Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

megelli 250R HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Git Pulsar al.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    anlamış olduğum kadarı ile öyleyse,
    tek önemli sıkıntımız satış konusu. alacağım motor max. 6500 tl olacaktı fakat satışı onun bile zor olacaksa kumar oynamaya lüzüm yok.
    cbr125r düşünmüyorum çünkü sattığım motor oydu. amacım cc yükseltmek. herneyse şimdilik fuara kadar beklemeyi düşünüyorum. en kötü çanakkalede yzfr125r buldum o kişi dönüş yaparsa uygun fiyattan onu alırım para biritiririm, birikince satar yazın 250r honda alırım. en makül benim için bu uygun oluyor gibi geliyor.
    çünkü çanakkelede ki motor gayet uygun
    17,000 km de mat gri ve temiz bakılmış motor. üstelik 6,500 TL ye satıyor.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Fuara kadar para biriktir zıfır z 250 , 250 sl vs ( yeni kasa cbr 250 , 2 el cbr 250 )yeni modellerdende alınabilir elindeki motorla bir süre daha idare et kalanı kredi çek amma velakin ben olsam 600 cc alırdım

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı atillatopal9 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlamış olduğum kadarı ile öyleyse,
    tek önemli sıkıntımız satış konusu. alacağım motor max. 6500 tl olacaktı fakat satışı onun bile zor olacaksa kumar oynamaya lüzüm yok.
    cbr125r düşünmüyorum çünkü sattığım motor oydu. amacım cc yükseltmek. herneyse şimdilik fuara kadar beklemeyi düşünüyorum. en kötü çanakkalede yzfr125r buldum o kişi dönüş yaparsa uygun fiyattan onu alırım para biritiririm, birikince satar yazın 250r honda alırım. en makül benim için bu uygun oluyor gibi geliyor.
    çünkü çanakkelede ki motor gayet uygun
    17,000 km de mat gri ve temiz bakılmış motor. üstelik 6,500 TL ye satıyor.
    Madem cc yükseltmek istiyorsun ha cbr 125 ha yzf 125 ne farkı var tip dışında?

Megelliye 7 binlira gömmeyi başta göze almışsın. Ki alsan evladın olur daha da atsan atamazsın satsan satamazsın.

Sahibindene girdim rastgele modeli yüksek fiyatı senin bütçeye yakın bi ilan buldum. Birazda pazarlık et 8 e bağlamaya çalış
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acil-satilik-2013-model-hysoung-gt-250-r-177582259/detay

Bu ilan gibi bir sürü ilan var. Aklını kullan çerçöple uğraşma

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem cc yükseltmek istiyorsun ha cbr 125 ha yzf 125 ne farkı var tip dışında?

Megelliye 7 binlira gömmeyi başta göze almışsın. Ki alsan evladın olur daha da atsan atamazsın satsan satamazsın.

Sahibindene girdim rastgele modeli yüksek fiyatı senin bütçeye yakın bi ilan buldum. Birazda pazarlık et 8 e bağlamaya çalış
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acil-satilik-2013-model-hysoung-gt-250-r-177582259/detay

Bu ilan gibi bir sürü ilan var. Aklını kullan çerçöple uğraşma
    selam ilanda ki motora mesaj attım. dönüş yaparsa düşünüyorum açıkçası.
    şimdi şöyle mevzu var yzf125 alma sebebim 2 -3 ay kullanıp direk satmak istemem. çünki o motoru 6,500 e alıp eminim 7 bin tl ye satabilirim. piyasası çok yüksek ve motorda temiz kullanılmış.. bu 3 ay içinde para biriktirip 250r alabilirim demiştim.

ama hyasung çok iyi duruyor. ilani vereli baya olmuş inş. satılmamıştır.
    en son çare 2,000 daha kredi çekeceğim...

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse ayranım ekşi demez bu ülkede.
    Ben apache titriyor yazdım diye beni taşladılar hatta senin motorda anormallik var bizimkiler heç de bilem titremiyor diyenler bile oldu

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Dostum git ikinci el pulsar al 6500 falan var sahibinden comda dusuk km li.. hız iyi tork iyi servis ucuz pişman olmasın.. Cbr 125 satip Yzf125i 6500 e alır 7000 e satarım demissin de.. bir kere yan yatırsan tek tarafi 600 TL gibi bisey grenaji.. Depo 1000 TL onumuz kış iyi düşün derim..

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bugün 6500 - 7000 lira param olacak hyosung gt 250r yada naked veya Bajaj Pulsar'dan başka hiç bir motosiklete bakmam.
    Tercihim Hyosung'dan yanadır SS olanların temizini bulabilirsin bulamazsan naked bak bence çünkü naked modelleri apaçilerin eline düşmüyor ve bilinçli kullanıcılar tarafından kullanılıyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)