Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor kaldırma aparatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EagleRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona 250 | Honda CBR250R
    Merhaba,

Motosiklet arka veya ön lastik kaldırma aparatı kullanan var mı?
    Daha çok arka için almayı düşünüyorum. Motordan bağımsız universal birşey lazım.

Ayarlı her motora uygun öneriniz var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    dostum önce bi internetten arama yaptın mı? google sahibinden gittigidiyor bilimum motosiklet malzeme siteleri falan.. yoksa bana bulsunlar getirsinler diye başlık mı açdın direkt?
    berkcigdem bunu beğendi.

EagleRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona 250 | Honda CBR250R
    tabiki arama yaptım Tecrübe konusunda fikir istedim. Birisi almıştır motoruna uymamıştır arkadaş şuna dikkat et boşuna alma falan der belki diye soruyorum. Demir incedir motor ağır gelir, mesafe ayarı vardır/yoktur vs. bunun gibi şeyler. Açıklayıcı olmuştur umarım.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum önce bi internetten arama yaptın mı? google sahibinden gittigidiyor bilimum motosiklet malzeme siteleri falan.. yoksa bana bulsunlar getirsinler diye başlık mı açdın direkt?
    okadar çok boş konu açılıyorki saçmasapan
    bravo size
    benimde ihtiyacım var
    hatta bu konu forumda çok döndü dolaştı
    sizingibi insanlar yüzünden insan insanlıgından soğuyor

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    bir ton aparat var böyle. eger istanbuldaysan moto marketim var bahçelievlerde onlardan ben almıştım. internet siteleri var ordan bak. evdede suan 4 tane var onlardan. kargoyla yolluyo. duke200 ve duke 690r için kullanıyorum. ayarlı oldukları ıcınde cogu motora uyuyor. ayrıca internettede videolar var tek basınıza motoru nasıl kaldırıcak nasıl indiriceksiniz diye güzelce anlatıyor yoksa motoru düşürürsünüz.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Hayır aynı problemlerle sorularla ben de araştırdım buldum aldım. Düşünüyorum ben bile yapabiliyorsam araştırabiliyorsam insanlar nasıl bu kadat basite kaçıp bana bulsunlar diyor. Motorum 180 kilo 60 liraya universal aldım araştırırken özellikle sordum. Motorum bu nasıl olur diye. Hiçbir üretici de bana olumsuz yaklaşmadı. Ayarı var mı yok mu nasıl olur nasıl eder hepsini alacağım adama sordum. Sahibinden e bak. Orada universal olanlaro var. Özel olanların zaten topuzlara takılacak noktaları var. Kusura bakmayın ama forumda o kadar çok kola makinası kullanıcısı var ki. Boşa muhabbet dönüyor. Umarım kimlerle irtibat kurman gerektiğini anlamışsındır. Forum kullanmayı bilmiyoruz sonra aradığımızda hiçbir bilgiye ulaşamıyoruz
    berkcigdem bunu beğendi.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Ben süper sport kullandığım dönemlerde ön arka sehpa olarak Oxford marka sehoa kullanmıştım. Gayet memnundum ve motorun üstüne sehpa için herhangi bir takoz monte etmeye gerek kalmıyor. böylece istediğiniz motorda rahatça uygulayabiliyorsunuz.

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı EagleRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Motosiklet arka veya ön lastik kaldırma aparatı kullanan var mı?
    Daha çok arka için almayı düşünüyorum. Motordan bağımsız universal birşey lazım.

Ayarlı her motora uygun öneriniz var mı?
    ücretsiz kargo 135 tl

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motorsiklet-kaldirma-sehpasi-tek-sehpa-ile-hem-on-hem-arka-193356360/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)