Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Icon ürünleri ve BRN Motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Bugün açılan ŞU konuya yazacaktım, ancak içeriği geniş tutacağımdan ayrı konu açıyorum.

BRN Motor'dan geçen sene Icon kask aldım.
    Yurtdışı fiyatı ile aynıydı neredeyse (FC moto, Revzilla fiyatı X dolar kuru) . 2 haftada geldi (ki zaten sitede yazar bu kadar zamanda geleceği.)
    BRN stok tutmuyor. Sipariş üzerine direkt yurtdışından getiriyor. O yüzden çeşit fazla. Fiyatlar geçen sene daha uygundu. Kar marjlarını arttırdılar belki de bilemiyorum.
    Sorunsuz alışverişim oldu BRN'dan.

Icon'a gelirsek;
    Apaçi dostu ürüneri gerek tasarım gerek fonksiyon bakımından çok iyi.
    6 ay kask araştırdım LS2'yi değiştirmek için. Shoei, Arai, AGV hiçbiri içime sinmedi.
    2000 liralık kaskın üzerinde tasarım namına sadece 'Sport' yazıyor. Bu mudur?
    Motorcu adam şekildir! Şekil olmak ister.

Bell? O nasıl bir logodur ya? Kaskın alnının çatısına basmışlar bir de kocaman.

Tamek meyve suyu gibi

Ki geçen sene Bell modelleri de sınırlıydı. Çok düz tasarımlardı. O kadar para vereceksem güvenli + şekil olmalı.

Arai ve Shoei tasarımları da içime sinmedi. Sönük, 2 boyutlu tasarımlar geldi. Ha bu subjektif bir yorum. Hastası olan da var elbet.

Icon bu konuda çok çılgın. Acayip tasarımlar var.

İşte bu konuda diğerlerinden ayrılıyor. İlk başlarda güvenlik açısından zayıf kasklar yaptılar. Tasarımı ön planda tutup gerisini ikinci plana attılar. Ancak Airframe ve Airmada ile rakipleri yakaladılar.

Hedef kitleye yönelik çok güzel dijital medya pazarlamasına giriştiler. Çok acayip videoları var. Birçok stunt'çıya sponsor oldular.

Kask güney kore malı bu arada. Diğerleinde durum nedir bilmiyorum çok. AGV Çin üretimiydi mesela...

ICON iyidir, candır. En pahalı modelleri Shoei, Arai, X-Lite ortalaması (en ucuz ya da en pahalı olmayan modeller ) ile aynı fiyat. Aynı konfor-güvenlik seviyesi. Çok daha iddialı ve geniş yelpazede tasarımlar.

Uyku tutmadı da ondan çok konuştum bu kadari haydi selametle
    EldekiDebryj ve bilginozi bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200

Bende arai kullaniyorum ama bu kaski gormeden almistim :D araiden memnunum ancak bu kaski bayaa sevdim icon
    Biara bundan bulup almak istiyorum -.- artik hangi ara ama alicam :D

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    hocam icon un tasarımcıları çok kaliteli iş yapıyor ve aynı model kaskın iki tasarımı arasında 700 800 liraya kadar fark oluyor. çünkü her tasarımcının ayrı fiyatı olmasından dolayı.. bu yüzden de çok güzel şeyler çıkartıyorlar. ben de yeni kask alacağımda icon düşünüyorum. hatta ceketi de icon almak istiyorum

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    iyi güzel yazmışsınız,
    baktım ürünlerde gayet "ciks"
    adamların renkli vizörü 200 tl
    kasklar 1400 civarı
    zor be aga,
    zamanında ben o fiyata ilk motorumu almıştım. sıfır hemi de.
    bu kadar pahalı olmaması lazım,
    ebayda ghost carbon 500 usd brn de 1900 tl .
    bilemedim ,
    bu motor işi bizi epey aşmaya başladı.

belki güzel mat bir kask alınıp air brush ile şekillendirilebilir.
    ki halen kullandığım kaska bir motif düşünüyorum.
    pahalı be hafızlar.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Pahalı ürünler ona elbette lafım yok. Ama rakipleri de pahalı ve daha basit, sönük, klasik tasarımlar. Demek istediğim bu.
    Icon daha "genç işi".

Mont, eldiven, bot olsa kalitesi hakkında çok detaylı yorum yapabiliriz. Sıcak tutuyor deriz, rahatsız etmiyor deriz, su almıyor deriz, eskimiyor deriz...

Ama kask böyle değil. Olası bir terso durum yaşanmadıkça bir kaskın ne kadar kaliteli olduğunu anlayamayız. Ha buğu yapmaz, serin tutar, ses yapmaz falan. Ancak bunlar ikinci plan parametreler. Bunu 400 liralık Caberg de güzel yerine getirebilir.
    Asıl olması gereken yüksek hızda, ters bir darbede kaskın ne iş yapacağı. Bunu test etme olanağımız yok.
    Bu yüzden de paramızın yettiği en iyi kaskı almaya özen gösteriyoruz.
    Ben LS2'den geçtim Icon kask'a. Shoei X1100, Arai Chaser, AGV Grid parası kadar para ayırmıştım. Bunlar da ucuz değil maalesef. Ama onlarla aynı paraya Icon Airframe aldım. Sanat eseri gibi kask.

Evrenalpar bunu beğendi.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Hocam peki madem kullanıcısısınız bu kaskın, Tasarımı dışında ses, malzeme kalitesi gibi bakımlardan yorumlarınızı da yazarsanız seviniriz. Benim de Nolan'dan sonra düşündüğüm ilk kasklardan. Diğer açtığım konuda da dediğim gibi gerçekten çok kaliteli ve tasarım yönünden çok başarılı görünüyorlar..

Brn Motor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Icon Kask Modelleri Türkiye satış fiyatlarıdır,fiyat karşilaştırılması yaparken Ebaydaki fiyatları baz almanız durumunda bu Ebay fiyatı üzerine %35 Gümrük Kargo KDV Fiyatlarınıda eklediğimizde fiyatlar otomatik olarak artıyor ve kar marjı direk %30 ila %25 E Düşüyor.(Ebay fiyatları ABD Satiş Fiyatıdır) motosikletlerin yurt Dişi fiyatlarına bakınız neredeyse Bir okadarda eklenip Türkiye'de Satışa çıkmaktadır Örnek; Kawasaki z1000 2014 model liste fiyatı 30 Bin TL iken KDV ÖTV döviz Kuru eklenince Fiyatı 45 Bin e Çıkıyor. Ve fiyatlarımızda ayrıca artış bir kar marjı deilde bunu Birazda dolar Nekadar arttı geçen sene dolar kuru ne kadardı şuan ne kadar ve sifemiz üzerinde fiyatlarımız otomatik olarak dolar kuru üzerinden otomatik olarak güncellenmektedir
    Saygılarımızla
    Darkfriairs bunu beğendi.

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    sizin 1700 liraya sattığınız mont 350$ + %20 desek 1360 - 1400 TL 300 lira cepte anlayacağın müdür ;)

Motosikleti
    Rks cruiser 250
    Alıntı Brn Motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Icon Kask Modelleri Türkiye satış fiyatlarıdır,fiyat karşilaştırılması yaparken Ebaydaki fiyatları baz almanız durumunda bu Ebay fiyatı üzerine %35 Gümrük Kargo KDV Fiyatlarınıda eklediğimizde fiyatlar otomatik olarak artıyor ve kar marjı direk %30 ila %25 E Düşüyor.(Ebay fiyatları ABD Satiş Fiyatıdır) motosikletlerin yurt Dişi fiyatlarına bakınız neredeyse Bir okadarda eklenip Türkiye'de Satışa çıkmaktadır Örnek; Kawasaki z1000 2014 model liste fiyatı 30 Bin TL iken KDV ÖTV döviz Kuru eklenince Fiyatı 45 Bin e Çıkıyor. Ve fiyatlarımızda ayrıca artış bir kar marjı deilde bunu Birazda dolar Nekadar arttı geçen sene dolar kuru ne kadardı şuan ne kadar ve sifemiz üzerinde fiyatlarımız otomatik olarak dolar kuru üzerinden otomatik olarak güncellenmektedir
    Saygılarımızla
    Shark vancore L beden mat rengi en uygun fiyata getirtebilirmisiniz?..

weirdo1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    Yaklaşık 6 aylık icon alliance dark kullanıcısı olarak;
    Havalandirmasi çok iyi, ustdeki egzoz kapaklarını açınca çok guzel bir hava akımı oluyor.yazın terledigimi hatirlamiyorum.Kar yagarken kullandım kesinlikle soğuk almadım kaskdan.
    Konfor mükemmel.
    Aerodinami güzel en fazla yaptığım hız 110 ama kafayı sağa sola salladigi olmuyor. Ls2 de kafam sallaniyordu hizli giderken.
    Görünümü kalite tartışmasız.
    Vizör çıkarma sistemi çok basit.
    Guven veren bir kask.

Gelelim en dandik özelliğine;
    Vizör sıkıntılı arkadaşlar, vizör ün iç kısmı inanilmaz hassas mikrofiber bezle bile çok hassas davranmak lazım çiziliyor hemen. Veya başta vizorun ic yüzüne film cektirip oyle kullanmak lazım.
    Yeni vizorun fiyati 150 tl ye geliyor.

Bu kaski almamdaki sebep long oval kafa yapısına uygun olması.

Youtube daki amerikan motosikletlilerin videolarına bakarsaniz 10 kişiden 8i icon kullanıyor.

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Airframe tavsiye edilir.

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Crossbone racer var bendede, kalitesi tartisilmaz fiberglass ve cok guveniyorum.
    Yalnizz sesi cok aliyor ve vizorle kaskin arasinda birsey eksik sanirim, fazla derecede ruzgar aliyor ve mevsim geregi bayagi usuyorum.
    Bu arada kaski 800 liraya aldim ben. Vizoru cikaralim derken ic tirnagini kirmisiz ciftini 35 euroya aldik yani 110 lira falandi.
    Şekil dersek ne arai ne shoei yanindan bile gecemez

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    airframe prolar çıkmış, yılan..

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RyuujinJakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    airframe prolar çıkmış, yılan..
    One punch man izleyen birisini görmek ne harika
    RyuujinJakka bunu beğendi.

İ.kazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen zs 150-50 /200cc
    BRN motor Ankara mağazada 4 litre 10/40 yağ sipariş verdim ürün ücreti alındı fakat ürünü kargo yapmadılar telefon ediyorum bakan yok WhatsApp tan aradım meşgul attı yazdım cvp vermedi mağaza hakkında şikayet çok edilmiş yorumlar okudum bilgi vermek istedim zaten cimer e yazdım mağaza görseller
    yalan hikaye sipariş verenler olmuş Yok demişler ücreti de iade almamışlar şikayet te bulunmuslar beenim gibi
    xtrafrozen bunu beğendi.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    BRN'den alışveriş yapmayı bırakın , selam vermenizi bile ciddi sekilde önermiyorum.

Benim agzım seneler evvel fena yanmıstı. sikayetvar.com a girin yazanları bir okuyun anlarsınız ne demek istedigimi.. Olur ya ürünü almaktan vs. vazgecerseniz asıl şenlik o zaman başlar

https://www.sikayetvar.com/brn-motor#google_vignette
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    www.sikayetvar.com/brn-motor/brn-motor-ucret-iadesi-yapilmadi-2 daha önce hiç duymadım brn motor u yağ marka yazdım o site çıktı uygun fiyat die sipariş verdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Ürünü almaktan vaz geçtim zaten WhatsApp ile konuştum şimdi sizle ugraşıcam dedim biraz sert kelimeler kullandım

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Alıntı İ.kazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.sikayetvar.com/brn-motor/brn-motor-ucret-iadesi-yapilmadi-2 daha önce hiç duymadım brn motor u yağ marka yazdım o site çıktı uygun fiyat die sipariş verdim

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:25 ----------

Ürünü almaktan vaz geçtim zaten WhatsApp ile konuştum şimdi sizle ugraşıcam dedim biraz sert kelimeler kullandım
    Tamam 1 ay sonra alırsın para iadeni artık :D
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

Motosikleti
    Leş kargaları sizi bulucam dedim WhatsApp tan

Punctum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Hornet / Kanuni Seha 150
    Alıntı İ.kazan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BRN motor Ankara mağazada 4 litre 10/40 yağ sipariş verdim ürün ücreti alındı fakat ürünü kargo yapmadılar telefon ediyorum bakan yok WhatsApp tan aradım meşgul attı yazdım cvp vermedi mağaza hakkında şikayet çok edilmiş yorumlar okudum bilgi vermek istedim zaten cimer e yazdım mağaza görseller
    yalan hikaye sipariş verenler olmuş Yok demişler ücreti de iade almamışlar şikayet te bulunmuslar beenim gibi
    BRN kapandı

Yakın olmasa da tanışıklığım vardı. Son zamanlarda mağaza boşalmıştı zaten. BRN web sayfasına aldanmayın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler