Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ehliyete yazildim !

Motovento
    REKLAM ALANI
    Umumu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nova 125 CC
    Merhaba arkadaşlar daha önce ben yeni motor heyecani diye bir konu acmistim herkes bana destek oldu tesekkur ederim :-). Bugün ehliyete yazildim heycanimi sizlerle paylaşmak istedim çok mutluyum aklim basimdan uçacak sanki hemen gidip ayirdigim bütçe ile kendime güzel bir kask aldim :-). Yavaş yavaş ekipmanları toparliyorum. B sinifi ehliyetim olduğundan yazili sinava girmiycem yani 1 martda direkiyon sinavim var. Hepiniz bana sans dileyin lütfen. O kadar heycliyim ki konuyu nerelere getirdim :D. Sadede geliyim ekipmanları toplamadan motora asla binmem o yüzden simdi sira montda. Sadece yasin giyecegim bana bir marka model önerebilir misiniz. Birde su var 1.78 boy 109 kg agirligim var bana uyacak mont bulabilir miyim? Eldiven ne marka aliyim sadece yazin kullanicam parmaklari acik mi alayim herkese iyi aksamlar
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

büyük beden mont bulmak daha kolay,dert etme...
    parmakları açık motor eldiveni olmaz,yazlık olan modellere bakarsın.
    valla kimse pek takmıyor ama ayak bileğini koruyan bot yada çizme de bence önemli.
    e hayırlı olsun

Motosikleti
    Nova 125 CC
    ozgureren yorumun için çok tesekkur ederim bot da alicam kesinlikle yavaş yavaş tamamliyorum iste

Nerede yasiyorsun? Eger Ege yada Akdeniz bolgesinde bir yerlerdeysen 4 mevsim kaliteli bir mont al. Bir daha kislik mont alip para harcama. O parayla bot veya baska bir ekipman alirsin.
    Eldivene gelince, korumali guzel terletmeyecek bir eldiven al. Parmaklari acik motor eldiveni hic gormedim varsada tavsiye etmem. Ehliyet sinavida biraz zorlu oluyor gitmeden once kursu sıkıstir bolca pratik yapmaya calis.

Motosikleti
    Nova 125 CC
    Balikesirde okuyorum ama sadece yazin İzmirde kullanicqm o yüzden direk yazlik alnayi düşünüyorum ama söyle bi sorum var kisa mesafe kullanicam en fazla tek seferde 30 km civari pantolon yerine dizlik alsam olur mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)