Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

BAJAJ 2015 ZAM !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda motosiklet üzerine kuruldu ancak dediğin firma üç tekerli ürünler yaptı.motosiklet tarihi farklıdır kaldıki kendisinin modelleride değildir.örnek verilecek olursa bugun bile baktın ki kuralkanın tarihi eskidir ancak kanuni motosiklet daha dunun oğludur. herşeyin önemlisi bugun bajaj motosiklet değil bajaj outo diye geçen şirketten motosiklet almak garip olmalıdır :D
    senin mantığına göre bmw motor alınmaz hondadan otomobil alınmaz :D
    tekoklava, computeus ve Kuru Fasülye bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla zamanınızı almaz. üretilen motosikletlere bakın sadece http://www.bajajauto.com/

bajaj kuruluş tarihi 1945
    honda kuruluş tarihi 1948. (http://en.wikipedia.org/wiki/Bajaj_Auto) hemen honda kendini daha iyi geliştirmiş diye atlamayın. sadece bajaj daha yeni marka falan diyenlere sözüm. bir de pulsar çıkalı daha 1 sene olmadı diyenler de yanlış konuşuyor. pulsar 10 yıldır var fakat türkiyeye yeni girdi.

http://i.hizliresim.com/q4b8yd.png
    eline saglık ne zamandır yazıcam nasip olmadı hani prof arkadaşlar diyorya
    (((((daha durun bakalım motor bi 25bin 30bin km ye gelsin ondan sonra bakarız buna (((BARKIN'da dahil)))cahillik ne yapalım....
    ne güldüm yaw adamlar bu motoru kaç senedir kullanıyorlar
    bizim millette bajaj tr ye özel olarak üretti sanıyorlar pulsarı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

aynen bunlara bayılıyorum

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya şu pulsarcılar zama bile dokundurtmuyorlar. İki kere mi zamnlandı bu motor, ilk parti kaça hrlmişti hatırlayan var mı?
    çıkış fiyatı 7370 tl idi
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

ahe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    PULSAR 200 NS ANTALYA GRUBUMUZ

[/COLOR]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...340501c29ca777

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

cbr 125 alabiliyosan git al,gereksiz ve boş muhabbet ediyorsun kimse kimsenin neye ne kadar para vereceğinin kararını veremez sonuçta herkes kendi parasını kendi kazanıyor.
    kusura bakmayın ama cbr alcak olsam alırdım almadım cc yükseltmek için motor ararken bajajın fiyatının yükseldiğini gördüm ve yazdım ... gereksiz ve boş muhabbet ediyorsam okumak veya yazmak zorunda değilsiniz :D kimse için bir şeye karar verdirtmedim sadece zamlandı dedim ve isteyen yine pulsar alır dedim bence siz pulsarcılar(bütün pulsarcılar değil) çok önyargılı insanlarsınız pulsara laf geldimi hemen savunmaya geçiyosunuz ki lafta gelmedi... ben sadece kendi fikrimi söyledim saygı duymanız gereken yerde ki ben sizin düşüncenize saygı duyuyorum sizin böyle bir cümle kurmanız şaçma olmuş

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Yamaha R25 ler piyasaya girdi az bekleyin 250 cc de fiyatlar düşecek sonra gidin ikinci el cbr250 alın derim. Bajaj kendi ayağına sıkıyor.
    ahe bunu beğendi.

Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha R25 ler piyasaya girdi az bekleyin 250 cc de fiyatlar düşecek sonra gidin ikinci el cbr250 alın derim. Bajaj kendi ayağına sıkıyor.
    hocam r25'in 2-3 ay sonra fiyatı zıplar zaten kısa bir süreliğine o fiyata satılacakmış
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    R25'e bir türlü ısınamadım, Racing motorlara pek ilgim yok. Mesela Sym Wolf hosuma gidiyor ama sıfırıda neredeyse Cbr250 fiyatına. Pulsar fiyatı ilk cok uygundu ama 1 yılda 1.200 lira zam cok fazla her sene 1000 lira bindirecekler mi oda kafami kurcaliyor.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Yanlış anlamayın ama, japondan şaşışmaz dendi kalite konusunda.
    şimdi şunu söylemek istiyorum.
    pulsar 200ss geliyor. ondan almayı planlıyorum 10,000 TL sıfır.
    ama 10,500 olursa almam. gider ktm 200 alırım 2,000 tl daha koyarak.

bu tür firmalar, hidistan firmaları gibi,
    normal piyasanın altında olmalı.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamayın ama, japondan şaşışmaz dendi kalite konusunda.
    şimdi şunu söylemek istiyorum.
    pulsar 200ss geliyor. ondan almayı planlıyorum 10,000 TL sıfır.
    ama 10,500 olursa almam. gider ktm 200 alırım 2,000 tl daha koyarak.

bu tür firmalar, hidistan firmaları gibi,
    normal piyasanın altında olmalı.

Sıfır 10000 TL çok beklersin onu dostum.Gelmeden çoktan zamlandı.

Uyardık Ekrem beyi NS i 8500 e çıkarırsanız SS'i 10500-11000 e koyacağınız klasmanda tabiri caizse dev gibi rakipleriniz olacak dedik(Z250SL,R25,CBR250).

Yine de o zamdan vazgeçmediler. Bajaj gibi bir markaya yazık ettiler,minimum maliyetle üretilen bir motoru Türkiyede japon fiyatına satmaya çalışacaklar,öyle görünüyor, almayarak tepki gösterebilirsiniz, mantıklı olan da o.Baktılar çatır çatır kar edilebiliyor,neden etmeyelim diye düşünmüş olmalılar.

SS in yarışmacı bir fiyattan geleceğini veya performansının NS den farklı olacağını sanmayın. Dolayısıyla grenaja 1500-2000TL fark vereceksiniz,zaten biraz kısır bir motor ister istemez.

Aslında artık SS in geleceğini dahi sanmıyorum.Kendilerini ilk Bajaj getirdikleri zaman çok defa tebrik etmiştim,ancak boxer ve pulsar da yaptıkları ayarı gördükten sonra,artık aynı şeyleri,üzülerek,söyleyemiyorum.

Saygılar.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    herşey cok güzel yazmışsınızda ekrem beyi uyardık konusu biraz kotu olmuş siz satıs pazarlama mudurnu nasıl uyarabiliyorsunuz anlayamadım? ekrem bey burda herkesle ilgilendigi için adamı sıradan biri haline getirdiniz hadi gidin hondanın yamahanın pazarlama muduruyle muhattap olun? olamazsınız... o yuzden bıraz saygı arkadaslar,arz talep meselesidir bu işler.
    tekoklava ve emc2 bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    sende mantık varmı acaba bu soylediğinden sonra anlayamadım

honda ilk motosiklet ile işe girmiş bmw zaten motosiklet tarihini okuduğunda olan marka kaldıki bunların hepsi bmw outo ya da honda outo diye aynı çatı altında satılmamaktadır herbirinin departmanı ayrıdır .hadı bunların konusulması çok mantıklı değil asıl mevzu tek başına bir motosikleti üretip sattığı zamandan bahsettirmesindedir.bilmiyorum diğer arkadaşlar gibi al sana bunun tarihi bu demek enayi kandırmaktan öte değildir kimse sizden de aptal olmadığını bilin bilmem anlatabildim mi
    Mustafa Kemal Atatürk

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı tekoklava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline saglık ne zamandır yazıcam nasip olmadı hani prof arkadaşlar diyorya
    (((((daha durun bakalım motor bi 25bin 30bin km ye gelsin ondan sonra bakarız buna (((BARKIN'da dahil)))cahillik ne yapalım....
    ne güldüm yaw adamlar bu motoru kaç senedir kullanıyorlar
    bizim millette bajaj tr ye özel olarak üretti sanıyorlar pulsarı

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:40 ----------

aynen bunlara bayılıyorum
    Cahillikte tavan yaptığın için seni tebrik ediyorum, hadi ingilizcen olmayabilir yaancı sayfaları anlayamıyor olabilirsin ama bi çok tarayıcı var sayfayı Türkçeye çeviriyor git bak bakalım bajaj 10 sene pulsar üretmişte kaç tanesini enjeksiyonlu satmış?

Berçekten TR' ye özel üretildi bu pulsarlar orada karbüratörlü bur ada enjeksiyonlu, herkese kargaya yavrusu şahin gözüküyor iki sene sonra megelli gibi olursa burada yine böyle yazabilecek misiniz? Kuralkan hesapsızca şuursuzca zam yapıyor kendini japon devlerle bir tutuyor yanlış yapıyor çok yakında satışları sym, rks, kymco seviyesine iner o zaman arkasında durabilecek mi motorların? Unutmayın Yamaha Türkiye, Honda Türkiye, Suzuki Türkiye varken Bajaj Türkiye diye bir şey yok! Sadece distribitör kucağında bu marka hindistanda kral olsun fark etmez şuan Türkiye de hiç bir şekilde eli kolu bacağı yok.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı sercan_54_54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşey cok güzel yazmışsınızda ekrem beyi uyardık konusu biraz kotu olmuş siz satıs pazarlama mudurnu nasıl uyarabiliyorsunuz anlayamadım? ekrem bey burda herkesle ilgilendigi için adamı sıradan biri haline getirdiniz hadi gidin hondanın yamahanın pazarlama muduruyle muhattap olun? olamazsınız... o yuzden bıraz saygı arkadaslar,arz talep meselesidir bu işler.

Ekrem beye birçok kişiden fazla saygımız var kendisi de bunu biliyor az konuşmadık buradan kendisiyle,dolayısıyla bu lafınızı kabul edemediğim için kusura bakmayın.

Dostça uyardık fikrimizi söyledik bajaj pulsar 200NS konusunda,öyle bir yazmışsınız ki sanki kendisini sokakta köşeye sıkıştırıp tehdit etmişiz gibi dile getirmişsiniz. 10 yıldır motosiklet sektörüne müşteri olarak katkı veren birisi olarak,uyarılması gereken noktalarda görüşlerimizi bildirmeyeceksek, zaten değil 8500,10000 hatta 15000 müstehak bize. Gerekirse yamaha ile de honda ile de kawasaki ile de muhatap olurum,en ufak çözülemeyen sıkıntımda japonyadaki merkezleriyle irtibata geçmekten de çekinmem,bunu yapan yepyeni 1000RR ı arıza veren arkadaşa yapılan haksızlığın bu yolla giderildiğini bilecek kadar da tecrübe sahibiyiz. Konuşulacak bir şey varsa susmak yakışmaz. Bu adamı sıradan biri haline getirmek ne demek,insan değil mi kendisi tanrı falan mı? Bir bayinin pazarlamasının müdürlüğünden sorumlu olan bir kişi ve bize Bajaj ı ilk tanıtan kişi, ondan sorumlu olan kişi, dolayısıyla yanlış görülen bir şeyin aktarılacağı ilk kişi. Asıl söylemeyerek kendisine kötülük ediyorsunuz.
    dyavol-77 ve Bune bunu beğendiler.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Bajaj hintli bir firma ve çinli motor üreticilerinden iyidir, buna eyvallah, ama sen gelip kendi fiyatını japon rakiplerine kafa tutacak şekilde ayarlıyorsan biz sana sadece güleriz. Piyasada tutunmak denen bir şey var Sayın BAJAJ yetkilileri sen daha emekliyorsun, böyle yaparak neyin kafasını yaşıyorsun
    dyavol-77 bunu beğendi.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    "Pulsar'a bok atma şenlikleri" yeni başlığa taşınmış. Hayırlı uğurlu olsun.
    Brock07, emc2 ve hkn34 bunu beğendiler.
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı reason667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır 10000 TL çok beklersin onu dostum.Gelmeden çoktan zamlandı.

Uyardık Ekrem beyi NS i 8500 e çıkarırsanız SS'i 10500-11000 e koyacağınız klasmanda tabiri caizse dev gibi rakipleriniz olacak dedik(Z250SL,R25,CBR250).

Yine de o zamdan vazgeçmediler. Bajaj gibi bir markaya yazık ettiler,minimum maliyetle üretilen bir motoru Türkiyede japon fiyatına satmaya çalışacaklar,öyle görünüyor, almayarak tepki gösterebilirsiniz, mantıklı olan da o.Baktılar çatır çatır kar edilebiliyor,neden etmeyelim diye düşünmüş olmalılar.

SS in yarışmacı bir fiyattan geleceğini veya performansının NS den farklı olacağını sanmayın. Dolayısıyla grenaja 1500-2000TL fark vereceksiniz,zaten biraz kısır bir motor ister istemez.

Aslında artık SS in geleceğini dahi sanmıyorum.Kendilerini ilk Bajaj getirdikleri zaman çok defa tebrik etmiştim,ancak boxer ve pulsar da yaptıkları ayarı gördükten sonra,artık aynı şeyleri,üzülerek,söyleyemiyorum.

Saygılar.
    çok güzel anlatmışsın.
    şuanda 200cc sınıfı çok tutulmadı bariz belli.
    kesinlikle pulsarı kötülemiycem, fakat grenajlı motorunun tutmasını istiyorsa kesinlikle ve kesinlikle piyasanin altında olacak ki, bende alayım.
    şimdi gidip hindistan üretimi bajaj 200ss mi alayım 11,000 TL + 500 plaka vs vs.
    yoksa gidip japon üretimi ninja 250Sl mi alayım 12,300 + 500 Plaka vs vs. ( altarnatif ktm rc 200 13,250 + 500 vs vs )
    bajaj güzel üretti iyi üretti, iyi sattı güzel tuttu. ama 200ss daha gelmeden dediğiniz gibi zamlandıysa, eminim 200ss de satmayacak

Motosikleti
    RC200 ne kadar tuttu merak ediyorum,çok iyi alternatifler var aynı veya daha uygun fiyata şu anda.

200SS aynı motoru kullanan malzeme kalitesi daha bir tık altında olacak bir motor. Belki TR ye gelmez şeklinde bir düşünce bile oluştu bende açıkçası şu anda. Rakipler çok güçlü çünkü

Motosikleti
    Mondial Zn125(2007)- Ktm Duke 250 (2017)
    Foruma ne zaman girsem pulsara bir bok atma yarışı var son zamanlarda nedense,japonlarla kıyaslamalar ıvır zıvır muhabbetler sen sevmemiş olabilirsin ama biz sevdik ve de aldık.

siz gidin 125 cc lik gösterişli ama yürümeyen motorlara 10-11 bin tl verin.Biz yanınızdan geçerken el sallarız merak etmeyin
    AttilaXtreme, emc2 ve hkn34 bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Üstüne biraz daha ekle iki tane YBR al...

Motosikleti
    Alıntı Brock07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Foruma ne zaman girsem pulsara bir bok atma yarışı var son zamanlarda nedense,japonlarla kıyaslamalar ıvır zıvır muhabbetler sen sevmemiş olabilirsin ama biz sevdik ve de aldık.

siz gidin 125 cc lik gösterişli ama yürümeyen motorlara 10-11 bin tl verin.Biz yanınızdan geçerken el sallarız merak etmeyin

Aslanım sakin. muhabbeti bir güzel oku.Sen almışsan zaten olması gereken fiyattan almışsındır.Son zamdan sonra mantığını yitirdi diyoruz 125 lik yürümeyen motora hangisi yönlendirmiş bilemiyorum ama muhabbetin çoğu inazuma üzerinden dönüyor.

Pulsar güzel motor saçma zamlarla piyasada dezavantajlı duruma düşecek diyoruz. Almış kullanmışsan hele 7300 lü ilk çıkış fiyatından aldıysan ne mutlu sana zaten çok güzel fiyata düzgün bir motora bindin, lafımız sonraki gidişata.
    ahe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)