Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Scooter hangisini almalıyım?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moğol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar fuarda beğendiğim bir kaç model var. sizlerinde fikrini almak istiyorum.

Suzuki address bu yeni çıkan bir model. enjeksiyonlu,büyük teker efsanelerin sahibi brugman. 5490 tl

Honda nın spacy alfa isminde bir modeli çıkmış. ama küçük teker risklerini bir kaç arkadaşım anlattı. bozuk yolların dostu değilmiş.5600tl,

Sym nin symphoney 125 bu karbüratörlü ve büyük teker. tıpkı suzuki address gibi. 5500 tl

Kymco popel one 125 ( bunu fotoğraflardan gördüm ) enjeksiyonlu büyük teker,mondial servisleri büyük bir handikap. ve 6840 tl

Bunların ortak noktası önlerinin boş olmaları, ve biri hariç büyük tekerli oluşları. fikirlerinizi alabilirmiyim
    Hangisini ve nedenleri ?
    pcx demeyin çünkü ortası boş değil.! zaten bütçemi aşıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Adress diyorum ben. İleride zamlanacağından da eminim.
    Moğol bunu beğendi.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    adress derim bende , en uygunu o
    Moğol bunu beğendi.

bencede adress
    Moğol bunu beğendi.

Ben o seçeneklerin hepsini değerlendirdim. Suzuki de karar kıldım.
    Malzeme kalitesi, keskin hatlı tasarımı, sele altı fullface kask alabiliyor olması. enjeksiyonlu oluşu 14 inç teker çapı ile farkını ortaya koyuyor.
    Sırf 2.eli var diye honda nın o çirkin spacy'ini alamazdım. zaten paket motoru spacy. kişisel kullanıma uygun değil.Açık ara address diyorum.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    "adres" belli.
    Moğol bunu beğendi.

kyagmur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ F250
    bence tekerlek çapı çok önemli bu enson istanbul kar yağışından sonra yolda bir çukur açılmış gece karanlık 40-50 km hızım o kadar çokda değil az daha takla atıyordum ya scooter ile düşseydim ne olurdu diye düşünmüyor değilim
    Moğol bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Address her türlü açık ara önde cidden. SUZUKI olması ayrı bir güzel. Aman frenlere dikkat. Suzuki'lerin iyi durmadığından dert yanan çok arkadaşım var. Bugüne kadar bir tek M800'ü kullandığımdan diğer modeller için yorum yapamayacağım ki o da çok üstün kalite fren performansı vermiyordu. Gerçi 800'lük cruiser ile 125'lik scooter frenajı arasında ciddi fark vardır : )
    Moğol bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    en mantıklı seçim address gibi duruyor. gerek fiyat olsun gerek marka olsun filan.
    Moğol bunu beğendi.

98 kg lık bişey bu eminim durur :D
    Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Address her türlü açık ara önde cidden. SUZUKI olması ayrı bir güzel. Aman frenlere dikkat. Suzuki'lerin iyi durmadığından dert yanan çok arkadaşım var. Bugüne kadar bir tek M800'ü kullandığımdan diğer modeller için yorum yapamayacağım ki o da çok üstün kalite fren performansı vermiyordu. Gerçi 800'lük cruiser ile 125'lik scooter frenajı arasında ciddi fark vardır : )
    Benimde address im belli olsun diyorum yine de sormak istedim. belki gözden kaçırdığım bir nokta vardır.
    Ama fikirlerinizi o bütçeler doğrultusunda bekliyorum. hata yapmak istemiyorum nede para kolay kazanılmıyor.amaç şehir içinde
    İhtiyacımı görsün. gerçi 9 hp ile vespa osman nerelere gitmemişki. bizlerede cc yetmeyip habire bu yetmiyor şu yetmiyor diye müsriflik yapıyoruz.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adress adress diyenler oturmuş mu hiç üzerine ? kullanmadığınız bilmediğiniz motor hakkında niye yorum yapıyosunuz

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adress adress diyenler oturmuş mu hiç üzerine ? kullanmadığınız bilmediğiniz motor hakkında niye yorum yapıyosunuz
    Address address diye yazanlar adam size soruyor oturdunuzmu ? gerçi bayii lere gelmeyen bir modeli kullanamamışlardır. ama ben kymco popel one 125 hariç hepsine oturdum. boyu boyuma göreydi. zaten address avrupada da yeni çıktı.

berkekolik1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley
    Yamaha xmax 250

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı berkekolik1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha xmax 250
    Bunlar yeni nesil...
    Moğol bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    ""suzuki""

en avantajlısı address. küçük jant sakın alma pişman olursun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)