Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

KTM RC 200 FUARDAN ALMAYA GİDİYORUM..

Motovento
    REKLAM ALANI
    imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    KTM RC200 güzel ve kaliteli bir motor. Ben CBR125R kullanıyorum biraz daha zaman geçsin RC200 düşünüyorum.

Kadiköydeki bayiye gidip kimliği verip 1 saat bir test sürüşü yapın bence. Hızdan bahseden arkadaşlar olmuş hızı çok değil ama hızlanması tatminkar. SL demis bir kaç kişi ama SL RC'nin tip olarak yanına yaklaşamaz. RC kat be kat daha yakışıklı ve güzel bir motor gidip yakından baktığınız zaman tasarım ve işciliği bir görün ondan sonra birde SL modeline bakın....

ABS olayı stantard, satıcısı çok ilgili, servisi cidden güzel. Kadiköy'deki bayi size oldukça yardımcı olacaktır kaliteli adamlar.

Ben senin yerinde olsam(Ki ilerde olacağım) KTM'den yana kullanırdım tercihimi.

- Kaliteli işcilik.
    - Güzel tasarım.
    - ABS standart.
    - Servisi kaliteli.
    - Parça fiyatları uygun.

Ben CBR125R'dan sonra ya CBR250 yada RC200 düşünüyorum ama standart ABS olayı beni bir adım daha RC'ye yaklaştırıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sykkuno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Hocam ABS standart demişsizin ama fuarda RC 200 modelinde ABS yok demişler.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı Sykkuno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ABS standart demişsizin ama fuarda RC 200 modelinde ABS yok demişler.
    Ben kadiköy'deki bayide konuştuğumda bana söylenen standart olduğu. Gidip gördüm motoru ama sürme şansım olmadı ayağımın kırık olması sebebi ile.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Dün fuarda bende RC 200'e baktım. Fuara özel 13.500 yazmışlar. 350 TL büyük indirimdi!

Ayrıca görevliler RC 200'lerde ABS yok dediler bana da.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ağzı olan konuşuyor...

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Bugün inceleme fırsatı buldum benim beklentilerimi karşılayan bir motosiklet değil.Özellikle ekranın ss bir motosiklete uygun olmayışı,elciklerin kalitesizliği,depo ve çevresin de ucuz parça kullanışı beni özellikle mutsuz etti.Ve en önemlisi ktm standındaki görevlilerin tavırları adama malzeme kalitesini söylüyorsun ,alt firmanız olan bajaj daki bazı parçaların(görsel açıdan) daha kaliteli olduğunu söylüyorsun adam kafasını çevirip lay lay lom geçiyor bu tavırla senede 10 motosiklet satmaya mahkumlar ,daha parça fiyatlarına ve servis sürelerine girmiyorum bile...

KTM RC200'lerin ilk serisini ABS'li üretmiş. Bu ilk seriden alanlar ya da bulanlar, ABS'li motora, ABS'siz motor fiyatına sahip oldular. Ama normalde ABS yok RC200'de. Önde ve arkada diskin içinde delikli ABS okuyucusu görüyorsanız vardır, görmüyorsanız yoktur.

S.
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağzı olan konuşuyor...
    katılıyorum.
    berkcigdem bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Harbiden ağzı olan konuşmuş.Yok mu şu motoru kullanan gelsin iyi,kötü yanlarını söylesin.

Motoron'dan alıntı yapıyorum, yazıyı ben yazmıştım:

http://motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=1409

KTM RC200

Ertesi sabah sadece yolda bineceğimiz RC200’lerin başına toplandık. Motorun genel çizgileri ve işletim özellikleri 390’a çok benziyor.

Renkleri bu modele özel, mat siyah gövde rengi, turuncu şasi ve yazılar. Motorun dışarıdan görünümü çok çekici… Boyutsal olarak, küçük hacimli bir motoru olmasına karşın oldukça cüsseli duruyor, bu durumu da çok beğendik. Böylece hiçbir sürücü, ucuz görünümlü küçük bir motor kullanıyor hissiyatına kapılmayacaktır. 390’ın alt modeli olmasına rağmen, genel özellikler ve donanımı 390’a çok yakın.

ABS donanımı sürüşteki bazı RC200’lerde bulunmasına karşın, KTM’ciler bu donanımın opsiyonel olarak da olsa alınamayacağını söylediler. Üstümüzü giyip yola koyuluyoruz. Bir önceki günde sürdüğümüz dağ yolunu tekrar yapıyoruz. Yine sis ve yağmur var. Bu modeldeki lastikler Hint işi. Buna karşın yol tutuşlarını beğendik. Beni en çok şaşırtan nokta, motorun kolay kullanımı oldu. 390’dan bile rahat akan bu harika 200’lük motor, eminiz ki siz kullanıcıları da son derece rahat ettirecektir.

100-120 km’ye kadar çok rahat hızlanan motosikletin ara hızlanmaları o derece keyifli ve seri ki, insan kendisini daha yüksek hızlarda sanıyor ve heyecanlanıyor. RC200’ün yakıt tüketimi 3 litrenin altına kolayca düşürülebiliyor. 390 ile aynı büyüklükteki depo sayesinde, bir depo ile 300 kilometre menzili çok rahat geçiyorsunuz. Motorla ulaştığım son hız 137km/s oldu, o noktada devir kesici devreye girdi. Seri üretilecek modelde nasıl olacaktır tam bilmiyorum, ama son hızının 140 civarında olacağını söyleyebilirim. Fiyatının ilan edildiği gibi 5.000 Euro civarında olmayacağını, bize bildirildiği gibi 13.500 lira civarında olacağını umuyorum. Bu sayede oldukça rafine, rahat bir spor motosiklete binme şansı bulabileceksiniz.
    berkcigdem bunu beğendi.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yamahanin R25 zam faciasından sonra bende yeni motor arayışına girdim. KTM de fena durmuyor.

RC200'ün son hızı R25'e göre düşük kalacaktır. Oldukça kolay kullanılması ve gerçekten güzel gazlaması pozitif hanesine 1-2 puan ekliyor. Son hızı düşük, yani muhakkak 150'lere dayanabilen olacaktır ama, ben iki günlük testte 137 görebildim. O civarlarda devir artık sona dayanıyor ve devir kesici daha fazla gitmesini engelliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:33 ----------

Altın elbiseli adamın kullandığı motorda ABS vardı, benimkinde yoktu. Arka lastiği kilitleye kilitleye gitmek fena değildi, bu esnada motorun çizgisinde de pek değişiklik olmuyordu, bunu da pozitif hanesine yazabiliriz.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı sanausbe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoron'dan alıntı yapıyorum, yazıyı ben yazmıştım:

http://motoron.com.tr/HaberDetay.aspx?ID=1409

KTM RC200

Ertesi sabah sadece yolda bineceğimiz RC200’lerin başına toplandık. Motorun genel çizgileri ve işletim özellikleri 390’a çok benziyor.

Renkleri bu modele özel, mat siyah gövde rengi, turuncu şasi ve yazılar. Motorun dışarıdan görünümü çok çekici… Boyutsal olarak, küçük hacimli bir motoru olmasına karşın oldukça cüsseli duruyor, bu durumu da çok beğendik. Böylece hiçbir sürücü, ucuz görünümlü küçük bir motor kullanıyor hissiyatına kapılmayacaktır. 390’ın alt modeli olmasına rağmen, genel özellikler ve donanımı 390’a çok yakın.

ABS donanımı sürüşteki bazı RC200’lerde bulunmasına karşın, KTM’ciler bu donanımın opsiyonel olarak da olsa alınamayacağını söylediler. Üstümüzü giyip yola koyuluyoruz. Bir önceki günde sürdüğümüz dağ yolunu tekrar yapıyoruz. Yine sis ve yağmur var. Bu modeldeki lastikler Hint işi. Buna karşın yol tutuşlarını beğendik. Beni en çok şaşırtan nokta, motorun kolay kullanımı oldu. 390’dan bile rahat akan bu harika 200’lük motor, eminiz ki siz kullanıcıları da son derece rahat ettirecektir.

100-120 km’ye kadar çok rahat hızlanan motosikletin ara hızlanmaları o derece keyifli ve seri ki, insan kendisini daha yüksek hızlarda sanıyor ve heyecanlanıyor. RC200’ün yakıt tüketimi 3 litrenin altına kolayca düşürülebiliyor. 390 ile aynı büyüklükteki depo sayesinde, bir depo ile 300 kilometre menzili çok rahat geçiyorsunuz. Motorla ulaştığım son hız 137km/s oldu, o noktada devir kesici devreye girdi. Seri üretilecek modelde nasıl olacaktır tam bilmiyorum, ama son hızının 140 civarında olacağını söyleyebilirim. Fiyatının ilan edildiği gibi 5.000 Euro civarında olmayacağını, bize bildirildiği gibi 13.500 lira civarında olacağını umuyorum. Bu sayede oldukça rafine, rahat bir spor motosiklete binme şansı bulabileceksiniz.
    Teşekkürler.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Dukedeki sorunlar çözüldüyse iş yapar.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dukedeki sorunlar çözüldüyse iş yapar.
    Ne gibi sorunlar hocam?

kawa_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25 2015 RB
    Fuarda gezerken KTM standına uğradık. AEA Barkın Beyin canlı yayın çekimine denk geldik. Sitesine de bu motorla ilgili videosunu koymuş.
    http://www.altinelbiseliadam.com/mot...015-videolari/
    ---

---

---
    Benim de hoşuma gitti.

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı kawa_20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda gezerken KTM standına uğradık. AEA Barkın Beyin canlı yayın çekimine denk geldik. Sitesine de bu motorla ilgili videosunu koymuş.
    http://www.altinelbiseliadam.com/mot...015-videolari/
    ---
    http://i300.photobucket.com/albums/n...psaxai06rn.jpg
    ---
    http://i300.photobucket.com/albums/n...pspoq4m0im.jpg
    ---
    Benim de hoşuma gitti.
    http://i300.photobucket.com/albums/n...psa1afrebt.jpg

Sizde standa uğramışsınız sanırım. RC 200'ü incelediniz mi? Ciddi şekilde almayı düşünüyorum. Fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Sizde standa uğramışsınız sanırım. RC 200'ü incelediniz mi? Ciddi şekilde almayı düşünüyorum. Fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.
    Bende detaylı inceledim, hem c.tesi ktm spormotoda hemde fuarda. Malzeme yapılış vs. üst düzey. Oturuş pozisyonu tam bir ss. Koltuk acayip rahat büyük. Aynalar gösterge elcik ayaklık kalitesi vs. iyi. Bence tek kötü tarafı test edince çıkıcak şeyler hariç 136 da kesiciye girmesi. Bu motorla daha fazla gitmek lazım bu durum olmasa ben kesin alırdım

Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende detaylı inceledim, hem c.tesi ktm spormotoda hemde fuarda. Malzeme yapılış vs. üst düzey. Oturuş pozisyonu tam bir ss. Koltuk acayip rahat büyük. Aynalar gösterge elcik ayaklık kalitesi vs. iyi. Bence tek kötü tarafı test edince çıkıcak şeyler hariç 136 da kesiciye girmesi. Bu motorla daha fazla gitmek lazım bu durum olmasa ben kesin alırdım
    Hocam sele sert,konforsuz diyolar.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam sele sert,konforsuz diyolar.
    Ben cbr a göre çok begendım bu tip yarış motoru tarzı motorlarda çok konfor beklememek lazım ama sert bulmadım ben

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)