Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Belkide Artık Motosikleti Bırakmanın Zamanı Geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Freye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Fazer8
    Arkadaşlar hepimiz biliyoruz ve çoğumuz görmezden geliyoruz motosiklet tehlikeli her gün diğer araçlar bizi maymun gibi oynatıyor.
    yamaha R1 yeni kasasını çıkarttı fiyata bak. Durduk yere zam yapıyorlar diğer modellerede sanki yeni kasası çıkmış gibi. Seçenek diye bir şey kalmadı zaten ucuz kaliteli motorları Honda Yamaha yapıyordu artık yamahada benim için bitti fazeri bu yaz alıp iyice yüksek cc'den hevesimi alıcam ve bu senenin sonuna doğru yamaha hariç diğer markalar bana göre 600-1000cc güzel veya şuanki modellerine zam getirmez ise fazeri satıp 1000cc alıcam herkes yamahanın kafaya uyar ise kendime bir araba alıcam en azından annemin dilinden kurtulurum

bu ne ya 66.000 tl fiyatmı olur
    Köpeklerin neden camdan dışarı baktığını ancak motosiklet sürücüleri anlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    dealim daystar 250
    alan olursa neden olmasın

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alan olursa neden olmasın
    Evet başkaları ala bilirde Ben alamam şimdi 2.ellerde tavan yapıcak oldumu bu fiyat şimdi

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    yamaha fiyatları yükseltti diye motosikleti niye bırakıyorsun dostum buyur yarı fiyatı r6dan daha sevdiğim model

http://motosiklet.suzuki.com.tr/mode...t-bilgisi.aspx

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamaha fiyatları yükseltti diye motosikleti niye bırakıyorsun dostum buyur yarı fiyatı r6dan daha sevdiğim model

http://motosiklet.suzuki.com.tr/mode...t-bilgisi.aspx
    Hocam sene sonuna kadar diğer markalarda yamaha gibi yaparsa o zaman renaulta geçme zamanı gelmiştir
    zaten artık ya suzuki yada 1000RR başka seçenek kalmadı R1'i 2012 alacaktım şimdi onlar tavan yapar sene sonuna kadar

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Keşke motosiklet kullanıcıları becerebilse de protesto amaçlı almasa. Ama bunun olması çok zor ama böyle bir şey yapıldımı kesin fiyatlar aşağıya düşer bu garanti.
    Berkay* bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke motosiklet kullanıcıları becerebilse de protesto amaçlı almasa. Ama bunun olması çok zor ama böyle bir şey yapıldımı kesin fiyatlar aşağıya düşer bu garanti.
    Düşmeli adamlar hayabusayı geçti
    Hayalimi yıktı geçti.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Fiyatlar keske oyle olmasa buna bi cozum olabilseydi vsvs ama fiyat pahalı diye motosikleti birakip arabaya gecmezdim ben olsam param azsa ona gore motora binerim varsa ona gore binerim ne yapalım

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı EldekiDebryj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar keske oyle olmasa buna bi cozum olabilseydi vsvs ama fiyat pahalı diye motosikleti birakip arabaya gecmezdim ben olsam param azsa ona gore motora binerim varsa ona gore binerim ne yapalım
    bir fazeri alayım sonra ya honda 1000RR olacak yada suzuki gsx-r1000 yamahayı sildim artık çümki 2-3 ay sonra R1'ler tavan yapıcak aslında şimdi ala bilsem bir tane onu 4-5 ay sonra satıp paranın dibine vurabilirim

ama işte para ancak sene sonunda birikicek
    EldekiDebryj bunu beğendi.

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir fazeri alayım sonra ya honda 1000RR olacak yada suzuki gsx-r1000 yamahayı sildim artık çümki 2-3 ay sonra R1'ler tavan yapıcak aslında şimdi ala bilsem bir tane onu 4-5 ay sonra satıp paranın dibine vurabilirim

ama işte para ancak sene sonunda birikicek
    Bak işte bu kafa yapısı ile olmaz kendinle çelişiyorsun hem yeni modeller geldi 2.el fiyatları uçacak nasıl alıcaz diyorsun.Hemde imkanın olsa aynı kurnazlığı ben yaparım diyorsun.Böyle olunca hep bir kısır döngü içinde olan millete oluyor.
    Kusura bakma ama Freye kardeşim tam bir Şark kurnazısın
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    sonrada millete çin almayın diyorsunuz

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    Yamaha R1 genellikle akranlarından her zaman fiyat olarak pahalıya satılmıştır,ancak devlet 250cc altı motosikletlerde %8 KDV uygularken,250 cc ve üstü motosikletlerde %37 KDV uygulamaktadır,devlet KDVoranını %37 den %8 çekse çok ciddi bir indirim olur,firmadan ziyade devlet,motosikleti teşvik edeceğine
    pahalılaştırıyor.
    06 EB 8036
    09 R 5520

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonrada millete çin almayın diyorsunuz
    kardeşim sen çok yanlış anlamışsın bak tamam pahalı ola bilir ama sağlamdır çinde böyle bir kavram yok ama bu R1'in fiyatı aşırı pahallı

Alıntı EGELİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha R1 genellikle akranlarından her zaman fiyat olarak pahalıya satılmıştır,ancak devlet 250cc altı motosikletlerde %8 KDV uygularken,250 cc ve üstü motosikletlerde %37 KDV uygulamaktadır,devlet KDVoranını %37 den %8 çekse çok ciddi bir indirim olur,firmadan ziyade devlet,motosikleti teşvik edeceğine
    pahalılaştırıyor.
    doğru söylüyorsunuz hocam ama bize girecek rakam belli

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak işte bu kafa yapısı ile olmaz kendinle çelişiyorsun hem yeni modeller geldi 2.el fiyatları uçacak nasıl alıcaz diyorsun.Hemde imkanın olsa aynı kurnazlığı ben yaparım diyorsun.Böyle olunca hep bir kısır döngü içinde olan millete oluyor.
    Kusura bakma ama Freye kardeşim tam bir Şark kurnazısın
    bende arada kaynar giderdim ne güzel ama olmadı R1i olanlar yaşadı

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı Freye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sen çok yanlış anlamışsın bak tamam pahalı ola bilir ama sağlamdır çinde böyle bir kavram yok ama bu R1'in fiyatı aşırı pahallı
    sorunda bu çinliler ne kadar piyasada olursa fiyatlar o kadar düşer.. böyle bir gerçek var
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorunda bu çinliler ne kadar piyasada olursa fiyatlar o kadar düşer.. böyle bir gerçek var
    ama çinlilerde 250cc üstü motor yok olanlarda şuan çok iyi sayılcak motorlar değil çinlerin motorlarını sağlamlaştırması kaliteli hale getirmesi lazım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Artık alışkanlık olmuş suzukinin ana sayfasına bakıcaktım kendimi sahibinden.com'da yamahalara bakarken buldum bundan kurtulmam lazım

ttan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    2014 modelleri 42 yada 43 bin bandında degilmiydi ya?Yanlışmı hatırlıyorum?Bir senede 20 küsür binlara zam koymak güzelmiş ha

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı ttan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 modelleri 42 yada 43 bin bandında degilmiydi ya?Yanlışmı hatırlıyorum?Bir senede 20 küsür binlara zam koymak güzelmiş ha
    zam değil hocam yeni kasası çıktı 43.000 tl olan 2014 modeliydi artık o fiyatlar yalan oldu 10.00km deki 2014 model 50.000 tl olacak ahanda buraya yazdım

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Başlığı okudum hayiiirr diye bağırdım okudum sonra tam hak verir gibi olacaktim içimdeki motor aski ortaya cikti ve hak veremedim :(

Motosikleti
    2014 Fazer8
    Alıntı ccc67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı okudum hayiiirr diye bağırdım okudum sonra tam hak verir gibi olacaktim içimdeki motor aski ortaya cikti ve hak veremedim :(
    sene sonunda suzuki ve honda 1000cc motorlarına aynı zamı koyarlarsa bırakıp buraları motosiklet.net'i terk edip tarlada soğan patates ekicem sitenin üyelerinede yarı fiyata satıcam patatesede zam gelir yakında bari siz etkilenmeyin

ttan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway superlight 150
    Tamam yeni kasa ama bu fiyat artisi nedir?Biz bunlara viraj ici abs koyduk hadi 5 bin ekleyelim gibi bi kafalari var sanirsam.Bende ogrencilik biter,iyice tecrubeyide arttirir alirim diyodum R1'imi.Lanet olsun yamaha sana :'(

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)