Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

ehliyetsiz yakalanan biri ve motorun hali

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı
    iyide kardeşim bu devletin insanların kendi rızkından fedakarlık yapıp para ayırarak aldığı motoruna bunu yapmaya ne hakkı var..Ayrıca yine bu rezil devlet utanmadan yaptığı yankesiciliğe ek olarak birde bunu yapıyor doymuyormu yahu ne istiyor bu şerefsizler bu halktan biri allah aşkına söylesin..Bugün K-1 belgesi adı verilen belgeleri inceledim kamyoncuların sırtına binmiş bu seferde hırsız devlet 350 tl karşılığında bir karton parçası vermişler herbirinin eline..ama olurmu canım 350 tl anca eder zaten onun maliyeti...Geçen gün aldığım motorun satışını üstüme almak için notere gittim ve bakın notere ne ödemişim.....

Asıl için: Harç 25,10 tl damga vergisi 49,20 tl...değerli kağıt 10,00 tl...ptt giderleri 7,00 tl...sair tahsilat 30,33 tl

Örnek için: Harç 3,00 tl...damga vergisi 1,50 tl.... değerli kağıt 15,00 tl...sair tahsilat 35,10....

toplamda kdv'si ile birlikte 189,27 tl.........Şimdi ben sorarım.... Ey namussuzlar... değerli kağıt denilen ve karşılığında benden 25,00 tl alınan kağıt normal bir a4 kağıdı değilmidir???..
    Sair tahsilat adı altında benden alınan 65,43 tl hangi vekilin çocuğunun şirket kurması için alınan paradır???
    bütün bu soygunların yaşandığı ülke halkının yıllık kişi başı milli geliri nedir?????Benzin niye dünyanın en pahalı benzinidir???motorumu muayeneye götürdüğümde benden neden 50,70 tl alırsın???o muayenenin maliyeti nedirki sana ben 50,70 tl veririm???Kendi ülkemde köprüden geçmek için neden 3,00 tl vermek zorundayım????ve ben ne kadar bir gelirle yaşıyorum????asgari ücretin nedir senin????kısacası Bayrağımı severim,coğrafya olarak ülkemide....Ama bu düzenden ve yönetimden nefret ediyorum ve bu hırsız köpeklerin hep karşısındayım kim gelirse gelsin hepsi aynı..
    +10000000000000000000
    yukardaki ödemelerini yap hadi ehliyetli de ol ama motorun yine çekilsin mesela vede bu şekilde daha fazla bişi yazmaya gerek yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    a.q polisleri zorla küfrettirirler allah nası biliyosa öle yapsın abi içim gitti ya valla ağlıcam billa içim parçalandı..

çok yazık olmuş yaa üzüldüm suzukiye :( ehliyetsiz sürememk lazım
    Kask tak!

kotumuren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun 150-5 (Mavi) :)
    adam gibi konuşta adam sansınlar...
    bukadar ağır konuşmanın gereği yok...küfrün alemiyok.

Ağliyacaksan ağla,kimse seni tutmuyo..

Adamlar ne yapsın..suç İstanbul emniyet müdürlüğünün...motor taşına bilmesi için gerekli teçhizatı teğimin etmemişler..o çekici ne yapsın.
    düne kadar motormu çekiliyodu istanbulda..adamlarda bilmiyo nasıl çekeceğğni,tekbir motoru da çekmek için saatlermi harcıyacakk..

Alıntı koray_77 adlı üyeden alıntı
    a.q polisleri zorla küfrettirirler allah nası biliyosa öle yapsın abi içim gitti ya valla ağlıcam billa içim parçalandı..
    ŞŞŞŞŞŞŞ...sadece sessiz ol.....

Motosikleti
    google arama motoru
    arkadaşım neyi savunuyorsun sen deki ehliyetsiz suç oki gereken ceza falan herşey oki ama o motor kaç para bak bakalım 24 milyar sıfırı galiba ve salak biri onu kırıcak çizicek vay be düzgün anlatabildim mi acaba vay beeee
    sen anlat ehliyetsiz sürmüş falan bunlara herşeyi de katılıyorum ama motorun o şekiilde her tür motor kırılması çizilmesi oraya gelince ses çıkartamazsın ,yok nasıl taşısınlar yok onu taşıyacak alet dünyanın vergisi veriliyor malesef olucak bunu diyiceksin kardeşimmm nerde motoru taşıyacak alet ne biçim bir durum

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    motor çekmeyle ilgili mevzuat yeni olabilir..
    ellerinde teçhizat eksik olabilir eyvallah..
    o zaman cekme kes ceazsını gitsin ödesin..ver mahkemeye gitsin gelsin..
    alıp kötü koşullarda çekmek görev yapmak degil diye düşünüyorum..

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    yazık walla motora yazık

Motosikleti
    Dostum benim kimseyi savunduğum yok..kimsenin avukatı hiç değilim..

Ordaki asıl eleştirim arkadaşın uslubuna,bende biliyorum kimlerin hatalı olduğu..

Eleştirinin diğer ucunda altına 24 milyarlık motoru alıp ( ki kendi parasımı yoksa kodoman bir babanın aldığı bir doğum günü hediyesimi bilinmez) ehliyeti almayan o denyoya,sonrada o motoru o şekilde taşıyan polislere..
    Polislerdeki bilinçsizde davranışı,ekip ve akipman eksikliğini herkez biliyoo...

ama düğer sayfaları okursan herkez polislere yüklenmişş,önce hatayı kendimizde arayalım.

Alıntı ashes adlı üyeden alıntı
    arkadaşım neyi savunuyorsun sen deki ehliyetsiz suç oki gereken ceza falan herşey oki ama o motor kaç para bak bakalım 24 milyar sıfırı galiba ve salak biri onu kırıcak çizicek vay be düzgün anlatabildim mi acaba vay beeee
    sen anlat ehliyetsiz sürmüş falan bunlara herşeyi de katılıyorum ama motorun o şekiilde her tür motor kırılması çizilmesi oraya gelince ses çıkartamazsın ,yok nasıl taşısınlar yok onu taşıyacak alet dünyanın vergisi veriliyor malesef olucak bunu diyiceksin kardeşimmm nerde motoru taşıyacak alet ne biçim bir durum

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    yuh be...
    bilimum şeyleri diyorum.ayrıca motoru o şekilde çekmeyi akıl eden memura da bazı şeyler diyorum ama buradan söylenmez.
    bu memleketi bu "memur" lar mı avrupa birliğine sokacak...
    hoş avrupa birliği de ...imde de diil ya.
    ayrıca herkes polislere yuklenmiş diyorsunuz?
    yuklenecekler tabii... ne olursa olsun böyle davranamazlar.bu onların işi ve beceremiyolarsa işlerini gitsinler başka iş arasınlar.
    onların işlerinin bir parçası "kısasa kısas" değildir.
    yani "demek zengin babanın oğlu, hemde ehliyetsiz haa, dur sunun aq ben" diyemez, yapamaz...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Motosikleti
    google arama motoru
    hata var cezayı kesiceksin ok ona bişi demiyoruz ama polis görevini nasıl yapıyorsa ceza işlemleri güzel heee motora gelince onuda korumasını bilicek
    he motorun nasıl alındıgına gelince orası seni ilgilendirmez açıkçası böyle bir yorumda valla yakışmadı adam aylık 2.5 milyar kazanıyordur taksit ile öyle bir makina alır bazısıda 600 milyon kazanıyordur ona göre motor alır diyimi biraderim
    kodaman bir babanın da aldıgı olabilir sonuç yakışmıyor motorun bilinçsizce taşınması ceza doğrudur ama o motora dokunulmayacaktı orda kalıcaktı motor süren bir polis çagrılıp götürülecekti benim fikrim bu( yazarken öyle denyo falan terimleri kullanmasan iyi olur ehliyetsiz kişi desen daha iyi diyimi )

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Evet arkadaşlar lütfen argo kelimeler kullanmıyalım
    benimde ehliyetim yok (bir hafta sonra alimde olacak)
    ama benim motorumu polis bağlarsa buradan denyo filan denmesi çok yanlış
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    abisi,arkadaşı dostu babası polis olanın a.q ması ne kadar doğru ise buda o kadar doğruu....

Daha birkaç gün önce şehit edilen bir polisin cenazesinde konvoy yapmayı planlayan bir sitede posile bu şikilde yüklenilmemeli...
    tepki bu şekilde olmamalı

Not: altına 24 milyarlık motor alıp ehliyet almayan adam benim için herdaim denyodur..

Motosikleti
    google arama motoru
    birader bildirirsin yöneticiye durumuda anlatırsın silerler stres yapmazsın yani
    benim düşüncem ehliyet yok ceza var güzel ama kırılmış motor var o zamanda bunu ödeyecekler

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Yazıktır günahtır ya.O motoru aLmak için sahibi kim biLir ne kazar zaman çaLışıp biriktirdigi parasını yatırdı.O motoru çekende Din iman yok heralde
    Born To Be wild,Live to Ride...

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    birader bildirirsin yöneticiye durumuda anlatırsın silerler stres yapmazsın yani
    benim düşüncem ehliyet yok ceza var güzel ama kırılmış motor var o zamanda bunu ödeyecekler
    Ashes arkadaşıma katılıyorum polis ceza kesebilir ama benim motoruma zarar verme yetkisi yok
    bu arada polislere karşıda değiliz,mesela cenaze olayına gelincede herkez burada tartıştı ama cenazede ben ve bir arkadaşım vardı
    Yinede bu site özel bir site lütfen argo ve küfür içeren kelimeleri kullanmıyalım
    anlıyorum maçlar bitti ama burası yeri değil.
    KAMP ADAMLARI

Motosikleti
    +10000 bende katılıyorum

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    bence yöneticiler bu topigi kapatsın..
    iş kalp kırmaya geliyor..herkez bir şekilde haklı...
    biz malımızı seviyoruz..insanlarımızın insanca eşit muamele görmesini istiyoruz..
    herkezi seviyoruz..
    motorcular kardeştiirrr...

Motosikleti
    google arama motoru
    vedat neden kapansın ya benim motor benim suçum ehliyetim yok haklılar cezayı falan veriyorum herşeye ok ama benim motorun sinyallerini kırıyorlar çiziyorlar sonuç caydırdılarmı beni hayır yine binicem
    o motor benim di senin fotoladıgın anladın mı kötümüren onca laf ama saygıyı korumak şarttır diye dşünüyorum

Motosikleti
    aga olayın meydana gelme noktasını sende biliyosun,bilinçsizce nakledilen bir küfür..olay burdan cereyan ettii..e tabi bunu ceremesi o polislere motora,motorcuya,emniyet müdürlüğne kadar uzanan laflar...

Motorun için üzüldüm,mal canın yongasıdır ve verilen bir zarar var.o konuda haklısın...

ama aga insan bi ehyilet alır bee ...geçmiş olsun

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    vedat neden kapansın ya benim motor benim suçum ehliyetim yok haklılar cezayı falan veriyorum herşeye ok ama benim motorun sinyallerini kırıyorlar çiziyorlar sonuç caydırdılarmı beni hayır yine binicem
    o motor benim di senin fotoladıgın anladın mı kötümüren onca laf ama saygıyı korumak şarttır diye dşünüyorum
    üstat tabiki sana katılıyorum ama bu kısır döngü döner durur..resmi olarak bir dava bir şikayet olmadıgı sürece bu resimlerden daha çok gelir bu siteye çünki diğer senelere nazaran bu sene motor kullanıcılarında patlama oldu polis ne yapacağını bilmiyor belki iyi niyetli belki araçlardan aldıgı av...taları motorculardanda isteyecek nebilimm ....
    bildiğim bu işin sonu yok..yeterki kalp kırmayalım..
    not: motor ashes in değil benim sözü mecaz anlamında kullanılmıştır..

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler