Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklete Ara Verdiğim İçin Tüm Ekipmanlarım Buyrun;

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 KIRMIZI BAJAJ BOXER BM 150
    Kamera icin fiyat alabilir miyim özelden. Sizin için de herseyin Hayırlisi olsun. Teşekkürler
    alper_becker bunu beğendi.
    2006 MONERO ANGEL 150/2013 ARORA KARTAL 100/2013 MONDİAL 100 MG PRİNCE/2014 BAJAJ BOXER BM 150

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok doğru vazgeçilemez bir tutku bu ancak ara verilebilir oda kısa bir ara.bence satmayın sonradan pişman olabilirsiniz çünkü tekrar Alman gerekecek sonuçta gerekli şeyler hepside gözünden uzak biryere götür koy ve unut zamanı gelip çıkarınca emin ol çok mutlu olacaksın

zombieahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC700 X 2013
    Hayirlisi olsun kardesim senin icin. İnsallah en kisa zamanda donebilirsin 2 tekere.
    Bende sort ve sirtlik fiyatini alabilirmiyim.

Motosikleti
    cbr 250
    kamera için fiyat pls

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    hocam botlar waterproof özellikli mi?
    fiyat alabilir miyim?

Özelden sorularınıza cevap verdim, kızım için iyi dileklerinizi ayrıca yazdığınız için çok teşekkür ederim, saygılarımı sevgilerimi sunarım. Çok mutlu oldum okurken inşallah Allah sizlerede böyle güzellikler yaşatır, yaşayanlarada daha güzellerini gösterir.

Motosikleti
    DL650 XT L5 - yamaha delight 115
    korumalı şortun fiyatını özelden yazarmısınız..Aldığınız kararda hakkınızda hayırlı olur inşallah..

TCX botlar "Dusty" kullanıcı isimli kişiye satılmıştır. İyi günlerde giymeniz dileğiyle hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:23 ----------

Arkadaşlar kaska eldivene şorta ihtiyacı olanlar, hepsini 700 liradan vereceğim. Beden sıkıntısı olmayanlar kaçırmasın. Sadece eldiven 500tl neredeyse, ürünler sıfırdan farksız eldivense sıfır, tek tek satış için bu fiyat geçerli değil yalnız.

Ürünlerin çoğu satilmistir, konu kapanabilir hatta silinebilir, bos yere mesaj atmasin insanlar. Üye mesajlarini okumayabilirler nitekim.

Dusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TransAlp XL650V
    Arkadaşlar benden başka ürün satın alıp sıkıntı yaşayan oldu mu?

Bir haftadır,kah aksilik,kah bahaneler oyalanıyorum. Direk yaftalamak istemiyorum ama parayı anında ödemiş olmama rağmen satıcıdan ne sağlıklı dönüş alabiliyorum ne de somut bir bilgi.

2 gündür de hiçbir dönüş alamadığım için,yasal işlemlerden önce buraya yazmak istedim. Başka sorun yaşayan oldu mu?

zbilici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125
    Haydaa, aklıma bile getirmek istemiyorum. İnşallah düşündüğünüz gibi bir durum değildir. Bahane değildir de gerçekten aksilikler olmuştur...
    Dusty bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı Dusty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benden başka ürün satın alıp sıkıntı yaşayan oldu mu?

Bir haftadır,kah aksilik,kah bahaneler oyalanıyorum. Direk yaftalamak istemiyorum ama parayı anında ödemiş olmama rağmen satıcıdan ne sağlıklı dönüş alabiliyorum ne de somut bir bilgi.

2 gündür de hiçbir dönüş alamadığım için,yasal işlemlerden önce buraya yazmak istedim. Başka sorun yaşayan oldu mu?
    Mesaj yazıyım güncel kalsın.Ciddi konu.
    Dusty bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

logan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sırtlık duruyorsa fıyat atar mısın bana bır de mont ıcı soft koruma varsa mesaj beklıyorum

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Abi sonra bir gülme alıyor beni .Hala sırtlık diyor

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    ben tulum için bi iki soru sormuştum, istersen istanbula gelirken yanımda getireyim orada dener beğenirsen ödersin demişti. bende güven telkin etti yani. belki de meşguldür, eşi hamileydi doğum gerçekleşmiştir vs vs. biraz daha şans tanımalı bence, tabi konuyu da güncel tutarak
    ak1n bunu beğendi.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Okudum, okudum, okudum... sonra @dusty nin mesaji gorunce, lannn, dedim, yoksa

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Bot ve eldiven icin fiyat verebilir misiniz. Ikisi en son ne olur

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    eee durum ne şimdi arkadaş ürünü göndermedi mi?

Dusty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TransAlp XL650V
    Alıntı 40yapar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tulum için bi iki soru sormuştum, istersen istanbula gelirken yanımda getireyim orada dener beğenirsen ödersin demişti. bende güven telkin etti yani. belki de meşguldür, eşi hamileydi doğum gerçekleşmiştir vs vs. biraz daha şans tanımalı bence, tabi konuyu da güncel tutarak
    Ben de öyle yaklaşıyorum, birkaç aksilikten bahsetti ve sesimi çıkarmadım, her şey olur. Ancak dün aras kargo'ya teslim ettiğini söyledi ancak istememe rağmen herhangi bir takip no vermedi. Ben kendim hem merkezi hem de kargonun gelmesi gereken şubeyi aradım ancak adıma gönderilmiş herhangi bir kargo olmadığını söylediler. Şimdi de satıcıdan cevap alamıyorum.

Aksilik elbette olur ancak bunlar da iletişim ve dürüstlükle çözülebilir ancak. Hala beklememin nedeni bu.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı Dusty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de öyle yaklaşıyorum, birkaç aksilikten bahsetti ve sesimi çıkarmadım, her şey olur. Ancak dün aras kargo'ya teslim ettiğini söyledi ancak istememe rağmen herhangi bir takip no vermedi. Ben kendim hem merkezi hem de kargonun gelmesi gereken şubeyi aradım ancak adıma gönderilmiş herhangi bir kargo olmadığını söylediler. Şimdi de satıcıdan cevap alamıyorum.

Aksilik elbette olur ancak bunlar da iletişim ve dürüstlükle çözülebilir ancak. Hala beklememin nedeni bu.
    En son dun foruma girmis... profilden oyle gorunuyor... birseyler yazabilirdi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)