Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aranıza yeni katıldım Ve ilk motosikletimi aldım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 135 uag yakında 200 cc :)
    öncelikle herkese merhaba forumu bu sabaha kadar pasif takip ediyordum artık üyelik açıp aktif olmanın zamanı geldiğini fark ettim. dün ilk motosikletimi almış bulunmaktayım. aslında kolay olmadı aile sorunları felan sık sık evde tartışmalardan sonra ailem bana plakasız mobiletimi satarsam bi tane ufak bütceli bi motosiklet alabileceklerini söyledi bende bunu istiyodum mondial 2014 uag modelini alabileceğimi söyledi bende seve seve kabul ettim ve bugün öğleden sonra alıyorum cg tipi motorlar ve motorcular pek tercih edilmesede ben herkese rahatca ısınabileceğime inanıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun.
    Şahsen bende cg tipi motorlara/motorculara uyuz olurum. Ama uyuzluğumun sebebi aslında ne motorlar, nede üstündekiler. Sorun kafa yapısı. Apaçi diye tabir edilen,her şeyin en iyisini bildiğini zanneden, 30 liralık kaskla kendini ölümsüz sanan, hatta çoğu zaman motorun üzerine dümdüz yatıp,125 cc motor ile 200 km/h yapmaya yapmaya çalışan insanların cahilliğine gıcığım.
    Ama sanırım sen onlardan değilsin. Sana tavsiyem motoruna iyi bakman. Mondial biraz nazlı biliyorsun.Bakımlarını eksik etmemeye çalış. Ailen konusuna gelince onlarada hak ver. Ve unutmadan muhtemelen korumalıkların şu an yok.
    Hemen kask,mont,eldiven ve dizlik almalısın. Yoksa sonuç çok kötü olabilir. Korumalıkların en iyisini almaya çalış. Sonrasında zaten motorunu çalışıp,büyütürsün
    Tekrar hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Şuanda kaskım ve eldivenim var motoru en fazla 10 ay felan kullanıp apachi veyahut cbr 125 almaya planlıyorum ben mobiletime gözüm gibi bakardım bunu gözümden sakınacam artık üstüne yatmak felanda bana göre değil zaten ben cg nin görüntüsünü klasik halini sevdiğim için onu aldım öyle alttakım büyütmeyede gerek yok performans için belli marka eğzoz ile değiştirecem ekzantriğe ise ufak bi ayar vermek var aklımda onda bile kararsızım yani durum şuanda bundan ibaret

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    kazasız belasız kullan inşallah.

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    hayırlı olsun tekerin düz bassın.
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

Motosikleti
    Hepinize teşekkür ederim sağolun...

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesın

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Kazasız belasız sürüşler + Allah daha iyilerini de nasip etsin.Bir kaç foto koysaydın iyi olurdu forum zenginleşirdi

Motosikleti
    xvs 250 dragstar-ps150i-inazuma
    tekerin düz bassın kazasız belasız sürüşler

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Hoş geldin, özellikle CG topluluğuna Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar hoşbuldum Resim yarından itibaren koymaya başlıyabilirim şuanda iş yerindeyim ve motorda bayide plaka takılıyo saat 3 de alacam varsa motor hakkında tavsiyeleriniz alabilirim :D

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aileler her zaman ilk etapta karşı çıkar benim ailemde karşı çıkıyor,sana bu dönemde büyük sorumluluk düşüyor hem ailene kendini göstermen için ve tabiki kendi sağlığın için 10 kat dikkat etmen gerekir.. sonrasında zaten herşey gelişecek .. kazasız belasız dikkatli sürüşler

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    hoşgeldin ekipmanada para ayırmışsındır umarım

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Hayirli olsun. Bir de ceket baksan hic fena olmaz.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    istediğin motora binebılırsın. motor tercihenede hiç birşey demem. cg tarzı begenıyorsundur zevk meselesi derim butcen ona yetmıstır eyvallah derim ama üzerinde o meşhur salakça şeyleri yaparsan işte o zaman seni sevmeyiz :D ama sen öyle bir arkadasımıza benzemıyorsun aman benzemede... kazasız belasız kullanman dileğiyle...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)