Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

seneye 250 likleri 20 binden almaya hazırmısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    allah beleyizi versin bir ülkeyi yönetemediniz.

Alıntı mombohunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 lik alacaklar düşünsün xD
    bir saat önce anneme almak istediğim 250cc motordan bahsediyordum ama alamayacağımı oda bende biliyorduk.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    döviz kurunun önü alınamıyor, seneye dolar ne olur bilemiyorum ama epey bir yükseleceği kesin gibi. bu durumda 125 likleri 15 bin, 250 likleri 20 binden almaya hazır mıyız forum olarak merak ettim?
    Hükümet bunun farkında o yüzden sigorta ruhsat ve benzeri indirimleri devam edecektir. 50cc olan modellerin sigorta ve ötvsi bu yüzden kaldırıldı yoksa motor piyasası bir iki seneye ölü duruma düşecek.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Barkin babuş demedi mi size alin bi cup koyun kenara diye

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Seneye değil crf 250 rally 21500 tl

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    Alıntı Ali1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okadar büyük bir fiyat artışının olacağını hiç sanmıyorum. Biraz abartmıyor musunuz?
    Abartı değil bence. Çünkü şuan bile 250 likler 18 bin bandında geziniyor. KTM, Yamaha, Kawasaki, Suzuki, zaten Yamaha r125 bile şuan 20 bin :S

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r25 16 bin liraya dayanmış cbr250 15e dayanmış 2-3 seneye 20 bin olacak gibi
    Vay be bu yılda 19 bine dayanmış R25
    Nereden nereye

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be bu yılda 19 bine dayanmış R25
    Nereden nereye
    Olsun başımızdakiler namaz kılıyor. (Yani öyle soyluyorlar) Nolmus göZümüzdeki donu aldılarsa? Nolmuş siyasilerin 35 bin tane makam aracı varsa?
    Büyük devletiz masrafımız çok. Bak kocaman sarayımız var çok şükür. Bunların parası nasıl çıkacak sanıyorsunuz?
    Shrieker bunu beğendi.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsun başımızdakiler namaz kılıyor. (Yani öyle soyluyorlar) Nolmus göZümüzdeki donu aldılarsa? Nolmuş siyasilerin 35 bin tane makam aracı varsa?
    Büyük devletiz masrafımız çok. Bak kocaman sarayımız var çok şükür. Bunların parası nasıl çıkacak sanıyorsunuz?
    Hocam işte bende buna karşıyım insanlar bunu anlamıyor her bakana özel mercedes varken benim bi arabaya motora %110 ötv vermek zoruma gidiyor ötv nin KDV si olması zoruma gidiyor hayatın zevkini çıkaramamak zoruma gidiyor zenginlerin çok zengin fakirlerin çok fakir olması zoruma gidiyor ama hükümet hala daha yapılan yolları tartışıyor

Alıntı hardy1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam işte bende buna karşıyım insanlar bunu anlamıyor her bakana özel mercedes varken benim bi arabaya motora %110 ötv vermek zoruma gidiyor ötv nin KDV si olması zoruma gidiyor hayatın zevkini çıkaramamak zoruma gidiyor zenginlerin çok zengin fakirlerin çok fakir olması zoruma gidiyor ama hükümet hala daha yapılan yolları tartışıyor
    Aman ha bunu bakanların yanında falan söyleme. Birde durduk yere dayak yeme.
    Sen sabah erken kalk, işe git, akşama kadar sorgusuzca çalış. Akşam eve gel, yemek ye sonra tv aç ahaber izle ve uyu. Haftasonu AVM'ye git. 29.90 TL olan ürünü 12 taksitle al. Kredi çek ev al, evin varsa kredi cek araba al.
    Amaaaa sakın sorgulama. Senin yerine düşünenler var. Sen sadece işe gidip para kazan, kazandığın parayla da işe gitmek için motor al.

Alıntı hardy1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sana bir soru sorayım. Diyelim ki yarın hükümet karar aldı, otomobil ve motosikletlerdeki tüm vergileri sıfırladı. Otomobil ve motor son kullanıcı fiyatları artar mı azalır mı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı Muzdarip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sana bir soru sorayım. Diyelim ki yarın hükümet karar aldı, otomobil ve motosikletlerdeki tüm vergileri sıfırladı. Otomobil ve motor son kullanıcı fiyatları artar mı azalır mı?
    Fırsatçı firmalar hocam hiç azalır mı
    Muzdarip bunu beğendi.

Alıntı Pistonlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fırsatçı firmalar hocam hiç azalır mı
    Aynen. Azalmak şöyle dursun, bir gecede fiyatların ikiye katlandığını görürüz.

KTM250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 300 EXC 2017
    200kg luk demir yığınına 20 bin tl verene kadar o paraya 2013-2014 kompile alaşımlı 100kg son kalite malzemeden üretilmiş offroad ktm exc veya husky te serisi alır ,bir jant lastik takar keyfime bakarım..0 paralara bu ölüm makinalarını almak akıl karı değildir.Bu ülkede asfaltta bırak motosikleti araba sürmek bile tehlikeli..
    UzunYolAdami bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    30 bin teleye alıyoruz
    MimTolga, espresso, XGAMER ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    250cc ucuz motosiklet var ama millet motosiklet beğenmiyor (iş var ama millet....

Motosikleti
    NC750X
    onların Kawasakisi varsa bizim de Allah'ımız var.
    tommygun ve cıbılduck bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM Duke 390 - 2017
    30k oldu artık

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onların Kawasakisi varsa bizim de Allah'ımız var.
    Aman Kawa deme, eski bir Kawa kullanıyorum. Ödüm patlıyor başıma iş gelecek diye, parasında değilim ama para versen de parça yok Anca çıkma ya da yurtdışı.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    seneye diyorum ki 38 40

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dolar 2.52 yi geçti biraz önce. ben seneye bu zamanlar dolar 3.50 yi görür diyorum.

bu arkadaşı hatırlıyorum. bu muhabbeti de hatırlıyorum. konu eski ama ilk üyelik zamanlarımda hortlanmıştı. şimdi şu yorumu gördüm, bileklerimi kesmeye karar verdim :D
    İnwe Elensar bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)