Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motosikletinizi isteyen arkadaşınıza söyleyebileceğiniz sözler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Gerçek dostluklar kötü günde ve işin içinde para gibi unsurlar girdiğinde belli oluyor.Dostlarınızı böyle günlerde anlıyorsunuz maalesef.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Benim esiminkinide kuzeni filan istemisti oylesine esimde hatir kiramaz ama ben ne kendi motorumu veririm ne esiminkini veririm boylece benim ustume atip kurtuluyor :D :D sende fazla dusunme kirilan kirilsin kullaniliyorsun bu sekilde bence

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Vay be 21 yıllık dostumsun gelip burda yazacağına direkt bana söyleseydin ya. Benim mz çok yakıyor diye değil aslında senle muhabbet olsun diye istiyordum. En güzel motor bide. Sen benim buralara takıldığımı bilmiyordun tabi. Çok ayıp ettin kardeşim. Rwzil ettin benide kendinide. Motorunu başına çal...dermişim :D ya foruma girip okursa yazık olur la. Ama bencede verme motorunu kimseye.
    tinerci, malumbiri ve hellboys bunu beğendiler.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay be 21 yıllık dostumsun gelip burda yazacağına direkt bana söyleseydin ya. Benim mz çok yakıyor diye değil aslında senle muhabbet olsun diye istiyordum. En güzel motor bide. Sen benim buralara takıldığımı bilmiyordun tabi. Çok ayıp ettin kardeşim. Rwzil ettin benide kendinide. Motorunu başına çal...dermişim :D ya foruma girip okursa yazık olur la. Ama bencede verme motorunu kimseye.
    aha kavga çıkacak dediydim
    CompanERROR, ellaksakir ve hellboys bunu beğendiler.

Fyz.01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14 CBR 250R
    kardeş senin arkadaşın yüzsüzün teki.. sana yüzsüzlük yapana sende yüzsüz olacaksın.. yakın arkadaşım motorumu istedi vermedim. bana surat yaptı.. bende bi motor için arkadaşlığımız bozulacaksa benle hiç arkadaş olma dedim konuyu kapattım.. sonuç ara sıra artçı olarak arkaya biniyor o kadar

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Arkadaşım sen çok şanssızsın,arkadaş yönünden de sanssızmıssın , az önce 10 sf tutacak kadar o kadar şey yazdım ki,elektrik kesildi geldi,bilgisayarım kapandı gitti herşey,ama ben üşenmem yazarım tekrar, yeterki işin görülsün

Şimdi tekrar yazıyorum
    benim en eski arkadaşım 21 yıllık olmasada,5 yıllıktır.Tabiki 21 yıllık bir arkadaşlıkla 5 yıllık arkadaşlığın mukayesesi olmaz.Arkadaşım,kardeşim dediğim tek insandır kendileri.Sadece bir kahve içip,sohbet etmek için buluşup saate baktığımızda,aynı anda birbirimize bakarak dööört saat olmuş dediğimiz gülüştüğümüz.Sonra eve gitmek için,durağa kadar yürüdüğümüz, ya hadi giderken mağazalara girelim diyip,elbiseler denediğimiz,onun parası çıkışmazsa,benim ona,onun bana sorgusuz sualsiz herşeyimizi paylaştığımız hemcinsimdir kendileri..

https://www.youtube.com/watch?v=bpOSxM0rNPM Şunu açadurun , iyi müzikmiş sevdim

Geçen gün beni aradı,sehirdısındaymış..Benim de misafirlerim var,kafede oturuyoruz. Dedi, oluroyle böyle böyle ben bileti almak için çıkamıyorum,sen alabilir misin, dedim şu an kalkamam misafirlerim var,ayıp olur. Tamam dedi,halletmeye çalışayım ben.Aradan yarım saat sonra tekrar aradı, e dedim madem çıkamıyosun dışarı almaya ,kart numaranı gonder, havale çıkartayım online al.Benim için öyle daha kolay olacaktı..Neyse hallettik.

Dünde beni aradı, kusura bakma sana özür borcum var.Israrcı oldum, öyle böyle şöyle..

İşin özü,arkadaşına hayır diyebilmelisin,o an ki durum,şartlar seni zor durumda bırakacaksa eğer,arkadaşın bunu anlayışla karşılayacaktır.Karşılamıyorsa , arkadaş mıdır? Hiçbirimiz dünya zengini değiliz,gidip ölümlü bir kazaya karışsa motor sahibi sensin, arkadaşına , bak arkadaşım benim durumum belli,bir kazaya karışsan motor sahibi benim, seninde canın yanacak ama benim daha çok yanacak,hem de sana üzüleceğim,vicdan azabıda var bu işin dediğinde, bunu anlayışla karşılamıyorsa, boşver karşılamasın.. Dünyada herkesi mutlu etmek mümkün değil,sende bu dünyaya arkadaşını mutlu etmek,memnun etmek için gelmedin..

Benim bu yüzden biten çok arkadaşlıklarım oldu.İyi ki de yoklar şu an hayatımda.. Beni arayıp,bilet alabilirmisin diyen arkadaşıma kalkıp bilet almazdım,ama o kızı sevdiğimden onunda işine gelen,benim de işime gelen başka bir yol bulup,onu gerçekleştirdik.O kızı sevmesem,başka bir yol bulmazdım. Ha bu yüzden de arkadaşlığını bitirseydi,keyfi bilirdi. Sonucta zamanında insan kendi anasının babasının dediği bazı şeyleri kabul etmiyor,yapmıyor,arkadaşına mı hayır diyemeyeceksin? Herkesin hayır deme hakkı var,bu hakkına saygı duymayan bir insanın hayatında işi olmasın..Güzel insanlar biriktirmeli insan hayatında..

Bu zamana kadar motoru vermişsin, arkadaşına hayır de..E bu zamana kadar motoru veriyordun,noldu ne değişti derse, sen benim 21 yıllık arkadaşımsın,Sen benim 21 yıllık arkadaşımsan bende senin 21 yıllık arkadaşınım..seni kırmak istemediğim için bu zamana kadar motoru verdim. Durumum belli,düşsen ölümlü kazaya karışsan motor sahibi benim,senin canın yanar,benim daha çok canım yanar . Sana motoru artık vermeyeceğim için,arkadaşlığımızı bitireceksen de sen bilirsin NOKTA

Bir olay daha anlatayım,geçen bi hemcinsime yemek ısmarladım. Dedi oluroyle, bir kız arkadaş daha gelecekti,gelsin mi,gelsin..Sonra o kız arkadaş,oldu bir kız bir erkek..Neyse kızla iyi anlaştık,sohbet-muhabbet numaramı istedi.Dedim sen ver ben seni kaydedeyim.. Söyle söyle ,507 dedi.. E ben numaranın devamını getirirken, yanındaki o adamda kaydediverdi numaramı E benim arkadaşta yoktu o sırada,yalnız kalınca ona dedim böyle böyle oldu numaramı aldı diye, kızda bana " oluroyle,o oyledir ya güzel kıza dayanamaz " dedi .

Aradan bir gün geçti,abov sürekli yazıyor,biryerlere davet ediyor. Benim arkadaşı davet etmemiş, numaramı verdiğim kız arkadaşı ve beni davet etmiş.E benim arkadaş olaydan diğer kız sayesinde haberdar olunca, bana yazdı whatsappdan "bana neden söylemedin,arkadaşlığımızı gözden geçirelim" diye..Bi sinir oldum,bi sinir oldum..Adam numaramı ben diğer kıza verirken,izin dahi almadan kaydediverdiyse, telefonuna kaydetmek için mi aldı,muhakkaktı aşikardı yazacağı,birşeyler içmeye davet edeceği.. Kabul etmeyeceğim,engelleyeceğim aşikar değil mi? Adama gereken cevabı vereceğimden şüphe eden biri,arkadaşım olamaz dedim. Kıza dedim ki " gözden geçirilecek birşey varsa,bu benim arkadaşlığım değildir (.) NOKTA "

hayatında,noktalar yoksa üzülen her zaman sen olursun ve kimse üzülmek istemez. Hayatımda belki de yaptığım en iyi şey budur benim,sende yap güzel oluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=sqFzfwCxCac
    CompanERROR, Ucka, ellaksakir ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Beleş sirke baldan tatlı hesabı yapmış senin motora. Iyiymiş. Arada ver bende turlayayim.

Şaka bir yana arkadaşın senin iyi niyetini suistimal ediyor. Kendi motosikleti dururken seninkini sürmesi ni pek hoş karşılamadım.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    benden mobiletimi istiyorlar ona bile kızıyorum beterin beterin varmış :D

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Hocam İşin Çok Zor be :(

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Aynı dert bende de var.
    Her seferinde bir daha vermeyeceğim diye kendime söz veriyorum ama nerdeeee!!!
    Edebiyle kullansa yine bişey demiycem.
    Ama yok.
    Baksanıza motorun üstüne yatıyor birde.
    TimFx ve braveguy bunu beğendiler.

katilkoala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS - XL 650v TRANSALP
    Karşı atağa da geçebilirsin, şöyle ki;
    -(hacı, bro, kanka , lan...) Senin Jawa'yı versene biraz turlayayım, hep klasikçiyim diyosun bi keramet var demekki biraz da ben gezeyim...
    -Ha bu arada depo dolu demi...

Bir iki sefer depoyu boşalt götür bakalım istiyormu

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Alıntı katilkoala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karşı atağa da geçebilirsin, şöyle ki;
    -(hacı, bro, kanka , lan...) Senin Jawa'yı versene biraz turlayayım, hep klasikçiyim diyosun bi keramet var demekki biraz da ben gezeyim...
    -Ha bu arada depo dolu demi...

Bir iki sefer depoyu boşalt götür bakalım istiyormu
    ya adam madem benimkini alıyon o zaman daha çok binebilirim derse :D
    Adalet yok,eşitlik yalan. Hepimiz insanız ulan!! |Ne kadar yükselsende hayat 180' & Saygım kadar kinim de var

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Bahaneye gerek yok çek kenara dostum git kendine motor al yada MZ'e bin motosiklet kişiseldir ben senden cep telefonunu ver bugün senin telefonla konuşacam desem verir misin diye sor, anlayacağın motosikletimi paylaşmayı sevmem ekmek değil ki bu bölüp vereyim de.

Motosikleti
    Pcx 125
    Sunu de kullandikca km si bosuna artiyo ben bunu satarken senin yuzunden daha zor satcam yada benzin bitiyo de

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zaten arkadaşın ve durum hakkında bir çok yorum yapılmış, çoğuna katılıyorum ve bu aşamayı es geçiyorum.

Benden istediklerinde, "Kardeşim, babama bile motorun anahtarını vermiyorum, takıntılı adamım kusura bakma, senle ilgisi yok." diyorum.
    Motorumu isteyen bana"Gözünde bu kadar mıyız" diyemiyor. Ha bir de "Amma kıymetliymiş motorun" diyenler var, onlar kusura bakmasın, kıymetli. Hele özene bezene kullanan biriysen motoru. Sen yüksek devire çıkmamaya, ani vites değiştirmemeye, çukura girmemeye çalışırsın. Adam hepsini zevkine yapar. Emanet malla, borç parayla keyif yapılmaz. Bir laf daha var da onu yazmayım buraya

Durum çözülmüş sevindim. Normalde ben de hayır diyemem kolay kolay ama iş motosiklet ya da arabaya gelince kusura bakma bir ben bir de babamdan başka kimseye kullandırmam derim. Hadi lan derler ama anahtarı vermeyince ciddiyetimi anlayıp dalga geçerler, konu kapanır. Gönül koysa bile gerçekten arkadaşsak uzun sürmez, bir daha da benden istemez.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    kusura bakma da sokim öyle arkadaşa
    _kaan_ bunu beğendi.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    bence yapılacak iki şey var: 1. takas edin mz sen al, sonra sat,senin motoru ver kurtul,kendine yeni bir motor al. 2. adamına göre muamele yap,arkadaşın senden nasıl motorunu istiyorsa sende ondan motorunu iste, ve kendi motorunun sigortalarını sök ve ya aküden giden elektirik kablosunu kes ,sonra eklersin,kısacası motorunu arızalandır,3.eğer sana kendi motorunu vermezse bir daha senden istemeye yüzü olmaz ( bu adam seni kullanıyor)!!!!!!!
    - HAYAT GEZİNCE GÜZEL -

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence yapýlacak iki þey var: 1. takas edin mz sen al, sonra sat,senin motoru ver kurtul,kendine yeni bir motor al. 2. adamýna göre muamele yap,arkadaþýn senden nasýl motorunu istiyorsa sende ondan motorunu iste, ve kendi motorunun sigortalarýný sök ve ya aküden giden elektirik kablosunu kes ,sonra eklersin,kýsacasý motorunu arýzalandýr,3.eðer sana kendi motorunu vermezse bir daha senden istemeye yüzü olmaz ( bu adam seni kullanýyor)!!!!!!!
    Adamda yüz olsa sureklii motoru isteyemezdi heralde..

başkasıyla düşüp kalkmasını istemiyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)