Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

tvs 150 yi 200lük yaparsam ne olur?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    appache rtr150
    Merhaba arkadaslar cbfm vardi appache rtr150 2012 model aldm 38 binde kirmizi motorda hava filtresi dişliler ve arka lastik yuotubede gordum 130-80-18 jant gordum tvsde cok hosuma gitti ve silindir piston sekman kararsizim 200luk yapsamiii

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Büyük yazmasaydın cevap verecektim'de görünce bütün hevesim kaçtı, sende biraz apaçilikte var gibi motorunda aynada yoktur senin ?
    KaanD ve muhammetcon bunu beğendiler.

sayın kardeşim bunu cbf üzerinde deneyen abimiz var birde allah aşkına cbfden inip nasıl bi apacheye biniyosun anlam verebilmiş değilim yanlış anlama ama çok titriyor geçenlerde bi merak kurbanı olan arkımın birisi almış yeşil renkte dışardan bakınca kelli felli seksi bi motor ama yağını değiştirip bakımlarını yaptıktan sonra bindiğimde sanki mercedesten inip 131 e binmiş gibi oldum ben bu silindir piston muhabbetini tasvif etmiyorum çünki cg de sökmediğim bir krank kaldı onuda söküp .... çıkarmak istemedim bu 150 cc motorlardan hele hele sen rtr yi beğenmiyosan güç ve performans bakımından satıp hemen bir cbr 250 alıyoruz maddi durum iyi değilse aynı fiyat aralığında bisan lifan 250 choper olabilir yok babacım bana uymaz choper sevmiyim diyosan yapcak bişey yok kurcalayıpta güzelim motorun ayarlarıyla oynama elinde kalır kardeşim kalmasada bile yakıt çoğalır hemde eşşek gibi yakar dediğimiz tabire gelir üzersin kendini boşver 10 km çok gidicek üstüne yatıcan bilmem ne dünyanın parasını alır ustalar birde bizim ülkemizde eline tornavida anahtar alıp bide sigarasını dudağının sol tarafından içip ellerinide motor yağına bulaştırıp toto cebine üstüpü(temizlemeye yarayan bez parçası) koyan ustayım diyor yani modifiyeden uzak durrr küçük cc de

Motosikleti
    appache rtr150
    bide kasa giydirmece bi ust kasadan neler oluo ortaa kasayaa

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu nasıl yazmaktır ya ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Normal yazı boyutuyla yaz böyle hiç ilgi çekmedin yorum yazmak isteyenlerde yazmıyo

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    200lük olur

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Şahdı şahbaz olur, şu adamı sevabına ipsine hatta mac adresine kadar banlayın bu nasıl yazı yazmadır.
    muhammetcon bunu beğendi.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kardeş sen sadrazamın sol ... dan mı geliyorsun neden kocaman yazdın?
    insan gibi yazarsan burda cevap verilir merak etme.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    alın küçük yazdım
    Merhaba arkadaslar cbfm vardi appache rtr150 2012 model aldm 38 binde kirmizi motorda hava filtresi dişliler ve arka lastik yuotubede gordum 130-80-18 jant gordum tvsde cok hosuma gitti ve silindir piston sekman kararsizim 200luk yapsamiii

bence yapma

Motosikleti
    dealim daystar 250
    yaparsan olur

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Gaza gelmeyin lavuk troll işte ,birbirinizi yemeyin

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Yapmanı Tavsiye Etmem. Benim toprak normalde 100cc bende arada memlekete gittiğim için(uzun yol) 200cc yaptım maksimum hız 140 Motor 115 kg bende hafifim saten 60kg civarı yani senin tvsyle aynı hızı yapmakta .Tavsiye etmem .Düşük devirde Gazı kökleyin gitmiyor olduğu yerde kalıyor 1.vites olsa dahi

NOT:APAÇİ DEĞİLİM

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı bugra94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200'lük olmaz ama 190'lık olur.(Bkz. Öyle soruya böyle cevap)
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    sen onu binlik yap, videoyu at, Senden gören binlik yapsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)