Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Amatör birisinden yzf r 125 tanıtımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650

umarım sıkılmadan izlersiniz arkadaşlar.
    mekanik olarak yamaha kendini ispatlayan bir makina. bizede, görünümünü yorumlamak kalıyor.
    estelik ve ozhanhrmann2 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alttan kalınlaşan amortisör olayı güzelmiş Kişisel almayın ama bu tür video çekimlerinden ben öhk dedim artık. Yani insanlar gerçekten bilgi sahibi olduğu konularda bu tür bilgilendirici videolar çekmeliler diye düşünüyorum. Paylaşma isteğinizi takdir ediyorum, bana katılmayan çoğunluk da olacaktır ama birazcık motosikletten anlayan birileri videonuzu açıp izlediğinde eminim ki videoyu ortalardan başlatıp 10 saniye sonra kapatıyordur.
    Videoda, ''sinyaller burada, ekran? şu şekil, motosiklet açıkken kapatma tuşu, alttan kalınlaşan amortisör'' gibi söylemler kulağı çok tırmalıyor.

Hani sadece tecrübelerinizi paylaşsanız ( videoda artçı selesinden bahsettiğiniz gibi) yedek parça fiyatı, yakıtı, çıkan arızalar vs daha izlenebilirliği olur. Ama hakim olmadığınız konularda bir sunum, ı ı. bence olmuyor

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Motosiklet şöförü...farklı bir deyiş...enteresan...Cbr125 ile yokuş aşğı 180 vurmak o da güzelmiş...Video için tebrikler...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)