Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu motordan randuman alınır mı ?? 150 mr vulture

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 kt
    Öncelikle ilk kazada ön amörtisor yamuldu ve düzeltildi platin ve gidon da değişti tabi . ikinci kazada yine amörtisor bürküldü ve bu sefer yenisiyle değişti tabi yine platin ve gidon değişti son olarak ise bi ticari taksiye önden çarpma sonucu motorun ömortisör , krank sağ kapak , gidon ,platin , benzin deposu , yan kapaklar , arka salıncak , 2 tane sinyal ,ön lastik , silindir kapağı , kontak , yani motorda 2 bin lira masraf çıkmıştı sizde bu motordan adam olur mu hemde 3. kazası dediğim gibi. yorumlarınızı bekliyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Dediklerinin hepsini değiştirirsen, şaside de atıklık olup da düzelttirirsen adam olur olmasına ama değer mi? Bilmem.

Motosikleti
    125 kt
    Alıntı tinerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediklerinin hepsini değiştirirsen, şaside de atıklık olup da düzelttirirsen adam olur olmasına ama değer mi? Bilmem.
    değişti değişmesine ama değmedi tabi 2 bin lira masraf oldu sen düşün

Doçkinderi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Loading....
    Motorun hasarlı gören parçaları değiştikten sonra kullanılabilir. Randıman meselesi ise eğer parçalarında sorun yoksa, kazalı motora biniyorum psikolojisi devredeyse sorunsuz motordan bile randıman alamıyorum diye düşünürsün. Yani motorun tamirden geçme durumu ve senin psikolojine bağlı
    Kasksız motorcuya selam verilmez , genelde sela verilir.

Motosikleti
    125 kt
    Alıntı Doçkinderi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun hasarlı gören parçaları değiştikten sonra kullanılabilir. Randıman meselesi ise eğer parçalarında sorun yoksa, kazalı motora biniyorum psikolojisi devredeyse sorunsuz motordan bile randıman alamıyorum diye düşünürsün. Yani motorun tamirden geçme durumu ve senin psikolojine bağlı
    herşeyin orjinali iyidir eminim biliyosundur ? bi kız var bozulmuşş bi kız var bakire hangisi daha mantıklı ?

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    2250 tlye aldım 2013 modelini 3600 kmde falandı işte, depoda göçük haricinde sıkıntısı yoktu. Bence 2000 tlye 500 daha koyup kazasızını almak elindekini trafikten düşürüp kullanılabilir parçalarını yedek parça olarak kullanmak mantıklı

Alıntı MAVROCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşeyin orjinali iyidir eminim biliyosundur ? bi kız var bozulmuşş bi kız var bakire hangisi daha mantıklı ?
    1, çoğunlukla 2. el motor alanların durumu nasıl olcak?
    2, aşka bakar.
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    Loading....
    Alıntı MAVROCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şöyle düşün , bi tecavüze uğramış kız vardır bide genelevde çalışan.Sence hangisi ? Motoru hor kullanan var , bir de kazalı kullanan

Motosikleti
    125 kt
    bu motorda her türlü uruspuluk var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2250 tlye aldım 2013 modelini 3600 kmde falandı işte, depoda göçük haricinde sıkıntısı yoktu. Bence 2000 tlye 500 daha koyup kazasızını almak elindekini trafikten düşürüp kullanılabilir parçalarını yedek parça olarak kullanmak mantıklı

1, çoğunlukla 2. el motor alanların durumu nasıl olcak?
    2, aşka bakar.
    bunun kadar olmayacağı için sorun yok bu türkiyede tek merk etme

Motosikleti
    Loading....
    Senin düşüncenin değişmeyeceği belli Motor senin değil galiba almayıda düşünmüyosun heralde, en iyisi sahibi düşünsün

Motosikleti
    125 kt
    yani kemençe vurmuşum ben

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)