Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Altın elbiseli adam hakkında..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SEn ne komik adamsın yahu. 100 liralık ls ye 4 yıldız veren sharpa inanıyorsun Barkın reklamda oynayınca (bakınız o video nun ürün Tanıtımı yani reklamı olduğu gizli değil ayrıca Yayınlayan AEA değil) bozuk atıyorsun.

Sonra 100 liralık baretten farkı olmayan Sharpın verdiği 4 Yıldız'ı sorgulamıyorsun ama 2bin liralık kaskı sorgulamaya kalkıyorsun

Millet ağzını bıraktı başka yerleri ile gülüyor artık yazdıklarına
    Benelli MC Türkiye FACEBOOK GRUBU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arai kask boktan,honda dandik,yamaha zaten beş para etmez,siz motordan ne anlarsınız.

mondial on numara motor,küba zaten harika gözüm kapalı alırım.. ls2 kask kadar mükemmel kask mı var ?

on horoko motoru çonlolor yopoyorrrr yaaeaaaa

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster

on horoko motoru çonlolor yopoyorrrr yaaeaaaa
    Sesli güldüm

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı burakofly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw he he arai en iyi koruyor he he barkına inanlım birleşik krallık devlet testi sharpa inanmayalım
    Hacı muratk fena sıkıştırdı seni son mesajında
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    CBF150
    YBR125
    SH300
    Bajaj Pulsar 200
    GT250R

İncelediği uygun fiyatlı motorlara örnektir.

Çin malı motorları incelemek derken,kalkıp sükse yapacak görüş ihtiyacı olacak bir motor gelirse o taraftan,talep de olursa inceler elbet.

neonxc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 SL
    Kıyamet kopar ve herkes mahşer meydanında toplanır. Cenneti hakedenler cennete cehennemlik olanlarda cehenneme atılır. Cehennemde buyuk devası kazanlar vardır. Bu kazanlarda ise tum ınsanlar ırk ırk yanmaktadırlar. Bir kazanda ıngılızler dıgerınde fransızlar,Türkler vs vs.kazanların basındada zebanıler duruyor tabii ellerinde sopalar ile bırlıkte. dısarı cıkmaya calısan olursa kafasına vuruyor.zebanılerden bırı etrafına bakarken birsey dıkkatını cekıyor kazanların bırının basında zebanı yok... merak edıp yan tarafındaki zebanıye soruyor tabii 'neden oradaki kazanın basında kımse yok' dıye yanındaki zebanıde cevap verıyor(buraya dikkat) 'o kazanın içinde Türkler yanıyor birisi dışarı çıkmaya calışırken dıgerı ayagından cekıyor dısarı cıkmasın dıye'
    smiles bunu beğendi.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bu sponsor mevzusunu çok büyütmüşsünüz.

bugün bi site açsanız yıllık 150lira masrafı olsa, siteyi açtığınız gün sponsor aramaya başlarsınız. adam video çekiyor, program yapıyor, üstüne testler vs vs kendi cebinden harcadığını düşünebiliyor musunuz? tabi ki harcıyordur ama ideal olanı sponsorlarının olması, destekleyicilerinin olması. yoksa profesyonellik olmadan doğru düzgün "hizmet" veremez.

evet bence adam hizmet veriyor. o kadar paralı, arkasında medya sponsor desteği adam var hangisi barkın'ın yaptığını yapıyor?

yiğidi öldür hakkını yeme, görüşlerinin çoğuna katılmam ama adam yapıyor

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Üzülerek görüyorum, kafası karma karışık, bilgiden uzak, hurafeye yakın, düşünmeyi sevmeyen, düşündüğü zaman eline yüzüne bulaştıran bir nüfus olduk. Ha eskiden çok mu süperdik? Değildik ama hep daha kötüye mi gider bir toplum?
    Herkes duymak istediğini duyduğu sürece mutlu. Doğru bildiğinden uzaklaşmak istemiyor, kafasına yatmayan bir bilgi beyine ulaşmayı başarırsa erör veriyor.
    Bence biz huzuru ve mutluluğu yanlış anlıyoruz. Beyin kendisini rahatsız eden düşünceleri bertaraf etmeye meyillidir, hep serotonin salgılamak ister. Bu yüzden bir kişiye çılgınca gelen bir düşünce, diğer bir kişinin gözlerini yuvalarından fırlata bilir. Böyle bir dünyada huzuru yakalamış insanda sıkıntı var demektir. Her naneyi yedikten sonra kendisini haklı gören kişi "aşmış" değil "aşamamıştır".
    Bunları neden yazıyorum? Birincisi sinirimi dışa vurup rahatlamak, ikincisi belki bir kişiye acaba dedirte bilme ihtimali. Ama en az işleyen beyin bile sahibi söz konusu olduğunda benden daha etkilidir. "Saçma abi sen devam et" komutuyla kişi normal hayatına döne bilir.

Barkın aslında evrensel ölçekte kabul görebilecek düşünceleri, esprili ve sıcak bir dil ile paylaşıyor. İnsanları, anlayabilecekleri bir dil ile yanlışlardan uzaklaştırma gibi bir misyon üstlenmiş durumda. Bunu yaparken ne diyor? Paranızın yettiği en iyi ürünü alın diyor. Bir tarafta ARGE faaliyetlerine bile diğer firmaların toplam değerinden fazla para ayıran bir firma, diğer tarafta Çin'de fabrikasyon üretim yapan bir firma. Ama onu alma da demiyor. Paran ona yetiyorsa onu al, yeter ki kafana tak bir şey diyor. Geri zekalı gibi dolaşma ortalıkta diyor. Ama bu söylediği bizim gibi bir memlekette o kadar zor ki. En eğitimlisi bile Avrupalı insanın en çakalından daha apaçi olabiliyor. Dünyada belli standartlar var kardeşim. Bunların doğruluğunu tartışırsın. Tartışırsın ama bir tane gerçek vardır ve bu senin inandığın şey olmak zorunda değildir.
    Kumar oynadığımız şey hayatımız olduğu için, elimizden gelenin en iyisini yapmak gerekir. Ama biz en iyisini yapmak yerine işi Allah'a bırakırız. Başımıza gelince de aah aah vaah vah!

En iyisini yapmak da yanlış anlaşılmasın! En iyi motoru en iyi korunmaları almaktan söz etmiyorum. Kırmızı ışıkta geçmezsin mesela. Arabaların arasında slalom yapmazsın. Ara sokaklarda motoru bağırtıp manyak manyak gitmezsin. Yayalara ve diğer araçlara yol verip acele etmemeyi öğrenirsin. Minibüste, dolmuşta sıkış tepiş giden, kan ter içinde işine koşturan insanlarla empati kurarsın. Agresif değil sakin olursun, hayatta kalma ve hayatta bırakma ihtimalini artırırsın.

Ha duymak istediklerini söyleyen bir sürü adam var hoşuna gitmediyse onları izle onları oku.

Hop kaçtım!
    kittyhawk, Capitao_3 ve MD.Murat bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Barkın'ın incelemelerinde Japon ve Avrupa motorları ile Harley Davidson dışındakilerin tümü için alaycı bir yaklaşım ve küçümseme hissediliyor. Sadece bir kez Harley'in Sportster 883 modelini çok eleştirmişti onun dışında son Harley incelemelerinde, davet edildiği için hep sempatik yorumlar yaptı. Herkesin merakla beklediği ve en önemli test olan 250 cc karşılaştımasını da sırf önyargılı olduğu için kendisi yapmadı, başkalarına yaptırdı. Çünkü o testteki Daleim'i de SYM Wolf'ü de Hyosung GTR250'yi de sevmiyordu ve ne olursa olsun beğenmeyecekti. Neden böyle yaptığını anlamak pek mümkün değil. Motorları kendince iyidir kötüdür şeklinde kafasında değerlendirmiş ve kötü olduğunu düşündüklerinin testini yapmak istemiyor. Yani bir nevi "Honda hayat onda" zihniyetinin gün görmüşünü yaşıyor. O testini yaptıklarının iyi motorlar olduğunu zaten biliyoruz, asıl insanların tereddütle yaklaştığı modelleri test etmeli ki bir fikrimiz olsun. Nedir bu modeller ? Mesela kullanıcılarının beğenisini kazanmış, RKS Cruiser 250, Bajaj Discover ve Boxer, Mondial MR150, MH125, MCX150, Z-One, Kuba CR1, Derbi ETX, STX gibi daha aklıma gelmeyen birçok model. Motoru nereden bulacak derseniz, test etmek istediğini söyleyip motor vermek isteyen var mı diye sorsa bir sürü kişi seve seve verecektir.

Motosikleti
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın'ın incelemelerinde Japon ve Avrupa motorları ile Harley Davidson dışındakilerin tümü için alaycı bir yaklaşım ve küçümseme hissediliyor. Sadece bir kez Harley'in Sportster 883 modelini çok eleştirmişti onun dışında son Harley incelemelerinde, davet edildiği için hep sempatik yorumlar yaptı. Herkesin merakla beklediği ve en önemli test olan 250 cc karşılaştımasını da sırf önyargılı olduğu için kendisi yapmadı, başkalarına yaptırdı. Çünkü o testteki Daleim'i de SYM Wolf'ü de Hyosung GTR250'yi de sevmiyordu ve ne olursa olsun beğenmeyecekti. Neden böyle yaptığını anlamak pek mümkün değil. Motorları kendince iyidir kötüdür şeklinde kafasında değerlendirmiş ve kötü olduğunu düşündüklerinin testini yapmak istemiyor. Yani bir nevi "Honda hayat onda" zihniyetinin gün görmüşünü yaşıyor. O testini yaptıklarının iyi motorlar olduğunu zaten biliyoruz, asıl insanların tereddütle yaklaştığı modelleri test etmeli ki bir fikrimiz olsun. Nedir bu modeller ? Mesela kullanıcılarının beğenisini kazanmış, RKS Cruiser 250, Bajaj Discover ve Boxer, Mondial MR150, MH125, MCX150, Z-One, Kuba CR1, Derbi ETX, STX gibi daha aklıma gelmeyen birçok model. Motoru nereden bulacak derseniz, test etmek istediğini söyleyip motor vermek isteyen var mı diye sorsa bir sürü kişi seve seve verecektir.
    beni anlayan birilerinin çıktığını görünce anlıyorum bu ülkede okuduğunu anlayabilen ön yargılı insanlar olmadığını.. eyvallah üstad tam olarak anlatmak istediğim şeyi anlamışsın ve anlatmışsın

Motosikleti
    beni anlayan birilerinin çıktığını görünce anlıyorum bu ülkede okuduğunu anlayabilen ön yargılı insanlar olmadığını.. eyvallah üstad tam olarak anlatmak istediğim şeyi anlamışsın ve anlatmışsın
    Hacıııı senin anlatmaya çalıştıkların ile "aha bende bunu söylüyorum" dedikleri. Arasında hem üslup hemde anlatım farkı var.

Bu da gol değil yani
    dyavol-77 bunu beğendi.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herhangi bir çin malı motoru sahibinden çekim için aldı diyelim, çekim sırasında elinde kalınca ne dicek sahibine ? honda cb125 videosu bile çekti sinyali var farı var iki tane tekeri var diye onu bile anlattı bilmeyene daha ne yapsın ? ayrıca her 1000 lik alan adam motordan anlayacak diye birşey yok düşünce yapını burdan bile çözdüm. barkın reisi seven seviyo sevmeyenler sevmesin

Motosikleti
    Alıntı Murat.K. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacıııı senin anlatmaya çalıştıkların ile "aha bende bunu söylüyorum" dedikleri. Arasında hem üslup hemde anlatım farkı var.

Bu da gol değil yani
    bence sen foruma yeni katıan abiyi biraz takip et belki birşeyler öğrenirsin. kaç yaşınbdasın bilmiyorum belkide çok iyi bir sürücüsün ama bazı değerlerinde eksikler var. yazdıklarına cevap vermeyeceğim artık haberin olsun..

dalangıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial xtreme max 200
    Birara Ktm cross incelemesi yapmıştı güzel motor vs hatta aldı onu enduro köşesi yaptı sonra anladım ki öyle motorlara tepikleme yoksa cücük kadar akü ile cacık olabilir gittim 3 liralık tepikli cross aldım birde asfalt lastiği taktım vurdum yola hiç birsey olmadı hatta güzel oldu. AEA iyidir bence kullanım tekniklerini de güzel anlatıyor daha önce honda motosiklet eğitim merkezinden bir arkadaşım olmuştu havasından başka birsey göremiyorduk...

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Bariz reklam kokuyor tanıtım videoları.. Kendi de diyor zaten... Mesela, "KTM bize bakıyor, biz de ondan bahsediyoruz elbet", gibisinden.
    Capitao_3 bunu beğendi.

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sponsorsuz reklamsız yürümez bu işler çağırıyorlar , objektif olarak tanıtıyor biraz mantıklı olun.Parasız yapılacak işler değil bunlar kaç kişi çalışıyor orada.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    R25 videosu biraz yavan geldi.

Motosikleti
    bence sen foruma yeni katıan abiyi biraz takip et belki birşeyler öğrenirsin. kaç yaşınbdasın bilmiyorum belkide çok iyi bir sürücüsün ama bazı değerlerinde eksikler var. yazdıklarına cevap vermeyeceğim artık haberin olsun..
    Yok sen yinede bana cevap yaz ama anlaşılır bir dille yaz. Çünkü ne yazdığını Anlıyorum nede sen tutarlı yazıyorsun. Tutarsızlığını alıp önüne koyunca da bozulma lütfen

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Multistrada incelemesini izleyin...

"Bu motordan hiçbir beklentim yoktu,incelemek istemedim ...eskisi berbattı... ama bu acayip bişi olmuş..." sonrasında övgüler övgüler...

Harley 'e laf atıyordu ama ılımlaştı demişsiniz. Yamaha 'ya Çinlilere tü kaka dediğinde distribütör ona cephe alırken.. İzmir Harley Davidson inatla tekrar tekrar inceleme yaptırabiliyor. Çünkü malın ne olduğu belli

Ön yargıları vardır fakat belli bir birikimden kaynaklıdır. Ön yargılarını da yıkabilmekte.

Motosikleti
    arkadaşlar defalarca yazdım son kez yazıyorum
    barkın beyi bende sizin gibi seviyorum izliyorum anlatım tarzı vs çok hoş

sadece bazı konularda aklımda sorular vardı onları sordum

aea sevmeyen nefret eden bir insan değilim fikirlerimiz %80 örtüşüyor

kazandığı para varsa halal olsun kendisine çünkü ciddi bir emek veriyor

gördüğüm kadarıyla benim gibi düşünen bir çok insan varmış onu gördüm..

benim anlatmak istediğim zatece bazı model ve markaları kayırıyormuş gibi hissetmemdi. gördüğünüz gibi bir çok arkadaş hissetmiş..

2. konu ise yukarıda arkadaşın yazdığı gibi RKS Cruiser 250, Bajaj Discover ve Boxer, Mondial MR150, MH125, MCX150, Z-One, Kuba CR1, Derbi ETX, STX gibi piyasada oldukça fazla olan motorları neden incelmediği idi..

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)