Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet için kredi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugurbahceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Merhabalar ortalama 6 bin TL lik bir motor için sizce ihtiyaç kredisimi daha mantıklı olur yoksa taşıt kredisimi. Daha doğrusu şöyle sorayım misal cbf 150 almak için direk hondaya gidip onların adımıza başvuracağı krediyimi kullanmak daha iyi yoksa bankadan ihtiyaç kredisi alıp direk peşin parayla motorumu almak daha iyi. Bu arada taşıt kredisinin faizi düşükmüş ama kasko yapıyorlarmış bildiklerim bunlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Motosiklet için taşıt kredisi verilmiyor.Yani 2012 de böyleydi.1.18 faizle ihtiyaç kredisi çekmiştim ben motosiklet için.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    hiç düşünme ihtiyaç kredisi... daha uygun idi biz çektiğimizde şu anda bilemiyorum. ama 10 lira çekiyorsun 36 ayda 370 lira olarak geri ödüyorsun. komik para

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    motor için taşıt kredisi verilmiyor,ihtiyaç kredisi alacaksın 3 yıl için geri ödemesi 6000 tl miktara takribi 7000 tl geri ödeme olur vergisi algısı dahilinde.Ama mağzalar sizin için kredi sağlaycaksada bunuda değerlendirin,çok birşey fark etmez yani.

Motosikleti
    henüz yok
    Abi bankaların yıl başlarında düşük faizli ihtiyaç kredisi veriyor ve bir çok avantaj sağlıyor değer lendire bilirsin örnek; finans bak 3000tl 0.99 faiz 3 ay erteleme

Gerçi hepsinin niyeti aynı ama yapacak bişey yok

ugurbahceli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar 200 ns
    Şuan akbank ile görüştüm 6000 TL ye 24 ayda 7300 TL geri alıyor. Ayrıca alacagim 6000 den 90 TL sigorta ve 170 TL de dosya masrafı alıyor yani elime 5700 TL gibi bir rakam gececek ve 24 ayda 7300 odeyecegim sizce mantiklimi bu iş. Gerçi elimde nakitim olmadigi için başka seçenekte yok ama yinede akıl danışmakta fayda var

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor için taşıt kredisi verilmiyor,ihtiyaç kredisi alacaksın 3 yıl için geri ödemesi 6000 tl miktara takribi 7000 tl geri ödeme olur vergisi algısı dahilinde.Ama mağzalar sizin için kredi sağlaycaksada bunuda değerlendirin,çok birşey fark etmez yani.
    motosiklet için taşıt kredisi yoksa bu bayiler ne kredisi çıkartıyor adımıza yılbaşından önce honda ile görüşmüştüm değerin yüzde 20 sini peşin alırız geri kalan tutarı kredilendiririz demişlerdi çok bilgim olmadığı için çokta detaylı görüşmemiştim acaba onlardamı ihtiyaç kredisi çıkartıyorlar

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    ihtiyaç kredilerinin faiz oranları daha düşük olur genelde, zaten yüksek bi meblağ değil, ihtiyaç kredisi alabilirsin.

Merhaba, çok beğendiğim aşığı olduğum motoru almak için ihtiyaç kredisi çekmem lazım Kuveyt Türk bankası nasıl sizce ? Yorumlarınızı bekliyorum...

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Şimdiden hayırlı olsun güzel kardeşim. Faiz oranları konusunda birşey diyemeyeceğim. Ama "taşıt kredisinde kasko yapıyorlarmış" kısmını bir dezavantaj olarak görmemeni tavsiye ederim. ne olursa olsun kasko yaptırın derim. İçin de rahat olsun kafan da.
    Sağlıcakla kal

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Modern kölelik.
    sardokar bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)