Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Maalesef ölümlü bir kaza

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    sağmalcılar dan vatan caddesine doğru ölumlu bir motorsiklet kazası varmış. bilgisi olan varmı? Radyo dan dinledim ayrinti alamadim.

Allah gani gani rahmet eylesin. Geride kalanlarina sabir versin.

Bizleri de Allah Korusun.Amin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Allah rahmet eylesin

srkn.ks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://google.com/newsstand/s/CBIwmODk5SA

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

https://www.facebook.com/salih.beyaz/photos?pnref=lhc

acaba bu arkadasmı
    tesadüfen denk geldi olmayada bilir
    emrb bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Sağ şeritten giden aracın sağına siz de girmeyin, sağ şeritten giden aracın sağına siz de girmeyin, sağ şeritten giden aracın sağına siz de girmeyin, sağ şeritten giden aracın sağına siz de girmeyin, sağ şeritten giden aracın sağına siz de girmeyin...........

Bunu hergün defalarca kendime hatırlatıyorum çünkü başıma geldi Allahtan yere bile düşmeden yalpalayarak toparladım ama o gün bugün bana ders oldu iki şeridi ortalayan aracın bile sağından geçmem kolay kolay korna çalarım ya şeridini düzeltsin yada solunda korna çala çala geldiğimi belirterek geçerim, sizde öyle yapın arkadaşlar sağa yanaşan aracın dibine girmeyin özellikle genç arkadaşlar bu kural kulağınıza küpe olsun burası Türkiye burda her an kapılar açılabilir bunu unutmayın!

Allah rahmet eğlesin bu arada motor süren kardeşimize....

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Daha 23 yaşında, hayatının baharındaymış :( Genç yaşta ölen insanlara daha bir üzülüyorum. Allah rahmet eylesin, sevenlerine de baş sağlığı diliyorum.

Merhumun motorunun 150m sürüklendiğini haber yapmışlar, emniyet şeridinde bu kadar hızlı gidebilmesi çok mantıklı gelmiyor.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    15 metredir o abartmayı seviyoruz trafık saatı bi arabay a çarpar yine dururd motosiklet.
    Allah Geride kalanlarina sabir versin.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    gencecik arkadaş Allah yakınlarına sabır versin.kendisine rahmetiyle muamele eylesin.

eyy sağ şerit kaç can aldın...

https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Allah rahmet eylesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:36 ----------

BAYRAMPAŞA'da, motosiklet sürücüsü Salih Beyaz, emniyet şeridinde ilerlerken, yolcu indirmek için duran kamyonetin açılan kapısına çarptı. Motosikletten fırlayan 23 yaşındaki Beyaz olay yerinde hayatını kaybetti. Trafik polisleri, her iki sürücünün de hatalı olduğunu söyledi.
    Kaza, saat 18.00 sıralarında 0-3 TEM Bağlantı Yolu'nun Aksaray yönünde, Sağmacılar mevkiinde meydana geldi. Osman Güzel, kullandığı 34 TV 1448 plakalı kamyonette bulunan arkadaşını indirmek için emniyet şeridinde durdu. Bu sırada, emniyet şeridinde seyir halinde olan Salih Beyaz’ın kullandığı 19 KH 010 plakalı motosiklet, kamyonetin açılan kapısına çarptı. Motosikletten fırlayan 23 yaşındaki Salih Beyaz, başında kask olmasına rağmen olay yerinde feci şekilde can verdi. Savrulan motosiklet de yaklaşık 150 metre mesafede durabildi. Yapılan incelemenin ardından Salih Beyaz’ın cesedi Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Kamyonet sürücüsü Osman Güzel ile yanındaki kişi ise gözaltına aldı. Trafik polisleri, her iki sürücünün de hatalı olduğunu söyledi.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

6 AY ÖNCEKİ HIZ GÖRÜNTÜSÜ

Bu arada, kazada hayatını kaybeden Salih Beyaz'ın kendisine ait Facebook hesabında motosikletiyle çekilmiş fotoğraf ve videolar paylaştığı görüldü. Beyaz'ın, 6 ay önce cep telefonu kamerasıyla çektiği ve sosyal medyada paylaştığı bir video görüntüsünde ise, Taksim tünelinde motosikletiyle hız yapan bir arkadaşını görüntülediği ortaya çıktı. Videonun başlığına konulan 250 kmh ibaresi dikkat çekti. Dha

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Benimde vardı 245 kmh da VW jetta ile 165 bin km boyunca 3 defa o hıza çıkardım 1 defa kayıt a aldım ( Fotoğraf) DEmekki kaza gelse başımıza oo adam 240 la gidiyormuş bu hız psikopatı kesin ondandır mı dicekler.

Habercilere de bahane çıkmış.

Ama şu bşr gerçek ya arkadaş adam emniyet şeridinden öyle bir geçiyor gidiyr ki onun göremediği bizim gördüğümüz ayrı şey mi acaba.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

VESPERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 800 GS
    Allah rahmet eylesin, geride bıraktığı sevenlerine sabır versin. Çok, çok üzüldüm daha hayatının baharında 23 yaşında çook uzaklara gitmiş. Belli ki kardeşimiz hız tutkusuna yenik düşmüş. Gençler ne olur çok dikkatli olun.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Boyunluk arkadaslar boyunluk , actigim konuyu inceleyin bununla ilgili...
    40yapar bunu beğendi.

Arkadasimiza Allah Rahmet eylesin.Ailesine sabirlar diliyorum

Burada ozellikle 30 yas alti genc arkadaslara zaman zaman sesleniyorum.Ozellikle 600 cc ve uzeri SS meraki olanlara.

Ben motosiklete biraz gec baslayan biri olarak İstanbul trafiginde yasadigim bicok olaydan sonra iyiki 20 li yaslarda bu ise baslamamisim dedim.

Sunu kabul edelim burasi ne İspanya nede İtalya burasi Turkiye ve trafik yol durumu icler acisi.

Arabayla guvende degilsin kaldiki motosiklet..

Simdi arkadaslar diyecekki yasla ne ilgisi var ..Var kardesim cok var.İstersen dunyanin en iyi surucusu ol bu ulkenin yollarinda sokmez o yetenek..

Ben 35 imden sonra daha sagdan gider oldum daha sakin daha uysal surucu oldum arabada da motorda da.

Ailelere yazik bir insan kolay yetismiyor.
    barodi, Adventure58, cengizcemre ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin

Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Allah rahmet eylesin ,

Umarım emniyet şeridini otoban zanneden motorculara ibret olur , emniyet şeridinde sürat yapan büyük küçük bütün motorcuların sonu benzer olacaktır.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

oenaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun,

ilkadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xtreme Max 210
    Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevdiklerine sabır versin.
    Üzücü

cengizcemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc700x
    Mutlaka istanbul trafiğinde biz motorcular olarak emniyet şeridini kullanıyoruz.Ancak benim kişisel görüşüm yol ne kadar tıkalı bile olsa o şeritten max 40 km/h ile gidilmesidir.Çünkü bu hız ne hız dır ne de yavaştır.Zaten herkesten önce yol alıyorsun.Birde yukardaki arkadaşın dediği gibi burası ne ispanya ne italya ne de fransa ...Burası maalesef TÜRKİYE.O kadar çok bilinçsiz insan trafikte cirit atıyor ki.bunların cahillikleri yüzünden olan bizlere oluyor.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    sabah gazetede okudum haberi allah rahmet eylesin arkadaşımıza ailesinede sabır versin.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    Özellikle genç arkadaşların okuması dileğiyle... Aralardan, sağdan ya da soldan gitmeniz gerekliyse bari usulüne uygun gidin. Duran arabaların yanından en fazla 20-30 la gitmek lazım. nereye yetişiyorsunuz anlamak mümkün değil...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...in-rehber.html
    Güncel Motosiklet Haberleri ve Kültürü Blogu
    https://www.facebook.com/BoutiqueMoto

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)