Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Her Japon kaliteli değildir!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı Furkan Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben r125 alacaktım yaa. Allah verede 2. Eller artmasa.
    çok beklersiniz hocam çünkü bekledim hep artıyor şimdi sıfır R1 66 kağıt olmuşsa sana 2012 R1 35-40 kağıt 2014'n sıfır fiyatına satacak herkes yaktın beni yamaha yaktın
    Furkan Tarık bunu beğendi.
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Çorum İl Temsilcisi Furkan Tarık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Kaldık yine cıbıra. O da 10 olur biz yine mondial

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Kaldık yine cıbıra. O da 10 olur biz yine mondial
    cbr'de iyidir 150cc'liği geliyor galiba

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr'de iyidir 150cc'liği geliyor galiba
    Hiç sanmıyorum (cbr150r) memlekete gelmez....Bu sene TR'ye Shadow 750 ve Forza 300 geliyor (yenilik olarak)..
    The Power of The Dreams.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Ben r125 alacaktım yaa. Allah verede 2. Eller artmasa.

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sanmıyorum (cbr150r) memlekete gelmez....Bu sene TR'ye Shadow 750 ve Forza 300 geliyor (yenilik olarak)..
    onlarında fiyat kabarıktır cbr500'de çok sevinmiştik noldu kaldık ortada
    kendimizi kötüye alıştıralım şimdiden ki iyi bir fiyat çekerseler sevinelim öyle iyi oluyor

yeni kasa R1 günümü karartı öyle fiyatmı olur motosikleti bile bırakmak istedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:43 ----------

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam oradan öyle bizim içimizi karartmayın biliyoruz zaten artacak ama yapmayın lütfen
    şaka bir yana o nasıl fiyatlar öyle yav

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Yiğit abiye kaldıysak bittik beyler benden söylemesi adam akın başlatcak

Abi şaka yapıyom alınma

Bi arada cıbır125 üretimden kalktı deniyordu yalan oldu herhalde. Bi de ehliyet var tabii

Motosikleti
    2014 Fazer8

Abi şaka yapıyom alınma

Bi arada cıbır125 üretimden kalktı deniyordu yalan oldu herhalde. Bi de ehliyet var tabii
    fuarda belli olur
    kalkıp kalkmadığı ama oda 150cc olursa vay halimize tamam millet artık 3 tekerlekli plastik çocuk motosikletiyle başlar şeçenek diye bir şey kalmayacak hani 2015 güzel geçecekti yıl başında ben böyle hesaplamadım herkes mutlu yıllar dedi ama demek ki içlerinden beddua okumuşlar

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Aslında bu tarz tartışmalara harcadığınız kelime dağarcığınızı bi zahmet çok övdüğünüz fanatiği olduğunuz motorların distrübitörlerine harcasanız hepimiz daha kaliteli ve ucuz motorlar alabiliriz.Unutmayınki çinliler gelmeden önce o övdüğünüz kıçı kırık 150 lik caponlara bile halâ karşıdan bakardık çoğumuz.Ne oldu da şu an inmez denilen fiyatlar inmişti o zaman.Hem de zamların ağa babasını yaşadığımız dönemlerde.Kimin başbakan olduğunu bile,hangi partinin hangi bakanlığa ait olduğunu bi türlü çözemediğimiz zamanlarda...Asla marka fanatiği değilim,param neye yetiyosa ona biniyom malesef ve ona göre kullanıyorum.Hatta beni çok cezbeden ve hayallerimin motoru olan bajaj pulsarın fiyatına bile ne kadar çemkirmiştim haksızlık diye.Kaç kişi yanımda oldu acaba.Kaç motosiklet kullanıcısı destek oldu???Ama nerde böyle boş konu var millet toz kondurmuyor nedense.Şu sıralarda da mondial RX 3 için bi şeyler yapmaya,insanlara bişeyler anlatmaya çabalıyorum,biraz olsun destek var gibi.O konudaki bir yazımıda paylaşmak istiyorum:
    ''Aslına bakarsanız biz çok büyük bir aileyiz.Scooter kullanıcısndan Goldwing kullanıcısına kadar çok geniş bir yelpazemiz var.İçimizde çok ciddi servet sahibi olanı da var,1.000 TL biriktirebilsem de bir motor alsam hayali kuranıda var.Ama birde gerçek var,çok ama çok pahalı,gereksiz yere ödenen veya ödenmesi gereken paralar nedeniyle istediği motora binemeyini de var,hiç motora binemeyeni de var ya da eski teknoloji motora binip eğitim vs. alamayıp maalesef hayatını kaybedini de var.En önemlisi de vergiyi kılı tüyü vs. bahane edip akılüstü derecede kâr üstüne kâr yapmak isteyen distribütörler de var ve buna inanan,böyle gelmiş böyle gider diyen motosiklet kullanıcıları da var malesef.Biz çözüm üretmek istiyoruz,motosiklet kullanıcılarını birbirine düşürmek değil.Daha öncede yazdığım gibi marka fanatikliği de değil bizim işimiz.Herkes istediği motora binebilsin diye uğraşıyoruz.O yüzden bırakın millet mondialemi binecek kawasakiyemi dert etmeyin.Önemli olan o motosikleti türlü bahanelerle fahiş fiyata bindirilerek satın almasın insanlar.Hepsi bu...''
    Bırakın birbirinizi yemeyi de birlik olalım.Biz varsak bu firmalar var.Tekeriniz düz bassın...
    Capitao_3 ve Yiğit_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yzf r125

Abi şaka yapıyom alınma

Hiç sorma 8 bine benim motoru okuturum 14.5 a r25 alırım diyordum.Şimdi benim motoru 9'a okutsan 13.5' r25 alırım.Ne yalan söylim benim durumumda olanlar için çok iyi oldu çok çokta iyi oldu

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Hocam hani muhattapımız mı var 'bilader bu fiyat bu motora çok yüksek ' diyelim?

Napcaz ben de bilemedim. Bi abimiz napcamızı söylesin de bilelim.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında bu tarz tartışmalara harcadığınız kelime dağarcığınızı bi zahmet çok övdüğünüz fanatiği olduğunuz motorların distrübitörlerine harcasanız hepimiz daha kaliteli ve ucuz motorlar alabiliriz.Unutmayınki çinliler gelmeden önce o övdüğünüz kıçı kırık 150 lik caponlara bile halâ karşıdan bakardık çoğumuz.Ne oldu da şu an inmez denilen fiyatlar inmişti o zaman.Hem de zamların ağa babasını yaşadığımız dönemlerde.Kimin başbakan olduğunu bile,hangi partinin hangi bakanlığa ait olduğunu bi türlü çözemediğimiz zamanlarda...Asla marka fanatiği değilim,param neye yetiyosa ona biniyom malesef ve ona göre kullanıyorum.Hatta beni çok cezbeden ve hayallerimin motoru olan bajaj pulsarın fiyatına bile ne kadar çemkirmiştim haksızlık diye.Kaç kişi yanımda oldu acaba.Kaç motosiklet kullanıcısı destek oldu???Ama nerde böyle boş konu var millet toz kondurmuyor nedense.Şu sıralarda da mondial RX 3 için bi şeyler yapmaya,insanlara bişeyler anlatmaya çabalıyorum,biraz olsun destek var gibi.O konudaki bir yazımıda paylaşmak istiyorum:
    ''Aslına bakarsanız biz çok büyük bir aileyiz.Scooter kullanıcısndan Goldwing kullanıcısına kadar çok geniş bir yelpazemiz var.İçimizde çok ciddi servet sahibi olanı da var,1.000 TL biriktirebilsem de bir motor alsam hayali kuranıda var.Ama birde gerçek var,çok ama çok pahalı,gereksiz yere ödenen veya ödenmesi gereken paralar nedeniyle istediği motora binemeyini de var,hiç motora binemeyeni de var ya da eski teknoloji motora binip eğitim vs. alamayıp maalesef hayatını kaybedini de var.En önemlisi de vergiyi kılı tüyü vs. bahane edip akılüstü derecede kâr üstüne kâr yapmak isteyen distribütörler de var ve buna inanan,böyle gelmiş böyle gider diyen motosiklet kullanıcıları da var malesef.Biz çözüm üretmek istiyoruz,motosiklet kullanıcılarını birbirine düşürmek değil.Daha öncede yazdığım gibi marka fanatikliği de değil bizim işimiz.Herkes istediği motora binebilsin diye uğraşıyoruz.O yüzden bırakın millet mondialemi binecek kawasakiyemi dert etmeyin.Önemli olan o motosikleti türlü bahanelerle fahiş fiyata bindirilerek satın almasın insanlar.Hepsi bu...''
    Bırakın birbirinizi yemeyi de birlik olalım.Biz varsak bu firmalar var.Tekeriniz düz bassın...
    anlamaz bunlar üstad.. mendial binene direk mal muamelesi yaparlar.. bak ben motordan anlamam daha çok yeniyim motorumda çinli değil ama forumda dikkatimi çekti bu olay her çinli sürene yafta yapıştırmak huyu olmuş bunların.. santanatlarını yıkmak gerek!

Motosikleti
    2014 Fazer8
    yeni kasa R1 ötv-kdv hariç 40.000tl bu 26 bin tl nereye gidiyor bu konun sonu nereye gidiyor biz nereye gidiyoruz

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Hiç sorma 8 bine benim motoru okuturum 14.5 a r25 alırım diyordum.Şimdi benim motoru 9'a okutsan 13.5' r25 alırım.Ne yalan söylim benim durumumda olanlar için çok iyi oldu çok çokta iyi oldu
    R25 20 olur inşallah da öyle bakarsın abi

Şaka maka nolcak abi bu fiyatlar. Şimdi diğer markalar da aynısını yaparsa halimiz duman

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Hocam hani muhattapımız mı var 'bilader bu fiyat bu motora çok yüksek ' diyelim?

Napcaz ben de bilemedim. Bi abimiz napcamızı söylesin de bilelim.
    Muhattap distribütör,hepimizin tek adresi motosiklet.net...Bajaj a sesimizi buradan duyurduk.Belki dedik ama sesimizi pazarlama müdürü duydu.Servislerin işgüzarlığından tut,alan herkesin sorunlarıla tek tek ilgilendi.Demek ki oluyomuş.Artı almama lüksün var,neden biz onları memnun etmeye çalışıyoruz,toz kondurmuyoruz,müşteri bizmiyiz,onlar mı?
    siyahus bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    2014 Fazer8
    R25 20 olur inşallah da öyle bakarsın abi

Şaka maka nolcak abi bu fiyatlar. Şimdi diğer markalar da aynısını yaparsa halimiz duman
    diğer markalar aynısını yaparsa motosikleti bırakıcam bu konuyuda bu yüzden açtım hergün neler yaşadığımız ortada...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ani-geldi.html

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa R1 ötv-kdv hariç 40.000tl bu 26 bin tl nereye gidiyor bu konun sonu nereye gidiyor biz nereye gidiyoruz
    Birlik olak dedim nabayım,yoksa çinli,japon muhabbeti bitmez...Birlik olacağımız nokta da belli
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti
    Yzf r125
    Bilmiyorum nolcak şimdi bu forumda ki yazışmalar bile fiyatları etkiler.Yanılmıyorsam 100.000 küsür üyesi var forumun distribütörler tarafından büyük ihtimal takip ediliyoruzdur. 13.5 fiyat belirlenmiş r25'e insanlar 15 olacak diyor yakında birde bunu derken gülüyorlar acaba 15 olunca ellerine ne geçecek bence 13.5 bile fazla.Pahasına göre pahallı bir ürünü ucuzmuş gibi görüpte hemen atlarlarsa fiyat illa ki artar bence soğuk kanlı olup bu sürü piskolojisinden vaz geçmemiz lazım.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Birlik olak dedim nabayım,yoksa çinli,japon muhabbeti bitmez...Birlik olacağımız nokta da belli
    haklısnınz hocam buradaki en büyük haksızlık diğer ülkelerle fiyatlar asla aynı olmadı o çok beğendiğimiz türkiyede fiyatı 200.000 liradan düşük olmayan bmw ler almanyada ve diğer ülkelerde 50-60 kağıt bunu görünce mal gibi kaldım
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Eğer bunu okuyup fiyatları belirleyen kişi ve kişiler var ise haklarını helal etsinler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)