Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

250cc kararsızlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş cbr hemen elden çıkarma devri bitti
    Galiba ninja 250sl i yakından gormedin güzel değil diyorsun çok yanlış yollardasin 250 sl sadece fotolarda güzel çıkmıyor ben 250 sl yeşil rengi bayiden evime getirirken hic bu kadar dikkat çekmemiştim yakıt ve performans olarak ta gerçekten mukemmel
    Deneme sansim oldu 250sl i fakat zevk meselesi begenmiyorum demiyorum fakat gozume biraz ciliz gozukuyor. Cok sekil pesinde degilim orasi da ayri konu o yuzden seceneklerim arasinda.

R25 i elememin sebebini soylemistim aradaki farki hakettigini bende dusunuyorum zaten olmasi gerekenin cok uzerinde aliyoruz butun motorlari ulkemizde malum. Ama yaptiklari kisisel olarak hic hosuma gitmedi o yuzden cok hosuma gitmesine ragmen r25'i eledim. Tek basina protesto etsen ne olacak diyebilirsiniz zaten protesto etmiyorum sadece prensip meselesi en bastan 14.5 cikartsalardi milleti tavuk gibi gormeselerdi suan buyuk ihtimalle bu konuyu acmadan r25 almis olurdum.

Ayrica konuya ilgi gosteren,cevap veren ve verecek olan arkadaslar cok tesekkurler. Hepinizin fikirleri sayesinde netlesiyor kafamda azar azar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Akıl veren çok para veren az olur kardeşim.senin gönlün hangisini dersen onu al.aea yı bende takip ediyorum taraflı veya tarafsız adam bişeyler veriyor işte.onuda izlemeni tavsiye ederim.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deneme sansim oldu 250sl i fakat zevk meselesi begenmiyorum demiyorum fakat gozume biraz ciliz gozukuyor. Cok sekil pesinde degilim orasi da ayri konu o yuzden seceneklerim arasinda.

R25 i elememin sebebini soylemistim aradaki farki hakettigini bende dusunuyorum zaten olmasi gerekenin cok uzerinde aliyoruz butun motorlari ulkemizde malum. Ama yaptiklari kisisel olarak hic hosuma gitmedi o yuzden cok hosuma gitmesine ragmen r25'i eledim. Tek basina protesto etsen ne olacak diyebilirsiniz zaten protesto etmiyorum sadece prensip meselesi en bastan 14.5 cikartsalardi milleti tavuk gibi gormeselerdi suan buyuk ihtimalle bu konuyu acmadan r25 almis olurdum.

Ayrica konuya ilgi gosteren,cevap veren ve verecek olan arkadaslar cok tesekkurler. Hepinizin fikirleri sayesinde netlesiyor kafamda azar azar
    kızmış olabilirsin ama devir r 25 devri 36 bg 250 cc de kudurtur adamı gurur meselesi yapma bizi hepsi kazıklıyor zaten (honda aralık 2013 de 10 750 olan cbr 250 ye nisan 2014 de 13 500 yapmıştı r 25 ve sl 250 çıkmasaydı şu an cbr 250 14 500 dü ama rakipler artınca maçası yemedi geçen yılki fiyattan satıyor ) kazıklamayan firma yok r 25 in peşin 14 200 e falan rahat alınabileceği kanısındayım bir kez daha düşün derim

Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızmış olabilirsin ama devir r 25 devri 36 bg 250 cc de kudurtur adamı gurur meselesi yapma bizi hepsi kazıklıyor zaten (honda aralık 2013 de 10 750 olan cbr 250 ye nisan 2014 de 13 500 yapmıştı r 25 ve sl 250 çıkmasaydı şu an cbr 250 14 500 dü ama rakipler artınca maçası yemedi geçen yılki fiyattan satıyor ) kazıklamayan firma yok r 25 in peşin 14 200 e falan rahat alınabileceği kanısındayım bir kez daha düşün derim
    Haklisiniz hocam hondanin yaptiklarinim farkindaliginda oldugumu belirtmistim zaten bir kez daha dusunecegim r25i. Bu arada senin konunuda takip ediyordum hayirli olsun ne zaman kavusuyorsunuz resimlerini bekliyorum

karamankolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle katılıyorum.. imkanlar elveriyorsa R25 in her türlü bi farkı 250cc camiasında

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşının tepesine bin ninja 250 yi uygun fiyata al. hevesini aldıktan sonra da ikinci el almış olduğun için az zararla sat. 0 motorun ilk değer kaybını sen yaşama (gerçi arkadaşın yaşamış olacak ama).

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    hocam sen kalbinin sesini dinle ne istiyorsan onu al bu saydigin motorrlar piyasasi olan motorlar rahatlikla satarsin

r25 ve ninja 250r bunlar cift silindirli yakitlari biraz fazla olur ama performanslari daha iyidir bir 33 digeri 36 bg
    ninja 250sl ve cbr250. tek silindir az yakar az kacar
    sen bakinca hangisi icini titretiyorsa onu al motor isi ask isidir
    tabi birde butcende onemli

benim cbf500 harici kawasaki zzr250 var 36 bg 2004 model 16500 km onu yeniden herseyini motoru lastigi karenajlari vs yeniledim seviyorum o motoru
    motor isi ask isi hangisi bakinca icini bir hos ediyorsa onu al

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    500 lira için sıfır R25 varken Cbr almak değişik bir akla hizmet Cbr yerine başka bişey koy oraya bence :D
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Şu an SS modellerin en iyisi r25 tir boşu boşuna diğerleriyle 1-2 liranın hesabını yaparak kendini kandırma, sonra r25 ler önünden vız vız geçerken üzülürsün , son pişmanlık bir işe yaramaz. Ben inazuma kullanıyorum ama ss tarzı 250 almaya kalksam r25 alırdım. Şu durumda diğer ss modellerini almam için aralarında bariz fark olması lazım yani r25 14500 ise cbr250 11000 falan olmalı
    abeciMotoru bunu beğendi.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    2009 Model 33Hp ninja kullanıcısı idim. Planım da bu yıl 300cc ninja almak vardı. Fakat yamaha R25 diye bi makine sürdü piyasaya. Kawasaki yetersiz servis ağı ve yedek parça fiyatları beni R25 e yönlendirdi ve 14500 tl ye R25 aldım. Şu an daha 300 km oldu yani rodaj döneminde bu sebeple performans bilgisi veremiyorum.
    Günümüz şartlarında ülkemizde 250cc SS katagorisi motorlar içerisinde sanırım R25 tek geçer.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)