Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAWASAKI TEST SÜRÜŞÜ

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT07
    Merhaba arkadaşlar kawasakide test sürüşü nasıl yapılır? Nereye başvurulur? Nasıl olur ? bilen,daha önce katılmış olan bir arkadaş varmıdır ?
    Teşekkürler/Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Kawasakisi olan bir arkadaşına rica ediyorsun testi yapıyorsun zmotonun test motoru vereceğini sanmıyorum
    cbr1907 ve loop bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawasakisi olan bir arkadaşına rica ediyorsun testi yapıyorsun zmotonun test motoru vereceğini sanmıyorum
    Cbr250'ye geçtiğim ilk ayda Kemerburgaz'a gidecektin, ayak bağı olmayayım diye gelmemiştim. Havalar açınca bir sonraki gezinde eşlik edersem, Ninja'yı inceleme şansım olur mu

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr250'ye geçtiğim ilk ayda Kemerburgaz'a gidecektin, ayak bağı olmayayım diye gelmemiştim. Havalgüneşli a bir sonraki gezinde eşlik edersem, Ninja'yı inceleme şansım olur mu
    Hii sen o'musun bakya şimdi hatırladım şile tarafina gidecektim ozaman motoru satmazsam ozamana kadar olur niye olmasın arada arkadaşlarla çıkıyoruz havalar soğudu iyice bir ara çıkarsak haber veririm söz
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hii sen o'musun bakya şimdi hatırladım şile tarafina gidecektim ozaman motoru satmazsam ozamana kadar olur niye olmasın arada arkadaşlarla çıkıyoruz havalar soğudu iyice bir ara çıkarsak haber veririm söz
    Ninjalar genelde Büyükçekmece, Silivri tarafında. Çok ters kalıyor Alibeyköy tarafından diye katılamadım. Bakalım şu kara kış geçsin, takipteyim sizin grubu.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Ben büyükçekmecedeyım 1 kere görmedim bi ninja 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)