Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

çelik-kangda motosiklet alırken bir daha düşünün......

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    cengizzz abi gelmedin !!! senin söylediklerin garanti ise haftaya motoru tutup ben getireyim ne dersin?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    bendende destek. Çelik Motor Yapacağınız toplu eylemi göze alamaz gibi geliyor bana. Sizde bizim gibi örgütlenin Bakınız Duyurular Bölümü Adana Giz-kar Teknik Servisi Mondial Mağdurları... Ben 200 mondial'i Adana Caddelerinde yürütünce görsünler bakalım motorun nesi servis dahili nesi servis dışı. Açıktan para isteyenleri Defterdarlığa şikayet edebilme hakkın var. Garantili malın tamirini para ile yapıyorlarsa yada yapmayı öneriyorlarsa bu kayıtdışı kazançtır. 5 yıllık hesaplarını incelemeye aldırman bir dilekçenin başı. Elemanları sigortalımı onu da Bölge çalışma müdürlüğünden öğrenebilrisin. Ana Firmayı, Teknik Servisi, Satıcıyı müteselsilen Tüketici Mahkemelerine ver. Bu arada Maliye, defterdarlık, Bölgenizdeki Ticaret Odalarını harekete geçir bak bakalım o zaman senin motor yepyeni olurmu olmaz mı? Tüm motorcular Destekleyin bu arkadaşı bu gün bize yarın size... Basın Toplantısı yapabilirsin... Basında bu tür haberlere balıklama atlar... Bankerzedeler... Bankazedeler... Şimdi de Motorzedeler diye başlık atarlar... Gelin medyayı da bu işin içine sokalım zaten malzeme arıyorlar... Ahanda sana malzemenin kıralı Dallas gibi dizi olur vallaha...

Çünkü başlarına açılacak işi temizlemek sana yeni motor vermekten daha pahalı olacaktır.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Burak cım CEngiz den ses yok,topik e ilgi göster kuyunun dibini boylamış kardeşim yaf.
    FUSUR-35

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı
    cengizzz abi gelmedin !!! senin söylediklerin garanti ise haftaya motoru tutup ben getireyim ne dersin?
    Bence kanuni yollarıda incele olmadı hep beraber toplanır gider beraberce rezil ederiz takibe devam ediyoruz...

delisarayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yakında YBR 125
    Alıntı benkaan adlı üyeden alıntı
    kardeş sen elindeki garanti belgesini iyice bi oku hangi hallerde garanti dışı kalır iyice öğren.o firmayı birdaha ara ve bu belgede şu şu şu koşullar yazıyor ama bende öyle bişey olmadı de. tüketiciyi koruma hakkımı kullanıp mahkemeye vericem sizi,olmadı basına malzeme edicem göreceksiniz rezil edecem sizi de. baktın yine olmadı hep beraber bi mail bombardımanı yaparız gazetenin birine...
    hep destek , tam destek
    benkaan çok doğru söylemişsin.

gerçekten ne bu ya? bunların dostluğu motoru satana kadar herhalde?

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Değeli Dostum çin Mali Motosikletler Akvaryum Baliği Gibi .görenleri Alimi Ile Cezbeder. Fakat Yenmezler.bende Honda Motosiklet Satarak Mondial Almaya Karar Verdim.mondial Kullanan Herkese Sordum"ben Aldim Sen Alma Ben Yandim Sen Yanma" Dediler. Bende Almadim. Sitede Yapmiş Olduğunuz Mertçe Açiklamalar Umarim Herkese Az Da Olsa Ders Verir.böyle Ciddiyetsiz Kapkaççilardan Inşallah Kimse Motosiklet Almaz.

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    arkandayım gereksiz servisçiliğe hayır..........
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Arkadaşlar buraya üye olan hiç avukat arkadaşımız yok mu???Uyarı içerikli bir yazı yazıp kaşeleyerek firmaya ve servise gönderse(dava açacagız gibisinden) adamların birazcık gözü korkmaz mı???
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    öncelikle buralara zahmet edip yazan herkese tşk ederim konuyu izmir mt nin kırık işler müdürü CENGİZ abi halletti ona tşk ederim pm den mesaj atmış yarın mt izmir eko toplantısında gerekli bilgileri alacağım acele etmeme gerek yok nasılsa 3 haftadır motora binmiyorum...motor garantiden yapılacak ama başka servis tarafından çelkan bu duruma ilgisiz kaldı burdan çelik motoru kınıyorum
    bu hafta tükova başvurcam....
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Arkadaşlar öncelikle birbirinizi bu kadar kolladığınız için sizi tebrik ediyorum.Türkiye de yaşayan herkes bu kadar birbirini tutsa tüm sorunları hızla aşarız.Ankarada buna benzer bir olay yaşadım.Bana su geçiren hatta her yağmurda ıslanan greyder marka bot sattılar.Defalarca firmayı aramama rağmen muhatap olmak istemediler.Ankara valiliğine başvurdum orada tüketici hakları gibi bir yer var bilirkişiler bir heyet içerde hem mağduru çağırıyor hemde firmayı çağırıyor ve çok ciddi bir şekilde çalışıyorlar.Benim sıram gelmeden bir bayan opel astra marka bir araba almış yeni bir araç anacak araba aldıgından beri problem yaşamış servislerde seninkine benzer problemler yaşamışlar.Heyet raporlara ve garanti belgesine faturalara falan bakmış yaklaşık olay 20 dakika falan sürdü.Karar aracın 0 km yenisiyle değişmesi olarak çıktı ve buradan çıkan karar ticaret mahkemesi kararı sayılıyormuş o yüzden araç hemen değişmiş,benim bot ta değişti vede çok memnun kaldım mutlaka İzmir dede vardır belgelerinle başvur zaman kaybetme anlat herşeyi umarım sorunun çözülür.

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    arkadaşım sen başta yanliş motor almışsın ama inşallah dıyer arkadaşlar bundan ders cıkarır.UCUZ ETIN YAHNISI AZ OLUR.sendua et yolda gıderken başına iş gelmemiş
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Motosikleti
    onur levent abicim dediklerine katılıyorum ben çelik motoru aradığımda daha önce buji yüzünden yolda kalmıştım ve servisin ilgisizliği yüzünden başka servise götürdüm bir şey yapılmadı sadece buji el ile yoklandı motorum çalıştı
    servis bunu bahane ederek çelik motora garanti dışı kaldığını ve garantiden yapılmayacağını söyledi çelik mtor da bana bunu iletti ama en cok gücüme giden ben servisi adam yerine koyup her şeyi anlattım adam bana gözümün önünden çelik motoru arayıp benim başka servise gittiğimi bakımını kendim yaptığımı ve hiç servise gelmediğimi söyledi şimdi sıra bende onalr bana darbe vurdu ama bende onlara vuracağım intikam büyük olacak

valla arkadaşlar ben bugün az daha bir hata yapıyordum verilmiş sadakam varmış ki bu formu gördüm ve konuyu baştan aşağı okudum bugün çelik motordan az kalsın motor alıyordum ama şimdi kesinlikle almam moblet alırım daha iyi yawww bu ne şeref....... miş yawww çok canım sıkıldı gerekir se
    çelik motor ana bayiii önünde protesto edelim hep beraber bu adi herifleri yerden yere vuralım çok amaaaaaaa çok güzel reklam yapalımmmmmmmm
    çelik motor bittin len sen valla benim çok yakın arkadaşlarım var ve hepimiz motor tutkunu ve kesinlikle yok çelik motor muş yok mondialmış yok bilmemne
    aldırmam buda benden çelik motora kazık olsun ve benzer markalara ooohhhh
    rahatladım biraz sevgi ve saygılarımla ben herşeye varım protesto ise protesto
    yada herneyse ben burda yım beklerim efendim saygılar..........

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    www.sikayetvar.com
    hacı düzgünce güüzel bir dille yaz
    3 gün sonra ararlar fabrikadan
    benim 9 aydır gelmeyen egzoz ve hava filtresi geldi
    sana yardımcı olurum km at bana
    geçmiş olsun

computercii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlar anca sopadan anlar ne üçkağıtçı adamlarmış ya mehkemede şimdiye kadar tüketicinin haklı çıktığını görmedim ben ama tv ye felan çıksa hemen hallederler yenisini bile verirler yeter ki isim lekelenmesin onlar için

Motosikleti
    musti81 abi ben sikayetvar.com a yazdım sikayetimi ama cevap gelmedi sakın ha sakın celi,k motor almayın ben yaptım siz bu hatayı yapmayın

Motosikleti
    evet motorum servise bırakıldı yapım asamasında duruyor

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    arkadaşlar sakın burak ın gibi hata yapmayın.Çelik motor almayın.banada satmak istediler bende alacaktım.Burak ın başına gelenler beni çok etkiledi ve bende vazgeçtim.Paramla hiç rezil olmaya niyetim yok.Motosiklet.net olarak çelik motoru kınayalım arkadaşlar...

Motosikleti
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar sakın burak ın gibi hata yapmayın.Çelik motor almayın.banada satmak istediler bende alacaktım.Burak ın başına gelenler beni çok etkiledi ve bende vazgeçtim.Paramla hiç rezil olmaya niyetim yok.Motosiklet.net olarak çelik motoru kınayalım arkadaşlar...
    biraz bekleyelim motorum suan serviste size gelişmeleri yazacağım eğer sorun cıkarsa o zman yapacaz MT olarak vereceğiniz destekden en ufak şüphem yok

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Hocam takır takır yazmışsın tebrik ederim, elimizden gelen şekilde destek olmaya hazırız..
    Bir kaşık az yağlı kursunsuzda boğarız gerekirse..
    -McA-

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler