Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

KTM RC 200 FUARDAN ALMAYA GİDİYORUM..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben cbr a göre çok begendım bu tip yarış motoru tarzı motorlarda çok konfor beklememek lazım ama sert bulmadım ben
    teşekkürler cevap için. O zaman pek sıkıntı yok motoru almam için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kawa_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 2015 RB
    Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde standa uğramışsınız sanırım. RC 200'ü incelediniz mi? Ciddi şekilde almayı düşünüyorum. Fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
    Ben beğendim. Güzel motor. Boyum 183 cm. Oturuş rahat geldi.
    KTM Marka algısı iyi. Renkler de güzel. İşçilik kaliteli.
    Denizli'de satışı ve servisi yok.
    İmkanınız varsa canlı görün, deneyin.

arkadaşlar konu acmadım aynı dusunceler bendede var.. acaba bu konuyu acan arkadas yada ktm rc200 almak ısteyen arkadaslar ne yaptılar acaba aldınızmı ? suan bnde karar asamasındayım yardıma ıhtıyacım var alan varsa bılgılendırırse memnun olurum

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    rc 125 olsa , azda ucuz olsa ne güzel olurdu

Motosikleti
    KTM RC 200
    bazı arkadaşların msjlarını hayretler içinde okudum ben aylardır rc200 kullanıyorum. Anlatılanların hiçbirini yaşamadım desen yeridir. Ben de sizler gibi çok araştırdım, sonunda iç sesimi dinleyerek ktm rc 200 aldım ve bir gün dahi pişman olmadım.Tamam herkes motosikletini çok seviyor orasını anladım. Ama bazı arkadaşlar öyle yorum yapıyorlar ki sanırsınız honda yamaha kawasaki Bajaj bayinin reklam filmini çekiyormuşcasına. Yorumlara bakıyorum biz Türkiye'de Rc 200,250,390 sahibi olan 30-40 kişi hergün birbirimizle görüşüyoruz whatshap üzerinden anlatılan sıkıntılara şahit olmadım. Ktm almak isteyen arkadaşların forumdaki ktm kullanıcalrının yorumlarını dikkate almasını tavsiye ederim. berkcigdem'in yorumlarına katılıyorum. Zaten ktm tercih ederken onun yorumlarının çok faydasını gördüm. Bu arada sele sert diye bir yorum okudum 20 tl seleye kaplama yapıyorlar süngereden
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Ümitsolak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı arkadaşların msjlarını hayretler içinde okudum ben aylardır rc200 kullanıyorum. Anlatılanların hiçbirini yaşamadım desen yeridir. Ben de sizler gibi çok araştırdım, sonunda iç sesimi dinleyerek ktm rc 200 aldım ve bir gün dahi pişman olmadım.Tamam herkes motosikletini çok seviyor orasını anladım. Ama bazı arkadaşlar öyle yorum yapıyorlar ki sanırsınız honda yamaha kawasaki Bajaj bayinin reklam filmini çekiyormuşcasına. Yorumlara bakıyorum biz Türkiye'de Rc 200,250,390 sahibi olan 30-40 kişi hergün birbirimizle görüşüyoruz whatshap üzerinden anlatılan sıkıntılara şahit olmadım. Ktm almak isteyen arkadaşların forumdaki ktm kullanıcalrının yorumlarını dikkate almasını tavsiye ederim. berkcigdem'in yorumlarına katılıyorum. Zaten ktm tercih ederken onun yorumlarının çok faydasını gördüm. Bu arada sele sert diye bir yorum okudum 20 tl seleye kaplama yapıyorlar süngereden
    hocam sormam gerekti benim cbr var koltuğa kılıf yapmak (ya da yaptırmak) istiyorum. 20 tl ye neresi halleder bu işi (yorumu görünce atladım :D)
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    yorumların alayı. bal çok tatlıymış fırıncı yerken abim görmüş kıvamında.

rc 200 binen 1 kişi var 5 sayfa eleştirmede.

para sorunu olmayan keyfine düşkün adam motorudur ktm.

parçası pahalıdır. makinası diğer motorlardan daha agresif çalışır.keyfi diğer motorlara benzemez. ayrı bi hastalık başlatır bünyede.

ben japonundan almanına rusuna çinlisine yıllardır her türlü klassmandan motoru kullandım. ktm ve diğerleri diye kategorilerde benim için. bu motor özelinde gelirsek tercih meselesi derim. çünkü diğer japonlardan daha az sürat yapıyor. bizim ülkemizde ölçü sürattir. hangisi daha süratliyse en iyisi odur.
    Ümitsolak, Eski_kasa ve Mazulama bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM RC 200
    jimi oto döşemecilerine gitmeni tavsiye ederim. İnternette sökülüp takılabilen modelleride var

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Yalnız konuyu başlatan arkadaş , Ktm Rc 200 diye çıkmış Bajaj Rs 200 ile dönmüş.
    Birde yakın zaman da motoru çalınmış inşallah en kısa sürede bulunur.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ndi-acill.html

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)