsar 200NS - Honda CBR125 - Yamaha YZFR125

Motovento
    REKLAM ALANI
    umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Abilerim önemli olan hp si değil sakin hırcın kullanım fılan olmadan duzgun surmede bakımını yaptırmada motorda kronık bır skıntı olurmu ? :'( bugun sanayi mahalesinde 2 tane gördüm peş peşe abi yok böyle bişey 600 lük görünüm ve naked çok tatlıydı ':/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    Alıntı AydınOğlu09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HONDA: 9,8/10.000 (13,3 PS) 13.30 beygir

YAMAHA: 11,0 kW (15,0PS) @ 9.000 dev/dk. 15 beygir

BAJAJ: 24,47 ps 9500 dev/dk 24.50 beygir

Teknik veriler sitelerinden alınmıştır.

bırakta fark olsun dostum
    Hakkını verir diyorsun hocam yani
    umuterdogdu bunu beğendi.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Yzf125 ve pulsar sahibi olarak söylüyorum kesinlikle pulsar almalisin yzf çok yorar ve 125 cc yetersiz bence gazi acmazsan pulsar da gayet efendi gider..

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkını verir diyorsun hocam yani
    Evet. ama şöyle bir husus daha var malzeme kalitesi işte bu tartışılır bunun hakkında bir şey diyemem elbette yamaha ve honda daha iyidir o konuda
    Ya susmak ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı AydınOğlu09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet. ama şöyle bir husus daha var malzeme kalitesi işte bu tartışılır bunun hakkında bir şey diyemem elbette yamaha ve honda daha iyidir o konuda
    İncelemesini izlediğimde plastik tahta karışımı bir ses cıkıyordu granajlara vurunca

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    forumun en çok çamur atılan motoru
    PULSAR derim

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumun en çok çamur atılan motoru
    PULSAR derim
    Yarın hemen bajaj'ın yetkili bayisine gidip bakmalıyım

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Pulsar iyi hoş.fiyatta güzel ama bulunduğum yerde 2 tane pulsar sahibi var.ikiside servise gidip gelmekten gına geldi diyorlardı.aama bu saydıklarından hangisi dersen pulsar derim bende.

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar iyi hoş.fiyatta güzel ama bulunduğum yerde 2 tane pulsar sahibi var.ikiside servise gidip gelmekten gına geldi diyorlardı.aama bu saydıklarından hangisi dersen pulsar derim bende.
    peki yanı motor u alınca servısten cıkmıyormuyuz ? bilginiz varmı tam olarak :'( oyle ise cbr 125 alım 20-30 bin kullanama niyetim var.

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deminde kullanan bir arkadaşımız 5 kaza geçirmiş 1 keremi ne servise gitmiş. Çelişkili sizin mevzu heralde
    umuterdogdu bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    ıkıncı el kımın nasıl kullandıgı bellı olmayan 125 cc lık bı motor alıp 3 gun sonra gıtmıyo bu beaa dııcene al pulsarı rahat et soyledıgın km lerı yapıncada bı ust cc ye gecer sın zaten ozamana kadar 400 cc pulsarda gelır alır devam edersın . ben sımdıye kadar 9500 km yaptım sorunum yok sehır ıcınde tatmın eden ve kullanımı kolay ekonomık bır motor kımılerı kucumsuyo hınt malı falan deyıp kalıtesız oldugunu falan soyluyo ama hıcde kalıtesız bır arac degıl al abıcım pulsar al pısman olmazsın. servıs sıkıntısı yok parca ucuz daha ne olsun.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    2 el cbf 150 bul 1 sezon takıl 150 cc yetmiyor diyene kadar idare eder bakkala bile motorla git virajı kontrayı vitesleri öğren sonra 250 cc

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ıkıncı el kımın nasıl kullandıgı bellı olmayan 125 cc lık bı motor alıp 3 gun sonra gıtmıyo bu beaa dııcene al pulsarı rahat et soyledıgın km lerı yapıncada bı ust cc ye gecer sın zaten ozamana kadar 400 cc pulsarda gelır alır devam edersın . ben sımdıye kadar 9500 km yaptım sorunum yok sehır ıcınde tatmın eden ve kullanımı kolay ekonomık bır motor kımılerı kucumsuyo hınt malı falan deyıp kalıtesız oldugunu falan soyluyo ama hıcde kalıtesız bır arac degıl al abıcım pulsar al pısman olmazsın. servıs sıkıntısı yok parca ucuz daha ne olsun.
    2. El 125 cc lik motorların km leri 30 bin ila 35 bin arasında. Bazen hayret ediyorum bu insanlar bukadar ufak motorlarla bu km leri nasıl yapmışlar diye. Düşük olanlarda bariz belli oluyor bilerek düşürtüldüğü. Gönlüm pulsardan yana şuanda.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    honda da yamaha da kalıtelı motorlar sıkıntı cıkmaz ama 125 cc tecruben var zaten yazdıgına gore o yuzden kısa bır sure sonra guc sana yetmıyecek o yuzden sehır ıcı ıcın yeterlı guctekı pulsarı alman hemde sıfır alabılıyosun o paralara hıc dusunme derım zaten daha once de dedıgım gıbı pulsarın kalıtesıne ben guvendım ve tahmınımden daha kalıtelı cıktı ınsallah da bu kalıte devam eder ve bızı uzmez.
    tekoklava ve AydınOğlu09 bunu beğendiler.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sanırsam onlar daha türkiyeye giriş yapamadı.

Kötü anlamdamı iyi anlamdamı soralım hocam sana
    Başlamaış birader satışlar bak istersen... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99918961/detay
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şunu bir izle : https://www.youtube.com/watch?v=yXc_khHOiaU

Motosikleti
    SATTI
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda da yamaha da kalıtelı motorlar sıkıntı cıkmaz ama 125 cc tecruben var zaten yazdıgına gore o yuzden kısa bır sure sonra guc sana yetmıyecek o yuzden sehır ıcı ıcın yeterlı guctekı pulsarı alman hemde sıfır alabılıyosun o paralara hıc dusunme derım zaten daha once de dedıgım gıbı pulsarın kalıtesıne ben guvendım ve tahmınımden daha kalıtelı cıktı ınsallah da bu kalıte devam eder ve bızı uzmez.

Teşekkürler hocam. Bugun uğrayacam zaten bu yorumlarınızdan sonra hemen bakmam lazım makinaya

Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlamaış birader satışlar bak istersen... http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...99918961/detay
    Valla 10 bin lira o ss modele vereceğime 3 bin daha koyar kawasaki almayı düşünebilirim acıkcası

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    yanlız pulsar alacaksanız mutlaka lastikleri değiştirin. fabrika lastikleri iyi değil kaliteli bir takım lastik size daha da keyif almanızı sağlicaktır.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki yanı motor u alınca servısten cıkmıyormuyuz ? bilginiz varmı tam olarak :'( oyle ise cbr 125 alım 20-30 bin kullanama niyetim var.
    Herhangibir motorla servisten çıkamayan adam önce bir kendi kullanımına baksın.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Anket yapmışsın çoğunluk pulsar diyor. Pulsara niyetin yoksa niye oraya ekliyorsun ki :D Yada bize inanıp güvenmiyorsan ne diye soruyorsun? Bende Pulsar diyip konudan ayrılıyorum. Aldığın motorun resimlerini atarsın artık ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)