Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Regal Raptor Daytona Cruıser alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence servis bolluğuda tartışılır. Büyükşehirlerde bol olabilir ama Anadoluda o kadar bol değil. Eski motorum regal 150 likdi 2013 model. Gösterişli motor, 6 ayda tek yaşadığım sorun manifolt cıvatası kırılmasıydı.
    Doğrudur tüm şehirlere bakmadım, zaten olanlara da parça almam gerektiği durumlar haricinde garantili olmasına rağmen gitmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence bu miktardaki paraları çinli motorlara vermek daha saçma duruyor bu fiyata çinli bir motosiklet almak benim içime sinmezdi doğrusu. Gördüğüm kadarıyla fiyat/performans olarak da bayağı bir iyi olan kubasuperlight 200 moturunu tavsiye ederim youtubede kuba superlight 200 kulanan bir abimizin de kanalı var izliyorum bayağı sorunsuz bir makina olduğunu söylüyor tabiki bu fiyatlara alınınca bazı sorunlarla karşılaşacağınıza burada yazarken bile inanıyorum ama 5binlik motordan 8binlik performans verdiğini düşünüyorum o yüzden küba superlight 200 öneririm.Kullanan bilen abilerimiz illaki vardır onlardan da fikirlerini almanızı tavsiye ederim kesinlikle çok biliyorum veya sıfır sıkıntı demiyorum ama bakmanızda bir fayda var diyorum. İyi forumlar

Motosikleti
    NC 700 X
    Ben geçen sene Chopper araştırırken Süperlight ve Daelimede baktım ve araştırdım. Örneğin Daelimlerin sıfır fiyatı 9000 TL iken 300-500 km deki motoru adam 2000 TL zararına 7000 TL ye satmaya uğraşıyordu. Aynı şekilde 300-500 km de satılık Süperlight ilanlarını görünce ikisinden uzak durmak gerekli galiba diye düşünüp Regal almıştım.
    Chopper tarzı motorlarda şunu gördüm araştırma yaparken. Kullananlar, makineleri bir sürü arızada yapsa makinelerini övüyorlar. İlk motoru olan bile kullandığı motoru öve öve bitiremiyor. Sanırım bu biraz tarz aşkından birazda alımsatımı hareketli olsunda elimden rahat çıkarabileyim kaygısından.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu miktardaki paraları çinli motorlara vermek daha saçma duruyor bu fiyata çinli bir motosiklet almak benim içime sinmezdi doğrusu. Gördüğüm kadarıyla fiyat/performans olarak da bayağı bir iyi olan kubasuperlight 200 moturunu tavsiye ederim youtubede kuba superlight 200 kulanan bir abimizin de kanalı var izliyorum bayağı sorunsuz bir makina olduğunu söylüyor tabiki bu fiyatlara alınınca bazı sorunlarla karşılaşacağınıza burada yazarken bile inanıyorum ama 5binlik motordan 8binlik performans verdiğini düşünüyorum o yüzden küba superlight 200 öneririm.Kullanan bilen abilerimiz illaki vardır onlardan da fikirlerini almanızı tavsiye ederim kesinlikle çok biliyorum veya sıfır sıkıntı demiyorum ama bakmanızda bir fayda var diyorum. İyi forumlar
    sl 200 çok güzel ve sağlam makinedir bakımları yaptırılınca.bende kullanıyorum ,memnunum.

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    markası ne bunun
    http://www.rksmotor.com.tr/v2/upload...0-083558-1.png

Bir de bunu inceleyin dilerseniz.Minik HD FAT BOY

motor kısmı da gerçekten sağlam ve sorunsuzdur.4 yıl bu modelin Monero markasını kullandım hiç sorun çıkartmadı.Parça olarak ta sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.Yamaha Virago 250 nin replikası olduğundan birçok parçası uyum sağlıyor.

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Yakışlı imiş bu RKS. Kaç kuruş bu arkadaş?

Motosikleti
    markası ne bunun
    Alıntı Atahualpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakışlı imiş bu RKS. Kaç kuruş bu arkadaş?
    Sitesinde fiyat yok ama diğer satıcılarda 8400 civarı fiyatı var.
    Markası ne bunun

Atahualpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250E-9
    Çok yahu. Şimdi anlaşılıyor bizim 250E-9 ların ikinci el fiyatlarının uçmasının nedeni.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    hocam git al bitane hyosung gv250 ya sıfır yada temiz 2. el 250 lik cruiser ne demekmiş öğren 250 lik cruiser ların içinde en iyisi hyosung tur 2 kere 2 dört hyosung u çinlilerle karşılaştıranın aklına şaşarım...

Motosikleti
    markası ne bunun
    "Regal Raptor Daytona alınırmı" ya gelecek olursak...

Alınır,neden alınmasın ama artık garibanın dostu bir motor değil.Motora belli bir bütçe ayırılabiliyorsa sorun olmaz.Benim bu motoru seçmemin sebebi vücut ölçülerimdi.Bu sınıfın diğer markalarının modelleri altımda çok ufak duruyordu.

Memnuniyet kısmı ise kronik bazı kusurları(zincir değişimi,ön far ampul değişimi,ne kadar şanzuman problemi giderildi dense de şanzuman tadilatı,ön lastiğin değişimi )giderildikten sonra gayet memnunum.Yol tutuşu sert amortisörleri sayesinde gayet iyidir.Sürüşü rahat fakat sert amortisör ve sele yüzünden alışana kadar ağrılarınız olacaktır.Rake açısı Spider modelinden daha iyidir ama diğer rakiplerine oranla geniştir,otomobille dönüş yapıyormuş gibi düşünmeniz gerek.Alışmak lazım.

Şimdilik ilk aklıma gelen bilgiler bunlar.Kendi marka ismiyle mevcut forumu var detaylı bilgiyi oradan alabilirsiniz aynı nickle orada da üyeliğim ve Daytona'yla ilgili yazılarım var.
    Daha önce MT deki " http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/136163-regal-raptor-250-daytona.html "yazımı inceleyebilirsiniz.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    250 cc daytonayı kışın ortasında gecenin bir vakti Afyondan alıp Ankaraya getirdim. Arkadaşın motoru, kullanıyor, gayet memnun. Birkaç ufak sıkıntı yaşadı ama sym wolf bajaj pulsar falan da o kadar sorun çıkartıyor.
    En büyük sorunu motorun zincir dişlilerinin birbirine uzak olmasından kaynaklanan uzun zincirin oraya buraya sürtmek sureti ile aşınma ve ses yapması. Onu da bir ilave parça ile çözüyorlar.
    Bu arada, dünyada birçok yere motor satıyorlar. Avrupa ve Amerika dahil. Dandik olsa satamazlardı.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    görüntü çok sağlam.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı rebelrider67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz kanalın linkini verebilir misiniz? Bende izlemek isterim.
    Evet Manuş Baba dinliyor, kitap, gazete okuyor ve düşünüyorum...
    Düşünün, düşünmekle ölmüyor insan...

Ömer Güllü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Scooter
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene Chopper araştırırken Süperlight ve Daelimede baktım ve araştırdım. Örneğin Daelimlerin sıfır fiyatı 9000 TL iken 300-500 km deki motoru adam 2000 TL zararına 7000 TL ye satmaya uğraşıyordu. Aynı şekilde 300-500 km de satılık Süperlight ilanlarını görünce ikisinden uzak durmak gerekli galiba diye düşünüp Regal almıştım.
    Chopper tarzı motorlarda şunu gördüm araştırma yaparken. Kullananlar, makineleri bir sürü arızada yapsa makinelerini övüyorlar. İlk motoru olan bile kullandığı motoru öve öve bitiremiyor. Sanırım bu biraz tarz aşkından birazda alımsatımı hareketli olsunda elimden rahat çıkarabileyim kaygısından.
    Şu an Regal 11400 internette 2014 model 500-3000 km arası 7-8'e motorlar var sizce şu anda ki piyasaya ve km'ye göre ucuz değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam git al bitane hyosung gv250 ya sıfır yada temiz 2. el 250 lik cruiser ne demekmiş öğren 250 lik cruiser ların içinde en iyisi hyosung tur 2 kere 2 dört hyosung u çinlilerle karşılaştıranın aklına şaşarım...
    Hocam zaten favorim hysoung ama sıfırları hoşuma gitmiyor ve kanuniye geçmesi güvenimi azalttı eski modellerinde km'si çok ilanlarda

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Alıntı Rona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Regal Raptor Daytona alınırmı" ya gelecek olursak...

Alınır,neden alınmasın ama artık garibanın dostu bir motor değil.Motora belli bir bütçe ayırılabiliyorsa sorun olmaz.Benim bu motoru seçmemin sebebi vücut ölçülerimdi.Bu sınıfın diğer markalarının modelleri altımda çok ufak duruyordu.

Memnuniyet kısmı ise kronik bazı kusurları(zincir değişimi,ön far ampul değişimi,ne kadar şanzuman problemi giderildi dense de şanzuman tadilatı,ön lastiğin değişimi )giderildikten sonra gayet memnunum.Yol tutuşu sert amortisörleri sayesinde gayet iyidir.Sürüşü rahat fakat sert amortisör ve sele yüzünden alışana kadar ağrılarınız olacaktır.Rake açısı Spider modelinden daha iyidir ama diğer rakiplerine oranla geniştir,otomobille dönüş yapıyormuş gibi düşünmeniz gerek.Alışmak lazım.

Şimdilik ilk aklıma gelen bilgiler bunlar.Kendi marka ismiyle mevcut forumu var detaylı bilgiyi oradan alabilirsiniz aynı nickle orada da üyeliğim ve Daytona'yla ilgili yazılarım var.
    Daha önce MT deki " http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/136163-regal-raptor-250-daytona.html "yazımı inceleyebilirsiniz.
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam.

anchorman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250 9B
    Motosiklet çinli bir anne ile amerikalı bir babadan doğma melez bir motordur. Ne çinli ne japon . Bakımı yapıldığı sürece sıkıntısızca uzuun yıllar kullanılabilir. +karizma...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)