Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

BAJAJ 2015 ZAM !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Değerli arkadaşlar;
    Pazartesi gününden itibaren bajaj ürünlerinin fiyatı aşağıdaki gibi olacaktır;
    1. PULSAR 200 NS:8.451 TL
    2. DİSCOVER 125 ST: 4.399 TL
    3. BOXER 150: 2.914 TL

Sitemizdeki güncelleme hafta başında yapılacaktır.
    Saygılarımla...

EKREM ATA

Ekrem bey facebook bajaj pulsar 200ns grubunda paylaşmış....

ben sahsen o parayı vermem pulsara.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Kactiki kac oldu? Bu civarlar degilmiydi zaten 7900 8000 di diye hatirliyorum

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Peki o parayı hangi motora verirsin merak içerisindeyim ?

ozhanhrmann2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynen o civardaydı ama gerçekten hakettiği konusunda sıkıntılarım var ..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    gelen zam aşırı değil ancak zaten normal fiyatınında altı kalitede olduğunu gördüğüm bir ürün olduğundan alacaklara hayırlı olsun diyorum
    dyavol-77, Deeplord ve Shrieker bunu beğendiler.

Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kactiki kac oldu? Bu civarlar degilmiydi zaten 7900 8000 di diye hatirliyorum
    8000 di galiba e 450 lirada plaka ruhsat sigortaydı . 8500 kapatıyodun şimdi 9000 e gelcek fazla yani neden böyle bir fiyat politikası uyguladılar acaba
    Evrenalpar bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Ya bunlar aynı motora iki grenaj takıp 10bin lira istemişlerdi o zaman belliydi niyetleri ama ben dedim kardeşim bu forumdaki beyinlere anlatamadım yüz bin kere dedim ki sen gidip 3 kuruşluk motora 7 kuruş ödersen elin çinlisi de hintlisi de bizde bu kerizleri yolalım der onlarda fahiş fiyat uygularlar bu yüzden kimse motor alamaz hale gelir dedim gidiaşt onu gösteriyor verin yzf 125' e 13bin lira sonra çıkın burda çok kaliteli ama yeaaa yada benim param kardeşim deyin durmayın sakın!

Zerre kadar dik duruşu olan almasın şu fiyata şu motoru, karınca bile safını belli etmiş sizde edin kardeşim, gitmeyin de almayın da o fiyatı seve seve indirmezlerse başka türlü indirirler bi sene sonra!

Belirtmeden de edemeyeceğim bu adamlar neyine güveniyor da bu kadar zam yapıyor? Kaç kişi bırak 100 bini 50 bin devirmiş bu motorla? Bi kaç kurye yapmış onlarda bi elin parmaklarını geçmiyor. Hadi honda çatır çatır zam yapıyor ama arkasında bi tarih bi güç var bunlar ne ara pulsarı bu kategoriye soktularda motor çıkalı bi sene olmadan 3. zammı yapıyorlar?
    ahe, OnurTr, reverse ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Üstüne biraz daha koy CBR250 al.
    blueway2, OnurTr, efendy06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bunlar iyi günlerimiz yakında pulsarın fiyatı 8.999 tl olur
    fearlesboyy ve efendy06 bunu beğendiler.

Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki o parayı hangi motora verirsin merak içerisindeyim ?
    kendi motorum var zaten alcak olan arkadaşlara söyledim ben mondial vulture kullanıyorum. he ne alırım sıfırı pulsarın 9000 tl ye gelcek hemen hemen 1000 1500 daha koyar ikinci el temiz cbr 250 alırdım en azından 10000 tlinin hakkını verir yani kendini kanıtlamış kocaman honda sonuçta
    F54 bunu beğendi.

Motosikleti
    Ya arkadaşlar kalite konusunda ben size katılmıyorum bajaj gerçekten kaliteli motorlar yapıyor çünkü ben antalyada yaşıyorum burda günde ortalama 10 15 tane pulsar görüyorum hepside afedersiniz ama eşşeğe biner gibi biniyorlar her vitesde redline tapa gaz gidiyorlar nasılsa ucuz mantığı ile sonra bi yeri arıza yaptıgı zaman bajaj kalitesiz o parayı hak etmiyor diyorlar abicim önce sen motorunu bi düzgün kullan kalitelimi kalitesizmi ondan sonra gel. Fiyat konusuna gelirsek şuanda bütün firmalar zam yapmış durumda eskiden 8 9 milyara aldıgın cbr bile 14 milyar olmuş bajaj ın neyi eksik ? şimdi ben pulsara o parayı vermem diyenler gidip 8500 tl ye nasıl bir motor alıcaklar gerçekten merak ediyorum tamam pulsar o parayı haketmiyorsa başka motor alsın herkes. Saygılarımla.

senin mantığına göre gidersek mondialde kaliteli

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en nefret ettiğim muhabbet üstüne az daha koy şunu al muhabbetidir. ama düşündüm de 11.500'e z250sl varken pulsar 200'e 8500 vermek biraz şey sanki...
    bu arada pulsarın fiyatlandırma stratejisi ayyynnı abisi cbr 250...

Motosikleti
    Arkadaşlar tamam az bi farkla cbr alırsın yada sl250 alırsın çokda mantıklı ama birisi naked birisi yarı racing şimdi o paraya pulsarın karşısında naked motosiklet üreten bir firma yokki mt125 var o da pahalı piyasada düşük cc de naked motosiklet rant ı olsa eminim ki fiyatları düşecek gepsinin ama yok işte yok :(

o fiyata alıncak motor var yeni başlıcak birisi bence artık pulsar şeçmez ben şeçmezdim cbr 125 dururken neden gidip pulsar alayım...

Motosikleti
    Evet sende haklısın ama benim demek istediğim cbr125 naked ( çıplak değil ) kaldiki pulsar alan adam naked seviyorsa diyorum bende.

sende haklısında biz burda sadece fiyatın anlamsız şaçma ve gereksiz olduğunu konuşuyoruz alan yine alır yani 1 sene olmadan 3 zam zaten milletin aklında deli sorular var acaba nasıl kronik sorunları var diyolar doğrumu yanlış vs vs sorular kafa karıştıran işaretler ee şimdi hal böyleyken kalkıpta emin olmadığın birşeye 9000 lira verilmez.... veren vericek tabi ben böyle düşünüyorum

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Kısacası adamlar resmen açık açık biz koyduk sende YERSEN. Zevkine düşkün adam her türlü alıyor zaten arkadaş biz burda anca çenemizi yorarız, belki bir kaç kişi kalp kırar. Türler farklı bana görede GOLDWİNG e o kadar para verilmez ama adam veriyor işte. R1 66 milyar sence çokmu normal hayır :D Şöyle bir durumda var durumu olmayan insan için R1 yada ne bilim GOLDWİNG olsun 10 binlaraya versinler alamıyacak adam yine alamaz kardeşim Haklısınız adamlar resmen artık piyasanın içinden geçtiler, bana görede resmen yaptıkları TOK SATICILIK başka birşey değil. Şimdi biri atlar dolar falan filan diye. Dolar düşünce bu motorların fiyatları hala aynı kalıyor onuda hesaba katmıyor küçük enişte. Büyüklerimizin de dediği gibi zenginin malı zühürtün çenesini yorarmış. Adamlar satıyorlar elbet alıcıda bulucaklardır yapıcak bişey yok bizde kendi kendimize burda ya öyle değil böyle diyip geçinelim

Benimde anlamadım bu işte olayın mantığını kavramışız ama hala iç savaş yaşıyoruz aramızda komik yani diycek pek bişey yok
    mustbe bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Pulsara para verecek olsam cc bg gücüne para veririm uzun yola rahat gitmek için sollamalarda gariban kalmamak için yokuşlarda bayılmamak için 125 cc de nal toplamak istemiyoruz aynı paraya cbr 125 var 125 cc olduğundan hiç ilgimizi çekmiyor japon olsa 250 lik olsa fiyatı ucuz olsa ama olmuyor 2 ellerde aynı inazumayı 3 sene 10.000 tlye alan adam şimdi 11.000-12.000 tlye satıyor

Motosikleti
    Alıntı kinqdai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısacası adamlar resmen açık açık biz koyduk sende YERSEN. Zevkine düşkün adam her türlü alıyor zaten arkadaş biz burda anca çenemizi yorarız, belki bir kaç kişi kalp kırar. Türler farklı bana görede GOLDWİNG e o kadar para verilmez ama adam veriyor işte. R1 66 milyar sence çokmu normal hayır :D Şöyle bir durumda var durumu olmayan insan için R1 yada ne bilim GOLDWİNG olsun 10 binlaraya versinler alamıyacak adam yine alamaz kardeşim Haklısınız adamlar resmen artık piyasanın içinden geçtiler, bana görede resmen yaptıkları TOK SATICILIK başka birşey değil. Şimdi biri atlar dolar falan filan diye. Dolar düşünce bu motorların fiyatları hala aynı kalıyor onuda hesaba katmıyor küçük enişte. Büyüklerimizin de dediği gibi zenginin malı zühürtün çenesini yorarmış. Adamlar satıyorlar elbet alıcıda bulucaklardır yapıcak bişey yok bizde kendi kendimize burda ya öyle değil böyle diyip geçinelim

Benimde anlamadım bu işte olayın mantığını kavramışız ama hala iç savaş yaşıyoruz aramızda komik yani diycek pek bişey yok
    Ellerine sağlık hemşerim. Kısacası işin özeti bu.
    kinqdai bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)