Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kız arkadaşa motosiklet sevgisi aşılamak

Motovento
    REKLAM ALANI
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Nasıl olur, ne yapmak gerek?
    Rüzgar ve yol

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Yok öyle bir şey Rüşvet vermeyi dene bakalım, kullanırsan sana da alırım v.s. gibi

Ben yeğenime aşılamak için motora oturttum, daha oturur oturmaz gaza bir asıldı, motor deli gibi bağırdı.

Aklı çıktı Şimdi üstüne bile oturmak istemiyor
    EldekiDebryj ve APALA bunu beğendiler.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Bilmem ama sirf sevgilisi israr ediyor diye binen kizlar tanidim yada sevgilisi seviyor diye seviyormuş gibi yapan ama ozunde yoksa cidden korkuyorsa sevemiyor sevdirdigine anca bende kullanicam deyip bir motosiklet alinca ve ilk kazada dusmede satmasssa emin olabilirsin sevmistir gerisi fiss :D ama zorla guzellik olmaz
    pnongrata, cenkito, APALA ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Bu cümlenizden motosiklet aşkı sizde hep vardı diye düşünüyorum, ya bunun bir yolu yokmu gerçekten şimdilik teoride sevse yeter :D

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Alıntı beyefendi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cümlenizden motosiklet aşkı sizde hep vardı diye düşünüyorum, ya bunun bir yolu yokmu gerçekten şimdilik teoride sevse yeter :D
    Benim babam kullanirdi motor ama hicte tesfik etmedi ona ragmen birden motosiklet diye tutturmamla baslamistii iste hersey ne benni mmotordan sogutma cabalari ne düşmelerim yildirmadi .d yani nasil ikna edilir bilmiyorum ozunde varsa sen ortaya cikmasina vesile olursun belki motosikletine bindirerek arada bir ve tabi ki guven vererek :D benim kuzenimin sevgilisi motor kullaniyor diye kuzen aylarca artci oldu ama motora lanet okuyup duruyordu aslada sevmedi biyandn cunku 4 teker hayrani kendileri yani bazisina işlemez )) ama sen kirilma diye binebilir seni sevdiginden en azindan :D
    İlker41 bunu beğendi.

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    İlk başlarda benim kişi karşı çıktı. hemde aşırı tepki verdi. sonra gel gelelim ki bugüne, bana motosiklet sürmeyi öğret diyor
    babamda karşıydı ama aldıktan sonra, her akşam kontrol eder motoru yerinde mi diye. sabah gitmeden önce de bir bakar

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Bu işin tek bir Çözümü var.

Eşinizi, sevgilinizi alır mesela gis akademiye gidersiniz. Kişiye özel eğitim seçeneğini alırsınız. 1 gün boyunca profesyonel hocalar eşliğinde binersiniz. Severse sever, sevmezse yapacak bir şey yok.

Benim eşim Şu anda benim bir baskım olmadan motor sevdasına tutuldu. Havalar düzelsin berBer gis e gidelim hatta ehliyette veriyorlar, hem eğitim alalım hem ehliyet alalım diye bastırıyor. Ninja ya da göz koydu "kendine başka motor al" diyor
    delifişek2 ve sardokar bunu beğendiler.

Motosikleti
    xvs 250 dragstar-ps150i-inazuma
    motoru seven kız kankanı bindircen ya da ona söylicen onun yanında motoru övecek vs vs :D benim eski sevgilimde işe yaradı

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Bir de eşi ya da sevgilisi motoru seven ancak bindirmeyen veya çok kısa mesafe yolculuk ettirenler kafilesi var ( benim gibi ).Ben korkuyorum açıkçası kısa mesafeler hariç istese de bindirmek istemiyorum

Benimki motoru değil kaskı sevmiyor. Makyajı ve saçı bozuluyormuş
    MotorKafa, Darkin, Yuce123 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

capozzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 1100 sport
    Hocam ilk önce ona kendi motor sevgini göstermen lazım. O anlıcak ki motor olayı senin hayatının bir parçası. Daha sonra çok ısrarcı olmadan yavaş yavaş bazı yerlere motorla gitmeniz gerektiği fikrini ona aşılıcaksın. Eğer gerçekten birbirinize değer veriyorsanız zaten biri diğerinini hayatının bir parçası olan şeyi bırakmasını beklemez, aksine alışmaya çalışır. Motora ilk binme günü çok önemli. Tavsiyem bahar zamanı ne çok sıcak ne çok soğuk bir havada, sıkışık olmayan bir trafikte ilk defa artçın olsun. Sen de motoru yavaş ve sıfır risk ile kullanmalısın, gerçekten ne kadar yavaş kullanırsan (dengeni kaybetmeyecek kadar yavaş tabii) onun motoru sevmesi o kadar kolay olur. Bir süre sonra özgürlük hissi, rüzgarı hissetmek falan hoşuna gitmeye başlayacak zaten, hadi motorla gezelim demeye başlayacak. İlk bindiğinde zart zurt basarsan motordan nefret eder haberin olsun
    duygusen bunu beğendi.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Zorla sevgi olmaz.

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zayıflatır de
    turkish39, Murat.K., Darkin ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

AreSMorriS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda 1000RR
    Beni motor yüzünden terk eden sevgilim oldu. Ne diyeyim ki şimdi sana? :D
    ferhatkars ve duygusen bunu beğendiler.

ozgranl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250
    Ben ilk motosikletimi alırken bir kaskta kız arkadaşıma almıştım,daha sonra mont ve dizlik takip etti aldıklarımı. İlk önce yavaş yavaş turlarken motosiklete alıştı şuan tek sıkıntımız sağdan-soldan fırlayan köpekler bende bu duruma bir çözüm arıyorum
    XV

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Belki 10 kız arkadaşa en azından yolda götürecek kadar öğretmiş ve aşılamışımdır
    Kız arkadaşınızı öne oturtup önce arkadan motosikleti kullanmak suretiyle rüzgarı yemesini sağlayıp,başrol heyecanı yaşatıyoruz,sonra önce gidon kontrolü,daha sonra frenler vites derken bi bakmışsınız artçı oluyorsunuz (Her xx kromozumunda geçerli değildir bu söylediklerim )

Motosikleti
    Hyosung GV650
    başkan ben ikinci motorumda aşılayabildim. ilk motorumda artçı 1 gr rahat edemiyordu kendiside zevkli ama çok rahatsız derdi. ikinci motorum yani şimdikini bilerek cruiser aldım sissy bar filan derken baktım şimdi nereye gidecek olsak alır eline kaskı hadi der. onun dışında şimdide tutturdu ben kullanacağım diye. bakalım en kötü bi scooter filan ayarlayacağız.

gokhanarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 Naked
    Gardaşım motosiklet bir tutkudur. Tutkular doğuştan gelir, sonradan kazanılmaz. Bazı insanların içinde bu tutku gizli kalmıştır ve iki tekerin üstüne oturup harekete geçtiği an tutku bütün vücudunu sarar. Eğer kız arkadaşın motosikletten ciddi anlamda haz etmiyorsa, bindiyse ve hala haz etmiyorsa zorlama çünkü başarılı olamayacaksın.
    İlker41 bunu beğendi.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Hocam tetenoz mu aşılayınca geçsin, bir defa arkana bindir içinde varsa olur yoksa olmaz bu kadar...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)