Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiyeee

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial drift 125
    Değerli üyeler 135 cc lik mondial drift motosikletim ile uzun yola çıkmak istiyorum ne gibi sorunlarla karşılaşabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum (LÜTFEN ÇİN MALI FİLAN DİYİPTE İNSANLARIN CANINI SIKMAYIN PARAMIZ OLSA BİZDE HONDA ALIRIZ SAYGILAR
    AydınOğlu09 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    En önemlisi lastiğin patlayabilir birde uzun yol derken kaç km acaba ?

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    drift 125cc değil mi? siz mi bi değişiklik yaptınız? mutlaka lastik patlamasına karşı önleminizi alın, lazım olabilecek alet-edevat mutlaka olsun.Yol boyunca sizi idare edecek kadar suyu mutlaka yanınızda bulundurun ve altınızdaki motorun drift olduğunu unutmayın kendinizi tehlikeye atacak işlere kalkışmayın ve moturunuzun titreşimini siz biliyorsunuz kısa molalar vererek sürüşünüzü yapın molalarınızda esneme hareketleri yapın ve bütün kaslarınızı çalıştırın daha sonra binin ve rotanızı düzgün seçin yoksa yarı yolda pes edebilirsiniz tecrübeliler daha çok bilgi paylaşacaktır eminim iyi forumlar

Motosikleti
    mondial drift 125
    1000 km ve üstü

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

hocam çok teşekkür ederim evet drift kasasında 125 cc yazar ancak ruhsatta 135 cc dir.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Aman yolda motosikleti boğdurma bak, sonra dağın başında bu soğukda kalırsın.Tecrüben yoksa 1000 km o otosiklet ile büyük eziyet olur.İlk konunda motosikletin çalışmıyor diye başlık açmışsın.Tamir kiti alıcaksın yanına yapabilecekmisin?Bujiyi değiştirebilecekmisin?Akü de temassızlık oldu diye motosikleti bırakıp yardım bekleyecekmisin?Ben olsam 1255 motosiklet ile 1000 km hele bu havalarda maceraya girmem .KAldıki evet çin malı ne olacağıda belli olmayabilir .

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    Bak ben Tvs Apache iel 360 Km bi yol yaptım, tek sıkıntım aslında hız yapamamak yeri geldimi 120 ile gitmek istiyor insan sıkılıyorsun. diğer türlü bir sıkıntı olmadı.

Genede yanınıza

Lastik tamir spreyi, buji, motor yağı, bir kaç anahtar ve tornavida. alın aklıma gelen bunlar

Motosikleti
    mondial drift 125
    teşekkür ederim arkadaşlar evet ilk konumda motosikletimin arızası vardı bujiden kaynaklanıyomus kendım alıp değiştirdim yaza doğru çıkmayı planlıyorum inşallah sizlerden aldığım tavsiyelerle daha temkinli olmayı düşünüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)