Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lastik Önerisi (resimli)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba yeni motor aldım ve almadan öncede lastiklerinin sorun çıkaracağını biliyordum
    fabrika çıkışı lastikler kayıyor ve kaliteli bi lastik almam lazım fiyatı çok önemli deil

Ön Teker Ebadı: 90/90-16"
    Arka Teker Ebadı: 110/80-16"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Bilgi Sıfır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba yeni motor aldım ve almadan öncede lastiklerinin sorun çıkaracağını biliyordum
    fabrika çıkışı lastikler kayıyor ve kaliteli bi lastik almam lazım fiyatı çok önemli deil

Ön Teker Ebadı: 90/90-16"
    Arka Teker Ebadı: 110/80-16"
    http://arabamcdncube.dmcimg.com/Ilan...jpg?v=21443234

İNSANLARI TROLLEME , KAFALAMA , KEKLEME , EHH BAZEN SİZE KOMİK GELEBİLİR ANCAK SIKINTI VERDİNİZ ARTIK , İŞİN MANEVİ TARAFINI DÜŞÜNÜN MÜBAREKLER.

FOTO AYRICA YAYIMDA İKEN , ARABAM... BİLMEM NE SİTESİNİN DAMGASINI TAŞIYOR..

VİDEO'NUN 00:16 VE 00:30 'UNCU SANİYELERİNDEN ARAKLANMIŞ RESİM.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İNSANLARI TROLLEME , KAFALAMA , KEKLEME , EHH BAZEN SİZE KOMİK GELEBİLİR ANCAK SIKINTI VERDİNİZ ARTIK , İŞİN MANEVİ TARAFINI DÜŞÜNÜN MÜBAREKLER.

FOTO AYRICA YAYIMDA İKEN , ARABAM... BİLMEM NE SİTESİNİN DAMGASINI TAŞIYOR..

VİDEO'NUN 00:16 VE 00:30 'UNCU SANİYELERİNDEN ARAKLANMIŞ RESİM.

https://www.youtube.com/watch?v=JQhoXtYSQTI
    resimi google görselden aldım zaten rks yazınca çıkıyor arkadaşım motoru sıfıraldım 2 gün oluyo birşey farkediyomu? yorumunuda düzeltirsen sevinirim bilmeden konuşma birşey saklamıyoruz zaten

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    dostum trollemiyor olsan bile, hangi lastiği alayım diye burda sorman doğru değil, internette sürüyle lastik sitesi var aç birinden bak ordan seç. ondan sonra gel burda sor bu lastiği alıcam nasıl diye, kullanıcıları yorumlasın

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum trollemiyor olsan bile, hangi lastiği alayım diye burda sorman doğru değil, internette sürüyle lastik sitesi var aç birinden bak ordan seç. ondan sonra gel burda sor bu lastiği alıcam nasıl diye, kullanıcıları yorumlasın
    abicim ilk motorum kullanmayı bile doğru düzgün bilmiyorum anlamıyorum lastikden sonuçda bi forum burası kullanan yazsın bende bu var bu şekil durumu bu fiyatı bu bitsin olay acelem yok zaten

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik sitesinden ne öğrenebilir ki bu arkadaş? Girdi diyelim motolastik.com' a kaç tane kullanıcı yorumu görecek? Hangi havada kullanılabileceğini öğrenebilecek mi? Esnaf mal satmaya bakar hangi lastiğin alınacağını kullanıcı belirtir.

Eğer ben yaz kış dinlemeden sürücem diyorsam michelin modellerine bakmanı öneririm, michelin ıslak zeminde güzel performans veriyor bende arkada pilot street ve önde de pilot road var ıslak zemin performansından çoook ama çok memnunum, ama sıcak havalarda performansı biraz düşüyor sanki, ama dersen ki yok ben güneşli havalarda ve yazın o güneşin altında turlayacağım o zaman pirelli rosso serisine bak bu alstikleri kullanmadım ama çok kullanıcı yorumu var gerek internette gerek forumda 10 numara kuru zemin lastiği olduğundan bahsediliyor.

Nylon yazan lastikler ıslak zeminde motor üstünde çoook ama çok iyi bir tecrübe ister bu yüzden kuryeler irc, sava gibi lastiklerle kışı geçirebiliyor ama yeni başlayacaksan nylon lastiklerden uzak dur yoksa memleketin toprağını çok öpersin.
    tekoklava bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)