Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

O Kadar da Değil...

Motovento
    REKLAM ALANI
    adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    kadıköyde kaan elektronik diye bi yer ama wifilisi var ondan alma wifisiz al .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Doğru Ekipmanlar İle Ne Soğuk Ne Buhu Vs. Gibi Sorunlar Yaşamadan Motosiklet Keyfini Yaşayabilirsiniz.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://youtu.be/eJQiN7O59W8
    gel de bişi gör kameradan, işin komiği kameradan ne görünüyosa vizörden o görünüyodu akıllı adamın yapacağı iş değil
    http://www.youtube.com/watch?v=Re4ZQ...ature=youtu.be
    gece gece bana video yüklettin.
    Emeğine sağlık. Yalnız sürdürdün yollarda kar yokmuş. Dün akşam Çamlıca da motor kullanan varsa helal olsun derim.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Ben binemedim dün bindim evin yolu resmen karla kaplanmıştı motoru koyduğum deponun önünü de yine kapatmıştı dingiller ama sağ salim eve geldim motoru koydum ama dediğim gibi bugün otobüse binmek zorunda kaldım çünkü malum hatun ne derse o oluyor Yarın motora binme çok kar yağacakmış dedi bende fazla çırpınmadan verdim direk canımı

gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    benim usta dediğim kişiler tüm kurye ve yemek servislerinde çalışan arkadaşlardır. Biz yok o lastik tutmuyor vs geyiği yaparken bu karda, çamurda motosiklete binmek zorunda kalan herkese saygım sonsuz
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı gorefest adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim usta dediğim kişiler tüm kurye ve yemek servislerinde çalışan arkadaşlardır. Biz yok o lastik tutmuyor vs geyiği yaparken bu karda, çamurda motosiklete binmek zorunda kalan herkese saygım sonsuz
    Aynen işinden şikayet eden varsa bu insanların yaptığı işi bir düşünsün.. ben 2 km yol gideyim dedim de kışlık eldivenlerim olmasına rağmen motordan indiğimde eldivenleri güçlükle çıkarta bildim..

Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben binemedim dün bindim evin yolu resmen karla kaplanmıştı motoru koyduğum deponun önünü de yine kapatmıştı dingiller ama sağ salim eve geldim motoru koydum ama dediğim gibi bugün otobüse binmek zorunda kaldım çünkü malum hatun ne derse o oluyor Yarın motora binme çok kar yağacakmış dedi bende fazla çırpınmadan verdim direk canımı
    Hehehe ağa bizde patron onlar hiiç çırpınmadan vericen canı orada, olmaz dediyse olmaz yatsın motor dinlensin bir süre ne yapalım..
    Bune bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Bende kuryeyim hocam daha 20 yaşına girmek üzereyim.
    1.5 Senedir motosiklet kullanıyorum.
    Kuryelikle hayatıma devam ediyorum.
    Günde 12-13 saat kuryelik yapıyorum.
    Attığımız paketler iş yeri bölgesinden 10km kadar uzak yerlere paket atmaktayız.
    Yağmurda karda soğukta fırtına da o kadar zor oluyor ki.
    Hele uzak bir yer çıktığında Allah tüm kuryecilere ve motosiklet kullanılarını kazadan beladan korusun.
    Bune bunu beğendi.

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Kara disarda yakalandik bizde hava zaten soguktu eve gelene kadar ucbucuk attim ara ara ve kislik eldivenlerimde tirtmiş parmak uclarim sizladi kan gitmeyecekti o derece ara verme zamani ://

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Dün güzel bir macera yaşadım.

Sabah Beykoz'dan çıktım. Bilen bilir; güzel kar tutar buralar. Köprüden geçip işe gittim.
    Tek sıkıntım vizörün kar tutması oldu. Sık sık parmaklar karları temizlemek gerekti

Dönüşte ise macera başladı. Öğren 3'te çıktım. FSM'yi sorunsuz geçtim. Kavacık sapağından Beykoza saptım ve Çavuşbaşı kayak tesislerine ulaştım.

Şarampolden uçan arabalar, kaza yapıp çekici bekleyenler... Ortalık talan.
    Biyere kadar usul usul geldim. Yokuş aşağı inmeye hazırlanıyordum ki bi baktım arkamda ki arabalar kaya kaya bana geliyorlar.

Çekildim hemen kenara. Fabrika var bir tane burada. Oraya bıraktım motoru. Bekçi klubesinin hemen yanına. Kilitledim. Neyse ki sabah çıkmadan bunun düşünüp ne kadar kilit varsa almıştım yanıma.
    Bekçiye telefon numaramı bırakıp eve döndüm. (~5 km)
    Akşam ne yemek yiyebildim, sabah ne kavhaltı edebildim.
    1 paket sigara içmişim.
    Aklım devamlı motorda.
    Buraya bile giremedim, içim daraldı ;)

Neyse öğlen gittim aldım motoru yerinden sağ salim.

Sen Ayazağa'dan çık köprü geç, Kavacığı geç, eve 5 km kala belediye yılın toplasan 5 günü kar alan semtine tuz atmadı diye yolda kal.

Dönerdim de, risk faktörü daha fazlaydı motoru orda bırakmamdan. Sonra düşündüm hangi hıyar çalabilir dedim bu havada motoru burdan. Ben zor götürüyorum.

Pirelli Angel GT hiç zor durumda bırakmadı bu arada beni. Ben göze alamadım sadece.

Oh neyse motor emniyette artık, ben bişeyler yiyim ;)

hsk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250 SUZUKİ AN 125 HK MONDİAL MASH
    Sabah soğuktan zor çalıştı motor yağmur kar çamur neyse de rüzgâr fena zar zor gittim iş yerine kadar kapalı otoparka çektim bi müddet orada kalacak evin orada kapalı mekan yok üşüyor zavallım .

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    asfalt üzerinde 5-10 cm kar varsa değil kuryeci dakarı geçen adam gelse gidemez..

ara yollarda gidenler arabaların erittiği tekerlek kanalına girip ilerleyebilir sonra zaten ana arterler açıktır..

videolarda kar üstünde giden motorlar yok mu var ama o karın altında asfalt yoktur toprak yani gevşek zemin vardır köy yolları veya dağ başında biyerdir..

demem o ki gereksiz yere kendinizi ispatlamaya çalışmayın bir tarafınızı kırarsınız işinizden gücünüzden olursunuz ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler