Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ahmet, Kendisine Uzanacak Yardım Elini Bekliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Geçtiğimiz günlerde bir arkadaşım vasıtasıyla haber edindiğim sosyal sorumluluk projesi. İkiz kardeşiyle beraber dünyaya gelirken doğum sırasında kardeşini kaybeden Ahmet, beyin kanaması geçirip felce uğramış. Tedavisiyle ilgili kritik bir sürece girilmiş, tedavi ve rehabilitasyon için gereken miktar 57.600 TL. Eğer tedaviye devam edilmezse kritik eşik aşılacak ve çocuk için geri dönülmez bir noktaya gelinmiş olacak. Engelli kardeşlerimizin arasına bir isim daha katılmaması için gerekli tüm kurumlardan izinler alındı ve yasal süreç sona erdi. Bundan sonrası konuya duyarlılık göstermesi gereken bizlerde. Henüz 2 yaşında olan bu minik kardeşimize yardım etmek insanı görevimizdir, destek veren dostlara şimdiden teşekkürler.

konuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebileceğiniz linkler;

https://www.facebook.com/ahmetsahinyardim/timeline
    https://twitter.com/ahmetsahinyardi

Not: Bu mecranın bu konu için uygun olmadığını biliyorum ancak dikkat çekmek adına ilk ve son kez buradan paylaşmak istedim. Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Umarım kurtulur Allah yardımcısı olsun inşallah.
    CeyhunEzel ve Aykut009 bunu beğendiler.

Mecra neden uygun olmasınki, neyse , siz duyarlılık örneği olarak paylaşım yapmışsınız elinize sağlık , geçenlerde benzer küçük bir bebek vakası var idi, herkes elbirliği ile ameliyatını gerçekleştrilip yurda döndü, şimdi Ahmet'e çam sakızı, çoban armağanı zamanı
    tanertc ve Aykut009 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Anlayış ve bu destek için Ahmet adına ben teşekkür ederim. Dilerim en kısa sürede amaca ulaşır ailesi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Allah yardımcısı olsun!
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)