Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kilo ve Ekipman Sorunsalı

Motovento
    REKLAM ALANI
    karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende biraz problem yaşadım bu konuda
    Şirinevlerde araştırdım alırken:
    hudson deri robocop modeli çok güzel oturdu ama korumalarından emin olamadım.
    oxfordun büyük bedenleri vardı kumaş kalitesinden emin olamadım
    beringin üzerime olan modeli pahalı geldi gözüme
    Büse marka alman malı bir mont aldım cordura kumaştan memnunum 60 bedendi onlarda olabilir yine fikir verme açısından.

arkadaşların dediği gibi amerikan kalıpları büyük olur o markaları incelerseniz daha iyi olur tüm ürünler için bakın o kadar parayı gözden çıkarmışsınız bence deneyin icon markasını falan olmadı ebayden getirtirsiniz.

Birde kilo vermeye devam ediyorsanız bence o kadar büyük meblağ harcamayın mont için.
    "Edeple gelen lütufla gider"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    bende hein gericke marka mont var xxl mont boyum 183 cm kilo bi aralar 142 kg idi ozaman bile oluyordu. şuan 105-110 arası seyrediyor kilom motosuperstore da mont aldım bir bakın isterseniz. kadıköy motoplus a gidecekseniz tam karşısı

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hein gericke marka mont var xxl mont boyum 183 cm kilo bi aralar 142 kg idi ozaman bile oluyordu. şuan 105-110 arası seyrediyor kilom motosuperstore da mont aldım bir bakın isterseniz. kadıköy motoplus a gidecekseniz tam karşısı
    Ben de oradan almıştım. Levent Bey epey kan ter içinde kalmıştı uygun mont bulucam diye. Sağolsun. Ama deformasyon çok olduğundan ve en azından sürtünmeye karşı daha dayanıklı olması açısından deri alıcam bu kez. Cordura ve Goretex kumaşlar da dayanıklı ama bu sefer tercihim farklı yönde.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyum 1.76, kilom ise 108. Gördüğünüz üzere maaşallahım var.
    176 cm boya 47 numara ayak biraz fazla büyükmüş, maşallah arkadaşım.. Bende sporcuyum 180 cm boy 107 kiloyum ama 43 numara giyiyorum. Evveliyatta büyüme hormonu yada kortizol tedavisi filan varmı? yada kemik yapın mı çok kalın?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    montu bilemem ama yerinde olsam AGV kask için o kadar ısrarcı olmazdım. her kafaya uymayan bir dizaynı var. satıcı bana senin kafaya S olur dedi yok hocam dalga mı geçiyosun dedim benim kafa L, hadi kırmayayım dedim M beden denedim sıktı. L beden denedim sıktı XL denemedim vazgeçtim. Gittim Nolan aldım cuk tam oldu. Nolan N86 tavsiye ederim. bedenleri ideal.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı spectre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    176 cm boya 47 numara ayak biraz fazla büyükmüş, maşallah arkadaşım.. Bende sporcuyum 180 cm boy 107 kiloyum ama 43 numara giyiyorum. Evveliyatta büyüme hormonu yada kortizol tedavisi filan varmı? yada kemik yapın mı çok kalın?
    Yok hayır. Kemik yapımla ilgili bir bilgim yok.

Alıntı yeknet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    montu bilemem ama yerinde olsam AGV kask için o kadar ısrarcı olmazdım. her kafaya uymayan bir dizaynı var. satıcı bana senin kafaya S olur dedi yok hocam dalga mı geçiyosun dedim benim kafa L, hadi kırmayayım dedim M beden denedim sıktı. L beden denedim sıktı XL denemedim vazgeçtim. Gittim Nolan aldım cuk tam oldu. Nolan N86 tavsiye ederim. bedenleri ideal.
    Ben de Nolan N64 kullanıyorum zaten son 1 yıldır. Bir tek Nolan'da rahat etmiştim. Bu arada montu Apache Cycles'ta beden ölçülerine özel olarak yaptrdım. Bot işini de YDS ile görüştüğümde büyük beden üretim yapabileceklerini belirttiler. Kaskta Shoei tercih edeceğim ki zaten aklımda AGV, SHOEI ve ARAI'den başka marka yok. 1 ay sonra Almanya'da olacağım ve sanırım kaskı München'den alacağım.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

sSameT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selamın Aleyküm, bende zayiflayamadim bi türlü Boy: 1.91 / Kilo: 123/ Ayak: 47
    Şuanda Armode marka 4 mevsim mont (L) ,Spada marka kask, Armode eldiven kullanıyorum. Motosiklet 125mh Drift
    Armode kaliplari gayet iyi

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    1.74 boy ve 93 kiloydum. Şimdi 86 kiloyum. Zayıflama tavsiyelerinizi öğrenmek isterim. Ama lütfen spor demeyin. Denedim olmadı. Düzenli yapamayınca hiç bir yararı olmuyor. Kendimi biraz kasıp önce yürüyüş sonraları da koşu yapabilirim ancak. Kilo vermeyi fit görünmek için değil, daha sağlıklı hissetmek için istiyorum. Şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)