Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MotoBot İncelemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Değerli Arkadaşlar,

MotoBot'u Fuarda Hudson Derinin Stadında Gördüm 100TL'ye satılıyordu fakat Numarası olmadığı için almak nasip olmadı,

Sonrasında bu ayakkabıları Güngör Motorun sattığını öğrendim ve hemen siparişi verdim, ürünün fiyatı 137,96TL kargo ücreti 6,78TL KDV Dahil Toplam 157TL mal oldu.

İlk siparişimde 43 Numara istedim fakat ürün elime ulaştığında kalıplarının büyük olduğunu gördüm ki normalde ayağım taraklı olduğu için 43 Numara ayakkabı giyerim, sonrasında Güngör Motoru arayıp durumu anlattım onlarda sağ olsunlar anlayışla karşılayarak ürünü geri göndermemi istediler bende kendilerine ürünü tekrar yollamak suretiyle 42 Numarasını yolladılar,

Güngör Motor Müşterisini dinleyen onu anlayan ve Sorunları çözme konusunda başarılı bir yapıya sahip,
    Kendilerinin esnaflıklarından memnun kaldım tavsiye ederim.

Şimdi gelelim MotoBot incelmesine,

Evet resimler Yukarıda görüldüğü gibi sizler için oldukça detaylı çekmeye çalıştım umarım beğenirsiniz,

Ürün ayağıma baskı yapmıyor, Yalnız üzerinde ki bağcıları değiştirirseniz çok daha güzel olur değiştirmeseniz de farklı bir bağlama şekli ile daha rahat olacak şekilde bağlaya bilirsiniz.

Ürün yazlık bir ayakkabı kenarları ve ayakkabı dili fileli yapıda olması yazın yüksek sıcaklıklarda terletmenin önüne geçeceği kesin.
    Ayrıca ayakkabının boğaz kısmının arka tarafı içeri doğru oyun olduğu için rahat hareket edilmesini sağlıyor.

Ürün ilk giydiğinizde sert olduğu için yürümekte gariplik çekiyorsunuz fakat 1-1,5 saat ayanızda kaldığında ayağın şeklini çok rahat alıyor,
    Ürünün sert bir tabanı var yürürken özellikle pat pat diye ses çıkartıyor, sert tabana ilave olarak aşık kemiği koruması ve ön-arka güçlendirilmiş korumalar ve yan korumalar mevcut, ayrıca rahatsız etmeyecek derecede şerit şeklinde reflektöre sahip.

Ben ürünü tavsiye ederim, Ayrıca Türkiye de üretiliyor olması gurur verici.

Bu ürünle alakalı Forumda açılmış konular aşağıda dır,
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...a-bilgi-2.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ve-enduro.html
    http://www.motosiklet.net/forum/mark...-hakkinda.html
    AydınOğlu09 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    iyimiş banada lazım aslında
    mehmetenis bunu beğendi.

batubudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r25
    1 numara daha geniş kalıplar. ben 41 giyiyorum, 39 u denedim ayağım oturdu ama parmaklarım en uca değdi. 40 numarası yoktu deneyemedim onu. konuyu açan arkadaş ürünün sert bir tabanı var pat pat vuruyor demiş. öyle ise tabanının kauçuk olmadığını gösterir. zamanla ayağınızın şeklini alıyor demiş. ayakkabı ayağın şeklini almaz hocam. ayak ayakkabının şeklini alır son olarak 137,9 ürün ve 6,7 kargo ile nasıl 157 tl ediyor onu pek anlamış değilim ama gönder al kargo ücretini de ekleyince 157 etti sanırım.
    mehmetenis bunu beğendi.

dental_land - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Bağcıklı motosiklet botu güvenli olmaz . İnsanlık hali o bağcık bağlanmayı unutulur yada kendi kendine çözülür bir yerlere sıkışır , çok büyük tehlike .
    mehmetenis ve shooter1 bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    motosiklet ile normal bot karışımı, güvenliğide bu şekilde olur ama fiyatına göre iyi
    mehmetenis bunu beğendi.

batubudak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r25
    botu satın aldım. normal kullandığım ayakkabıdan bir numara küçüğünü aldım tam oldu. ilk kullanımdan beri gayet rahat. yukarıdaki incelemede tabanı pat pat vuruyor yazmış arkadaş ama öyle değil. sürekli olarak spor ayakkabı kullanırım ama bunda bot giymiş gibi rahatsız olmadım. sıcak havada biraz ısınma yaptı ancak yola çıkınca fileli kulakçığından giren hava ayağı güzel havalandırıyor. bağcığı spor ayakkabıdan gelen alışkanlıkla bir kez bağladım ve çözmeden giyip çıkarıyorum. iki gün önce ışıkta durmak isterken frenajda ön teker kaydı motor yan yatmaya başladığı sırada ayağımın tabanını yere vurup düzelttim çok şükür. ayağımda spor ayakkabı olsaydı muhtemelen aynı etkiyi yapmayacak ve düşecektim.
    mehmetenis bunu beğendi.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Hayırlı uğurlu olsun,
    Ben tabanının pat pat vurmasını şu nedenle yazdım,
    Tabanları motosiklet sürmeye uygun ve sert olmasından dolayı bu sesi veriyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)