Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM Rc200 Hakkında kararsızlık

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende RC200 istiyorum gidip görmedim ama uzun uzun araştırdım.
    Kadıköy-Mototaş'ta(Suzuki bayi) de vardı..bugün gördüm-üstelik sana da yakın....Bi göz at...!!!
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Test sürüşü spormotoda mı

YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Bahsedilmiş olan motor 44 hp'lik versiyona çok benzer bir setup'a sahip.Hatta şaside ki bir kaç değişiklik ve lastikler haricinde tamamen aynı sayılır.Bu mühendisliğin en can alıcı noktası ise moto3'te edinilmiş tecrübeden yola çıkarak tasarlanmış olmasıdır.Yarış ruhu ve performans beklentisi varsa çok memnun edecek kg-beygir oranıyla tadından yenmez bana göre.

easydude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple 765 s
    Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bu arada dün Burgman'ı servisten alırken (Kadıköy Mototaş) ellerinde bir adet sıfır RC390 bulunduğunu farkettim. Çok tatlı duruyor allahsız

Duke benim için çok daha mantıklı bir seçim olacak, ya da bütçeyi zorlayıp Burgman'ın yanına 2. motor olarak RC200 alabilirim. Bu arada GİS akademi eğitim kampanyası abs li duke modelleri için var diye biliyorum acaba yanılıyor muyum?

http://www.spormoto.com/duke-kampanya/

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı easydude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar,

Forumu 1 yıldır sürekli takip etmekteyim, bir konu hakkında fikrinize danışmak için üyelik almak bugüne kısmetmiş.

Neyse çok uzatmadan, temmuz ayından beri 2013 model bir burgman 200 sahibiyim, yaklaşık 4000 km kadar tecrübem var. Bu km'yi maslak-göztepe arası - yağmur vs dahil olmak üzere yaptım. Bir kaç aydır vitesli bir motor arayışındayım. Tam KTM Duke 390'ı almaya niyetlenmiştim ki,dün yaptığım test sürüşünde bana 1 numara büyük gelebileceğini bu nedenle kontrolü biraz daha kolay bir modele yönelmeye karar verdim. Dün RC200 ü inceleme fırsatım oldu ve tek kelimeyle bayıldım motora. Fiyatı bütçeme uygun, servis vs altından kalkabilirim, yakmıyor, hafif, kontrolü kolay, siyahı nispeten sade vs.

Neyse sadede geliyorum çok uzattım, bu motordan yollarda 1 tane bile görmeyişim ya da sahibinden'de 2. elde bir adet bile ilanı bulunmaması bu ölü sezondan mı kaynaklanıyor, yoksa bilinen bir kusuru eksiği mu var? İlk alan acaba ben mi olurum

Acaba bilgilerinizi ya da tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?

Bu arada diğer alternatifleri de gözden geçirmedim değil fakat düşük cc segmentinde bir tek bu motor hosuma gidiyor (gözüme hitap ediyor diyelim).

Teşekkür ederim zaman ayırdığınız için

Öncelikle merhaba. bence 4000 km az bır tecrube özellikle siz suan bır scooter kullanıyorsunuz vitesli motor tecrubenız ne kadar var bılmıyorum fakat vıteslı ve scooter aralarında bazı farklar var. bu arada kendımde ktm kullanıcısıyım merak etmeyın rc serılerı daha yenı geldıler ve bılıyorsunuzkı ktm dıger markalardan daha pahalı oluyor. ktm rc ise gerçekten çok hoş bır motor olmuş. bende cok begendım fakat racing tarzı benım hosuma gıtmıyor bu kısıler bır zevk tabi. kendım duke kullanıcısıyım ve 200-390-690r sırasıyla kullandım suandada 690r kullancısıyım. duke 390 cok zevklı bır motordur. ne cok guclu nede cok gucsuz. yanı tam kıvamında bır motor fakat en başta dedıgım gıbı 4000 km cok fazla bır tecrube degıl sız scooter kullandıgınız ıcın vıteslı ıle aralarında farklar vardır. bence bırazcık vıteslı motor tecrubesı kazanırsanız 390 lar sızın ıcın cok hoş cok kıvamında motorlar olucaktır.

easydude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple 765 s
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba. bence 4000 km az bır tecrube özellikle siz suan bır scooter kullanıyorsunuz vitesli motor tecrubenız ne kadar var bılmıyorum fakat vıteslı ve scooter aralarında bazı farklar var. bu arada kendımde ktm kullanıcısıyım merak etmeyın rc serılerı daha yenı geldıler ve bılıyorsunuzkı ktm dıger markalardan daha pahalı oluyor. ktm rc ise gerçekten çok hoş bır motor olmuş. bende cok begendım fakat racing tarzı benım hosuma gıtmıyor bu kısıler bır zevk tabi. kendım duke kullanıcısıyım ve 200-390-690r sırasıyla kullandım suandada 690r kullancısıyım. duke 390 cok zevklı bır motordur. ne cok guclu nede cok gucsuz. yanı tam kıvamında bır motor fakat en başta dedıgım gıbı 4000 km cok fazla bır tecrube degıl sız scooter kullandıgınız ıcın vıteslı ıle aralarında farklar vardır. bence bırazcık vıteslı motor tecrubesı kazanırsanız 390 lar sızın ıcın cok hoş cok kıvamında motorlar olucaktır.
    Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, 390 almadan önce araya daha küçük cc li 2. el bir vitesli motosiklet sıkıştırmaya karar verdim. 2. el cok uygun fiyata 200 duke lar var, onlara yöneleceğim.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    200 duke ))) efsanedır gram sıkılmazsın tam tersı cok zevklı bır motordur :D benım kız arkadasıma daha yenı aldık :D ama ben kullanıyorum bu aralar hep çaldım motoru :D cidden cok zevklı bı motor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)