Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kopek saldirisi devrilen motor 3 ay yatis

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Simdi haberlerde izledim bir motorcu arkadasimiza kopekler saldirmis motor devrilmis arkadasin ustune felc riskiyle karsi karsiyaymis 3 aydir hareketsiz yatiyormus... Defalarca belediyeyi uyarmis sahis ama ilgilenen olmamis adamcagiz yatakta oyle tavan seyrediyor kimildiyamiyor...
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Büyükçemecede de halk isyanda. Artık sabah koşamıyorum. Büyükşehire de yazdık, belediye de ilgileneceğini söyledi ama bakalım nereye kadar sabredeceğiz.

Şaşırmadım. İnanın bu ülkede insan hayatına değer sıfır. Fırsat bulduğum an tüyeceğim.
    hkn34, ahmetkorkmaz, puyol ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bi dengesiz vardı forumda geçenlerde köpekler motorcuya saldırıyor dedik diye hepimize hakaret küfür edip toz olmuştu gelsin de bu haberi okusun şimdi.

Bu arada Allah yardımcısı olsun motorcu kardeşimizin.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günümüzde köpeklere malesef insanlardan daha çok değer veriliyo.Benim kardeşime 4 5 tane köpek saldırdı bacağından ısırdılar Allaha şükür esnaf koşmuş yardım etmiş.Bu olay geçen sene oldu belediyeyi aradığımızda bu olayla ilgili düzgün kaale alınacak muhatap bulamadık konuştuğumuz kişilerde yapabileceğimşz birşey yok onlarda can dedi.Ya bizde can olduğunu biliyoruz da kardeşim madem o kadar değer veriliyo bu köpeklere toplayın köpek bakım evlerine düzgün bakın insanlarda rahat etsin.Cani değiliz ki hepsini toplayın öldürün demiyoruz sokaklardan toplanmasını istiyoruz !
    Yazık şimdi bu adama inşallah düzelir Allah şifa versin.
    hasansonmez ve GB79 bunu beğendiler.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Adamcagiz sirtustu dusmus uzerinede motor dusmus..Yerde hareketsiz yatarken basima toplanip havladilar bagirarak yardim istedim diyordu...

Motosikleti
    Bajaj BOXER BM 150
    Bu köpeklerin motorlara kini ne böyle anlamıyorum arkadaş. Benim arakadaşımın köpeğide scooterler hariç diğer motorlara saldırıyordu.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Bu konuda devlet ne yapsın. devlet toplayalım diyor ordan çıkıyor iki tane hayvan sever ama insan sevmez iki üç kişi yok dava yok öyle yok böyle engelliyor. Bende hayvan severim köpek de besledim. Ama Sokaktaki köpekler tehlikeli bugüne kadar 3 kere köpekler tarafından ısırılmışlığım da var yediğim kuduz iğneleri de cabası . İşin özeti kafalar değişmedikçe hiçbirşey değişmez.
    hyanax100 ve Siyah&Beyaz bunu beğendiler.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Alıntı justlook78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu köpeklerin motorlara kini ne böyle anlamıyorum arkadaş. Benim arakadaşımın köpeğide scooterler hariç diğer motorlara saldırıyordu.
    Tekerleklerin sürkülasyonu esnasında oluşan, köpeklerin duyduğu frekansta bir sese olan duyarlılıklarından mı neydi öyle bir şeydi sanki.
    There are seven days in a week. And `one day` is not one of them.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    şöyle bir haber linki vereyim

yazık.
    insan değeri bu kadar işte.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşırmadım. İnanın bu ülkede insan hayatına değer sıfır. Fırsat bulduğum an tüyeceğim.
    Kardeşim senle aynı düşüncedeyim.bu ülkede zihniyet bozuk köpekleri elliyorsun hayvanseverler toplanıyo sanki biz hayvan düşmanıyız.avrupada sokakta sahipsiz kedi köpek yok.daha geçen ay bir arkadaş konu açtı köpeğe çarptım diye adama neler dediler.cadde üzerinde önüne köpek koşuyo hem adamın makinası kaskı elbisesi canı zarar görüyo bu kör cahiller köpeği soruyor.benimde köpeğim var ama bu sokak köpekleri çok tehlikeli.beni bi daha ısırsınlar bayıltıcı tabanca alıp hepsini bayıltım arabaya atıp belediyenin önüne bırakacam ayılınca kendileri başetsinler

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Biz o canların yaşam alanına girdik arkadaşlar bunu unutmayalım. Dünya'da Türkiye'de onların bize saldırdığından fazla insan ırkı hayvanlara daha çok eziyet ediyor. Onları toplatıp barınağa kapatmak ile öldürmek arasında hiç bir fark yok. İnsana verilen değeri illa ölçecekseniz devletin insan üzerine olan politikalarına bakın.
    tanertc, Leon10Rhyme, redlion999 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Motosiklet sürücüsü hatalı, kendi hatasından düşmüş, köpeğin suçu yok.
    sardokar bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi dengesiz vardı forumda geçenlerde köpekler motorcuya saldırıyor dedik diye hepimize hakaret küfür edip toz olmuştu gelsin de bu haberi okusun şimdi.

Bu arada Allah yardımcısı olsun motorcu kardeşimizin.
    Aradığın dengesiz az önce teşrif etti ....

Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz o canların yaşam alanına girdik arkadaşlar bunu unutmayalım. Dünya'da Türkiye'de onların bize saldırdığından fazla insan ırkı hayvanlara daha çok eziyet ediyor. Onları toplatıp barınağa kapatmak ile öldürmek arasında hiç bir fark yok. İnsana verilen değeri illa ölçecekseniz devletin insan üzerine olan politikalarına bakın.
    İnsan ırkının köpeklere ettiği eziyet nedir ?
    Bizler onların bize yaşattığı tehlikenin acaba kaçta kaçını yaşatıyoruz onlara ?
    Bir hastanenin kuduz aşısı polikinliğine ortalama günde 100 150 kişi geliyor.Bir şehirde kabataslak 10 hastane olsa günde 1000 kişi köpekler tarafından mağdur duruma düşüyor.Buna ne diyeceksin ? Üstelik araç kullanırken karşısına köpek çıkıp çarpmamak için bu ülkede bu güne kadar kaç trafik kazası bunun sonucunda ise kaç ölüm meydana geliyor kaç ocak sönüyor ?
    Madem o kadar hayvan seversin o kadar köpeğin bütün gün sokakta aç susuz soğukta yağmurda karda kışta gezip telef olması mı iyi yoksa onlara ayrılan bir ortamda yemeklerinin önlerinde bakımları tam sağlıklı ve rahat bir şekilde yaşaması mı ?
    Devletin insanlara uyguladığı politikadan bahsetmişsin peki köpeklere uyguladıkları politikaları biliyo musun?
    Bence araştır çoğusu sokaklarda ölü gibi yatıyor acaba bunlara ne iğnesi yapılıyor ?
    Onların yaşam alanlarına girdik demişsin onların yaşam alanı arabaların tekerleklerinin altı parklar kaldırımlar mı ?
    Senin gibi hayvenseverler köpekleri alıp sonrada 2 metrelik tasmaya mahküm eder bütün gün eve tıkar sabahlarıda yarım saat yürütürsünüz aynı mahkümların havalandırma saatleri gibi.Sonrada canınız sıkılınca sokağa atarsınız.
    Ben ne köpek nede hayvan düşmanıyım severim de sağdık hayvanlar ancak onların sokakta parkta cadde de evlerin önünde başı boş biçare değil onlara uygun ortamda bakılması hem onar için hemde bizler için daha iyi.
    hyanax100 bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradığın dengesiz az önce teşrif etti ....
    Kimmiş o dengesiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizler onların bize yaşattığı tehlikenin acaba kaçta kaçını yaşatıyoruz onlara ?
    Bir hastanenin kuduz aşısı polikinliğine ortalama günde 100 150 kişi geliyor.Bir şehirde kabataslak 10 hastane olsa günde 1000 kişi köpekler tarafından mağdur duruma düşüyor.Buna ne diyeceksin ? Üstelik araç kullanırken karşısına köpek çıkıp çarpmamak için bu ülkede bu güne kadar kaç trafik kazası bunun sonucunda ise kaç ölüm meydana geliyor kaç ocak sönüyor ?
    Madem o kadar hayvan seversin o kadar köpeğin bütün gün sokakta aç susuz soğukta yağmurda karda kışta gezip telef olması mı iyi yoksa onlara ayrılan bir ortamda yemeklerinin önlerinde bakımları tam sağlıklı ve rahat bir şekilde yaşaması mı ?
    Devletin insanlara uyguladığı politikadan bahsetmişsin peki köpeklere uyguladıkları politikaları biliyo musun?
    Bence araştır çoğusu sokaklarda ölü gibi yatıyor acaba bunlara ne iğnesi yapılıyor ?
    Onların yaşam alanlarına girdik demişsin onların yaşam alanı arabaların tekerleklerinin altı parklar kaldırımlar mı ?
    Senin gibi hayvenseverler köpekleri alıp sonrada 2 metrelik tasmaya mahküm eder bütün gün eve tıkar sabahlarıda yarım saat yürütürsünüz aynı mahkümların havalandırma saatleri gibi.Sonrada canınız sıkılınca sokağa atarsınız.
    Ben ne köpek nede hayvan düşmanıyım severim de sağdık hayvanlar ancak onların sokakta parkta cadde de evlerin önünde başı boş biçare değil onlara uygun ortamda bakılması hem onar için hemde bizler için daha iyi.
    Yalan söylemek hikaye uydurmak iyi bir şey değil, bir süre sonra söylediğin yalanlardan oluşturduğun dünyada yaşamaya başlar yalanlarını gerçek zannedersin.
    oyunageldim ve phradrel bunu beğendiler.

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Yorum yapacağım diyorum çıkıyorum,tekrar geliyorum,gene kaçıyor isteğim bir şey değişmez çünkü yazmayacağım bu konuya yazık.

AydınOğlu09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran, Tvs Apache, Mondial MCX 150 Road Racer
    İnsan ırkı, kadar nalet bir ırk yoktur şu dünyada buna emin olun. Her şeyi bozan insanlar.

Ama köpeklerde bazen tehlikeli oluyor toplanması gerekir. ama tespit edilipde toplanması gerekir. saldıran var saldırmayan var....

Belediyeler çalışsa hiç böyle bir şey olmaz.

Şunuda bilin şuan burda bunu tartışmamız gerçekten bir boş muhabbet çünkü hiç bir şey değişmeyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

[/COLOR]

Yalan söylemek hikaye uydurmak iyi bir şey değil, bir süre sonra söylediğin yalanlardan oluşturduğun dünyada yaşamaya başlar yalanlarını gerçek zannedersin.[/QUOTE]

Söylediğimin hangisi yalan örnek versene bana köpekler yüzünden trafik kazaları olmuyo mu ülkemizde köpekler alınıp hevesleri kaçınca da sokağa atılmıyo mu köpekler karda kışta sokakta aç susuz kalmıyolar mı,hastanelerde kuduz aşısı polikinliğini ben hiç boş görmedim örnek de verebilirim karşıyaka devlet hastanesindeki polikinlik.Ben izmirde yaşıyorum ve izmirde belediyeler köpeklere iğne vuruyorlar hepsi bütün gün baygın baygın yatıyor ama motorları görünce canlanıyolar bunu izmirde yaşayan herkes söyleyebilir hepsi belediye tarafından toplanıp kulak küpesi takılıyo ve ölü gibi yatıyolar.onların yaşam alanının sokaklar araba altları kaldırımlar olmadığını söyledim yalan mı peki.Onlara daha sağlıklı bakılsa daha iyi değil mi söylediklerimin hangisi yalan allah aşkına.Söylediklerimi kabul etmiyo olabilirsin yadırgayabilirsin ama bilmeden kafadan yalan söylüyosun diyemezsin,söylersende söylediğimin hangisinin yalan olduğunu atıf göstererek açıklada görelim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...im-hatali.html

Daha yeni bir konu, konuda yan yoldan çıkan motosiklet sürücüsüne denmeyen kalmadı, göktaşı düşmediği sürece motosiklet sürücüsü hatalıdır dendi mi dendi, motosiklet sürücüsü gözü açık olmalı vs. denerek kadın hatalı dendimi dendi. Bu konu bu forumda tartışıldı. Köpek. Kendini ifade edemeyen bir canlı, tabiki buraya gelip kendini savunacak bir şansıda yok ver gazı gitsin. Toplayın barınaklara atın, o barınakları yediği önünde yemediği arkasında yaşanılan bir yer sananlar, kaç defa gidip bir barınakta yaşamak zorunda bırakılan bu hayvanlar ne alemde hiç gördünüz mü. Sizin dünyadan haberiniz yok ve bencilsiniz. Bu dünya da sadece siz yaşıyorsunuz sadece size ait zannediyorsunuz. Onları toplayıp bir kafese kapatma hakkını size kim verdi sadece akıllısınız diye bu güce sahip olduğunuzumu sanıyorsunuz.

Kendini ifade edemeyen bir canlıya saygısı olmayan onun atılıp kakılacak bir şey olduğunu düşünen bir insanın, başka bir insana olan saygısı o insandan olan çıkarı kadardır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:20 ----------

[/COLOR]

Yalan söylemek hikaye uydurmak iyi bir şey değil, bir süre sonra söylediğin yalanlardan oluşturduğun dünyada yaşamaya başlar yalanlarını gerçek zannedersin.
    Söylediğimin hangisi yalan örnek versene bana köpekler yüzünden trafik kazaları olmuyo mu ülkemizde köpekler alınıp hevesleri kaçınca da sokağa atılmıyo mu köpekler karda kışta sokakta aç susuz kalmıyolar mı,hastanelerde kuduz aşısı polikinliğini ben hiç boş görmedim örnek de verebilirim karşıyaka devlet hastanesindeki polikinlik.Ben izmirde yaşıyorum ve izmirde belediyeler köpeklere iğne vuruyorlar hepsi bütün gün baygın baygın yatıyor ama motorları görünce canlanıyolar bunu izmirde yaşayan herkes söyleyebilir hepsi belediye tarafından toplanıp kulak küpesi takılıyo ve ölü gibi yatıyolar.onların yaşam alanının sokaklar araba altları kaldırımlar olmadığını söyledim yalan mı peki.Onlara daha sağlıklı bakılsa daha iyi değil mi söylediklerimin hangisi yalan allah aşkına.Söylediklerimi kabul etmiyo olabilirsin yadırgayabilirsin ama bilmeden kafadan yalan söylüyosun diyemezsin,söylersende söylediğimin hangisinin yalan olduğunu atıf göstererek açıklada görelim.[/QUOTE]

Bu yazdıklarının farkındamısın yoksa bu yazılar bir bana mı görünüyor?
    oyunageldim ve phradrel bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)