Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Selamun aleyküm Dayılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı MotorcuMetos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa yok ki başka birde adam yamha bayiye satcakmış 6000 tl alcaklarmış *.* adam bana dediki istediğin ustaya göster bir sıkıntı yok sence yinede sıkıntı olur mu ? zaten 2 yıl kullanıp 5000 e stacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

2 milyar farka değer mi yani :D ?
    Değer kardeşim gücün varsa sıfır al !
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değer kardeşim gücün varsa sıfır al !
    Saolda ya gücüm yoksa :.dw..

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    ilgini çeker mi bilmiyorum. bu motoru mutluhan dan arkadaşa beraber aldık. bırak kazayı çamura girmemiş desem yeridir. 2014 sıfır hata düşük km ama eski kasa. birine yarın sabah verme durumu var ama olmazsa değerlendirebilirsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-satilik-2014-beyaz-honda-pcx-125-176724199/detay/

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgini çeker mi bilmiyorum. bu motoru mutluhan dan arkadaşa beraber aldık. bırak kazayı çamura girmemiş desem yeridir. 2014 sıfır hata düşük km ama eski kasa. birine yarın sabah verme durumu var ama olmazsa değerlendirebilirsin.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sahibinden-satilik-2014-beyaz-honda-pcx-125-176724199/detay/
    Eski kasa görünüşü sevmedim keşke ynei olsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

SİZCE BUNU ALSAM 2 YIL KULLANSAM 20000 KM GELSEM SATABİLİR MİYİM 5 BİN TL YE

Bir laf vardır "Altın çamura düşse bile altındır."
    Son dönemde Honda-Kawa-Yamaha vs gibi japon veya dengi hangi marka 2. elde yüksek değer kaybetti ki? Elbet satarsınız. Dün birisi 1300 km de olan PCX'ime göz koydu direk 7 bin tl vereyim dedi. Önce bir düşündüm 2. ellere baktım başka motorlarda. Ama yok bu fiyata bundan iyisi yok (BENİM İHTİYACIM VE ŞAHSİ İSTEKLERİM DOĞRULTUSUNDA) o yüzden alın gitsin serviste iyice bir gösterin masrafı var mı, varsa ne kadar sorun edin. Sonra açın gazı ve güzelce gezin

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Yeni kasa yok ki başka birde adam yamha bayiye satcakmış 6000 tl alcaklarmış *.* adam bana dediki istediğin ustaya göster bir sıkıntı yok sence yinede sıkıntı olur mu ? zaten 2 yıl kullanıp 5000 e stacam

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

2 milyar farka değer mi yani :D ?
    sıfır almasan bile bak ben 2-3 gun once aldıgım pcx i paylastım tertemız motor. şehir içi canavarım geldi konunun adı. sabret alabılıcegın motorlar ılanlara koymaya baslanıcak yakında. heleki istanbuldaysan coook cıkar karsına ilan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

Eski kasa görünüşü sevmedim keşke ynei olsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:07 ----------

SİZCE BUNU ALSAM 2 YIL KULLANSAM 20000 KM GELSEM SATABİLİR MİYİM 5 BİN TL YE
    satarsın merak etme. hondanın 2. eli kuvvetli ki pcx150 cok guzel motor.

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    DÜN PAYLAŞTIĞIM MOTOR BU SABAH SATILMIŞTIR. BİLGİNİZE.

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı copycat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DÜN PAYLAŞTIĞIM MOTOR BU SABAH SATILMIŞTIR. BİLGİNİZE.
    Peki :D saolun attınız için bu arada

Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Cubbalaa

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cubbalaa
    cubbala ne aga :D:D

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    cubbala ne aga :D:D
    Genemi amcalar

Gırgır yapıyorum hocam dikkate almayın

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genemi amcalar

Gırgır yapıyorum hocam dikkate almayın
    :D:D:D tamamda aga bi fikrin yok mu nabam

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    :D:D:D tamamda aga bi fikrin yok mu nabam
    Hoßßaßala ' nın bir değişiği

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Daha almadan satma derdindesin dostum. Bu arada kazalı motor riskine girme alavere dalaveresi çok olur.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Benim fikrim bir motorun yürüyen aksamına hasar gelmediği sürece motorun kazalı olması yada olmaması hiç farketmez ben bu konuyu hiç kafama takmam.
    Ama bu durumun bana maddi olarak bir avantajı olmalı. Bu modeller hakkında çok bilgim olmadığı için 0 km plakalı 2014 pcx 7,300 TL ye satılıyor. Hiç çiziği bile olmayan ilanlarda 6,500 TL ye olabiliyor. Yani resimlerde görünen hasar bu motoru alınmamasına sebep olacak bir hasar değil ama fiyat olarak sana pek fazla avantajı yok gibi gözüküyor. Fiyatta anlaşırsanda honda servisine gidip expertiz yaptırırsan bence en doğru yolu yapmış olursun

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı Sado39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha almadan satma derdindesin dostum. Bu arada kazalı motor riskine girme alavere dalaveresi çok olur.
    Ustaya göstersem ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fikrim bir motorun yürüyen aksamına hasar gelmediği sürece motorun kazalı olması yada olmaması hiç farketmez ben bu konuyu hiç kafama takmam.
    Ama bu durumun bana maddi olarak bir avantajı olmalı. Bu modeller hakkında çok bilgim olmadığı için 0 km plakalı 2014 pcx 7,300 TL ye satılıyor. Hiç çiziği bile olmayan ilanlarda 6,500 TL ye olabiliyor. Yani resimlerde görünen hasar bu motoru alınmamasına sebep olacak bir hasar değil ama fiyat olarak sana pek fazla avantajı yok gibi gözüküyor. Fiyatta anlaşırsanda honda servisine gidip expertiz yaptırırsan bence en doğru yolu yapmış olursun
    6400 yapcak birde bundada çizik yok değiştirmiş bide yeni kasa olduğu için böle napıyım sizlerce ?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Ustaya göstersem ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

6400 yapcak birde bundada çizik yok değiştirmiş bide yeni kasa olduğu için böle napıyım sizlerce ?

6400 bu motor için pahalı kaza yapan böyle bır motora en fazla 5000 verırım istedıgı kadar orjınal degıssın sonucta kaydı var ılerıde satarken zorlanıcaksın cunku. ayrıca hala neden bu motorda deli gibi ısrar ettıgını anlamıyorum bır ton pcx var ilanlarda git başka al neden illa bu ? bu kadar şeye ragmen hala bunda ısrar etmenı anlamıyorum yada altında başka bırsey var diye dusunuyorum.

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6400 bu motor için pahalı kaza yapan böyle bır motora en fazla 5000 verırım istedıgı kadar orjınal degıssın sonucta kaydı var ılerıde satarken zorlanıcaksın cunku. ayrıca hala neden bu motorda deli gibi ısrar ettıgını anlamıyorum bır ton pcx var ilanlarda git başka al neden illa bu ? bu kadar şeye ragmen hala bunda ısrar etmenı anlamıyorum yada altında başka bırsey var diye dusunuyorum.
    Fikriniz için çok teşekkür ederim.Israrımın sebebi yeni kasa olması 2014 olması :D sizce bulabilir miyim bu fiyata bide adam bana 6000 e bayi alcak dedi sizce doğruı mudur ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel scooter ama 125 cc motora o para bağlanmaz

Motosikleti
    Pcx 125
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel scooter ama 125 cc motora o para bağlanmaz
    ama o pcx :D özelliklerine bak aga

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)