Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

TURKCELL TAM BURADA hakkında herşey burda olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı Ms_TunC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr

yuzde bır mılyon ondandır.
    aynen ) turkcell çalışanıyım bu tarz şeylere gülüp geçiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brtvrdrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Ben şöyle birşey yapmayı düşündüm. Apple'ın sunduğu iphone'u bul uyguluması sayesinde aynı işlem gerçekleştirilebilir. Her ay para vermeye gerek kalmaz. Sahibindende iphone 3gs lerin yada iphone 4 lerin fiyatlar 150 - 350 arası bulunabiliyor. Motosikletin sote bir yerine telefon yerleştirilip aküye giden herhangi bir kablodan paralel çekilip telefonun şarj işlemide gerçekleştirilebilir. İphone bekleme modunda aşağı yukarı 1 hafta çalışır. Buda motorun çalınıp aküsünün sökülmesi durumunda 1 hafta cihazın çalışabileceği manasına geliyor. Hatta yanına ufak bir powerbank konur ve onunda eşzamanlı şarj olması sağlanırsa 1 aya kadar çıkar süre.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şöyle birşey yapmayı düşündüm. Apple'ın sunduğu iphone'u bul uyguluması sayesinde aynı işlem gerçekleştirilebilir. Her ay para vermeye gerek kalmaz. Sahibindende iphone 3gs lerin yada iphone 4 lerin fiyatlar 150 - 350 arası bulunabiliyor. Motosikletin sote bir yerine telefon yerleştirilip aküye giden herhangi bir kablodan paralel çekilip telefonun şarj işlemide gerçekleştirilebilir. İphone bekleme modunda aşağı yukarı 1 hafta çalışır. Buda motorun çalınıp aküsünün sökülmesi durumunda 1 hafta cihazın çalışabileceği manasına geliyor. Hatta yanına ufak bir powerbank konur ve onunda eşzamanlı şarj olması sağlanırsa 1 aya kadar çıkar süre.
    tmm oda olur ama haber verme olayı nasıl olcak? aylık kontor felan yüklemen gerek. gene bir maliyeti var. motorda iphone u çok saklayabilcek sota yer olduğunu düşünmüyorum ama. genede oda iş görür.

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Yok hocam, Gps üzerinden direk imei yi buluyor. İnternet paketine vs ihtiyaç yok.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı brtvrdrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok hocam, Gps üzerinden direk imei yi buluyor. İnternet paketine vs ihtiyaç yok.
    o zaman sen hiç takip etmicek misin? iphone bul demiştin?

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Neyi sordugunuzu tam anlamadım. İphonu ister pc üzerinden ister farklı bir iphone üzerinden takip edebilirsiniz hocam. Uygulamanın ismi find my iphone.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    eğer üzerinde sim card yok ise bulamazsınız hocam

Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı igorkem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer üzerinde sim card yok ise bulamazsınız hocam

sim kart gerekiyor ama 4-5 ayda bir hattın kapanmaması için temsili bir miktar para yüklenmesi gerekecek. Tek gider bu. Yüklediğiniz parayıda sağı solu arayarak değerlendirebilirsiniz zaten. Boşa gitmiş olmaz yani..

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCx
    Şahsi kanaatim: Başka ürünlere odaklanın!

baran.altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City , Suzuki V storm 650
    TrackR isimli bir ürün var. Çalışma mantığı sorunlu bence. Şu iphone olayı bana baya mantıklı geldi açıkcası.

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Arkadaşlar en uygun ve en pratiği türkcelin tam buradası galiba?

Alıntı slhgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi kanaatim: Başka ürünlere odaklanın!
    Tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?

Eğer ucuz bir android telefon bulabilirseniz. Android üzerinde çok güzel çalışan bir takip programı mevcut. Cerberus app diye markette araştırın. Ya da linke tıklayın https://play.google.com/store/apps/d...cerberus&hl=tr Ben ev ahalisinin telefon güvenliğini ve can güvenliğini bu program ile takip ediyorum. Bir kere ödeme yaptığınızda 5 cihaza kadar takip imkanı veriyor. 3g veya wifi üzerinden iletişim kurabiliyor. Telefon şebekesi üzerinden yaklaşık gps üzerinden nokta tayini yapmanız mümkün. Türkçe desteği de var. Soru olursa cevaplayabilirim.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Arkadaşlar sizce tüm ayrıntıları düşünerek yakalanmayan bu hırsızlar acaba bu takip cihazlarını pasifize etmek için jammer kullanmayı akıl edemezler mi ? Yapabileceğiniz en güzel şey motorunuzu gözünüzün önünden ayırmamak olmalı.

jammer bu cihazın sinyalini kesiyor mu

Eve sokup salonda saklayamayız motoru. Kapalı garaj yok,gözönünde yer yok,kasko yok. Jammer,kamyonet,taşlama cihazı getirecek hırsıza yapacak birşey yok. Elimizden geleni yapmaya önlem almaya çalışıyoruz kendi çapımızda

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    valla ben evimin önüne koyuyorum,profil demirlere 2 tarafdan zincir kilit ve ayrıca disk kilidi ile bağlıyorum,bunların üstünede branda ile kapıyorum.Elimden bu geliyor şuan ancak branda gerçekten caydırıcılık sağlıyor zira mat renkli brandalar motorun göz alıcı yerlerini kapattığı ve gece vakti çok göz almadığı için dikkat çekmiyor.bir nevi açık hedef konumundan sıyrılıyorsunuz azda olsa.
    Ben bu ürünü düşünüyorum işin gerçeği,güzel bir teknoloji.Aylık 20 tl için aslında çok kafa patlatmaya gerek yok,farklı alternatifler diğer operatörler tarafından da çıkarılacakdır ama tercih meselesi tabi.Bana göre motorda takip için cep telefonu saklamak çok mantıklı değil,yani 20 tl için gidip telefon alıp gereksiz alternatiflere yönelmek bana göre zaman kaybı.Yani ortada milyar farklar yokki,gps sistemleri daha pahalı zaten.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCx
    Alıntı ati1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiye edeceğiniz bir ürün var mı?
    Bende bu sistemleri yeni yeni araştırıyorum. Turkcell etiketi altında çıktığı için bu ürüne güvenmiştim. Ancak, beklediğim gibi olmadı.
    Garmin ve Spot gibi cihazlar var. Ancak, bunlar ile ilgili deneyim ve bilgi sahibi değilim. Belki sosyal mecrada bu ürünleri kullanan insanlar ile irtibata geçmekte fayda olabilir. Fiyatları da biraz yüksek tabi. Bunun yanında, Fuarda bir ürün vardı. Türkiyede geliştirilmiş ve Vodafon altyapısını kullanan. Cihazı 500 tl fiyatı ile satıyorlardı ve ürün bir yılı aşkın süredir de piyasadaymış. Şuan ürünün adını tam hatırlayamıyorum ama daha sonra bakar ve adını paylaşırım. Bir de concox gt03b diye bir cihaz var ve türkiye distribitörü mevcut. En az iki yıl kadar da destek verecekleri kesinmiş gibi gözükmekte. Bu üründe değerlendirilebilir. Yurt dışından getirilen cihazlarda da kayıt işleminin gerçekleştirilmesi, aksi durumda cihazın bloklanması söz konusu. Ama en önemlisi, cihazı kullanan birisinden bilgi almak. Aksi durumda ciddi sıkıntı: Turkcell de ki memnuniyetsizliğim Turkcell'in pek umurunda değil!

okican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lambretta V200 Special ABS
    ben yeni bir ürünle ilgili bu hafta görüşeceğim
    cihaz 470 tl
    2 yıllık üyelik karşılığı %20 indirim yapılıyor
    aylık ödeme data ve hat dahil 18,5 tl
    24 ay için toplam indirimli 690,00 tl yani aylık 28,75 tl

modelin en önemli artısı hiçbir kablo bağlantısı yok.
    aslında nesne takibi için üretilmiş bir model ve saklama kutusundaki extra 24 amperlik pil ile birlikte 6 ay kadar sinyal atabiliyor.
    1 ay deneme süresi de veriyorlar, ödeme yapıldıktan sonra 1 ay içinde cihazı iade edebiliyoruz

ve bence en önemli özelliklerden biri:
    Hareketi algılamak ve güç tasarrufu sağlamak için dahili 3 eksenli ivme ölçer
    gelişmeleri yazarım

http://horizont.com.tr/tekne-takip-urunleri.php

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı okican adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yeni bir ürünle ilgili bu hafta görüşeceğim
    cihaz 470 tl
    2 yıllık üyelik karşılığı %20 indirim yapılıyor
    aylık ödeme data ve hat dahil 18,5 tl
    24 ay için toplam indirimli 690,00 tl yani aylık 28,75 tl

modelin en önemli artısı hiçbir kablo bağlantısı yok.
    aslında nesne takibi için üretilmiş bir model ve saklama kutusundaki extra 24 amperlik pil ile birlikte 6 ay kadar sinyal atabiliyor.
    1 ay deneme süresi de veriyorlar, ödeme yapıldıktan sonra 1 ay içinde cihazı iade edebiliyoruz

ve bence en önemli özelliklerden biri:
    Hareketi algılamak ve güç tasarrufu sağlamak için dahili 3 eksenli ivme ölçer
    gelişmeleri yazarım

http://horizont.com.tr/tekne-takip-urunleri.php
    bekliyoruz bizde gelişmeleri.
    yanlız istanbulda şubeleri yok galiba bu firmanın?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)