Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yılın En İyi SPOR Motosikleti!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar okumanızı tavsiye ederim açıkcası. Bende başka bir yerden okudum şaşırdım. Bir bakmanızı tavsiye ederim

http://motorcunuz.blogspot.com.tr/20...tosikleti.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Niye şaşirdinki? Bariz ortada orta siklette en iyisi.

Fazla takip ettiğim bir marka değil. Ondan diyeyim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

Arkadaşlar okumanızı ve yorum yapmanızı çok isterim

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    675 cc motora 42 bin lira verecek enayi varsa kendisini şimdiden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Daytonada ki ayni motoru kullanan street triple kendi sinifinda cook basarili bir alet, yurtdisi satis fiyati burda gecerli olsa, ozellikle incelemede dedikleri gibi R modeli o super olurdu. Adamlar bir karsilastirma da, street triple da olmayan ama R modelinde olan ekstralari(brembo fren, ohlins suspansiyon vb..) tek tek almaya kalksaniz, R modelinin fiyat farkindan daha fazla vermeniz gerekir demislerdi.

Hafifligi, manevrasi, viraj kabiliyeti, yol tutusu, gaz tepkisi iviri ziviri herturlu cok iyi alet, evet cok iyi ama mt09 24 ken o 38 falandi yanlis hatirlamiyorsam. Bu durumda Turkiye de rekabet etme sansi zaten yok. Son donemde tiger 800, f800 e iyi bir alternatif olarak 30 liralar civarinda biraz musteri buluyor ama diger modellerde, bizim gibi 500 liranin hesabini yapan insanlar icin cok mantikli degil.

Parasini dusunmezsen 675 R da, street triple R da kesinlikle alinmasi ve denenmesi gerekli makinalar bence. Kahrolsun enflasyon

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    675 cc motora 42 bin lira verecek enayi varsa kendisini şimdiden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.
    Enayi demek uslup hatası olur, sonuçta bu iş zevk işi, Kawasaki zx636 abs'nin sıfırı 42000 tl sence ülkemizdeki 600 cc motosikletler ve fiyatları düşünüldüğünde çok mu ? bence karşılaştırma yaparsak normal bir fiyat, benim gibi 1000'lik makine istemeyenler için gayet mantıklı ve makul hatta kısmetse yakın zamanda satmamak üzere 2.elini alıyorum, enayi olmaya da razıyım

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Fiyatı yüksek olsada hastasıyım.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Parasi olan adamin o parayi nereye harcadigi kimsenin haddine degil bence. Adamin parasi vardir, gider altin kaplama 5000 liralik vespaya 90 bin lira verir, kendi keyfi.

Ben de hayatta Triumph motora para vermem, milyarder olsam da vermem, velakin verene de gerizekali demem.
    Kara35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parasi olan adamin o parayi nereye harcadigi kimsenin haddine degil bence. Adamin parasi vardir, gider altin kaplama 5000 liralik vespaya 90 bin lira verir, kendi keyfi.

Ben de hayatta Triumph motora para vermem, milyarder olsam da vermem, velakin verene de gerizekali demem.
    5000 liralık Vespa ya 90 bin vermek enayiligin Son noktası olur heralde.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Money talks der yabancılar
    MFTaşkıran bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    En iyi japon supersport zx636 abs fiyatiyla ayni fiyat. Bence enayilik degil. Kawa cok kaliteli motor yapmis , sase, frenler, suspansiyonlar cok iyi, motoru efsane, cok yakin bir dostum 0 km aldi gecen yil oradan biliyorum.
    Daytona R modeli ise kawadan bir gomlek daha ustun, ohlins suspansiyonlari, brembo frenleri yeter. Fiyat gayet mantikli. Sizin mantiginiza gore Esas 36 bin tl ye yurumeyen cibir600 almak mantiksiz olmasi lazim. Aradaki fiyat farki az, ama kalite farki ucurum.

5000 liralık Vespa ya 90 bin vermek enayiligin Son noktası olur heralde.
    O senin fikrin Ben ileride biriktirebilecegim o kadar param olursa hepsini 80 bin liralik Ducati Multistradaya yatirmayi dusunuyorum mesela, piyasada bir cok muadili yari fiyatinayken. Hic de enayi olacagimi sanmiyorum.

Ama mesela ne zaman enayiydim: 8 sene once 1500 liraya mondial motor alip 1 sene icinde 5000 liralik masraf cikarip onlari odemek zorunda kalinca.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlatım hangi zeka seviyesine hitap ediyor bilemedim.

....... neden 4 silindirle uğraşayım ki???

Ne oluyo 4. silindirdir insanın biyerine mi kaçıyor sürerken. 4 silindirli sürenler sürekli silindirlerle uğraşıp 4. silindir sürüekli bakım mı istiyor

Her sene bir motor böyle insanlara pazarlanıyor. Triumph i severim segmentinde ayrı bir renk ama kimine görede GSXR-750 D 675 den çok daha özel bi makine, hem daha iddialı, motor konfigürasyonu daha başarılı, pist sürüşünde roket gibi, sokakta konrol edilebilir ve bundan daha uygun fiyatlı, motor sesi daha iyi, torku daha iyi, devirlenmesi daha iyi

He dört silindirle niye uğraşalım dimi... S1000RR alıcakmışız !atma o kadar

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    parası olan alır, neden enayi olsun ki.
    ayrıca 600cc bir çok motosiklet 35-40 bin TL civarında

yavuz benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ülkenin yarısından fazlasına göre motosiklete para vermek zaten başlı başına enayilik o yüzden biz bari birbirimize böyle hitaplarda bulunmayalim bence
    beko12345 ve Süpervizör bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Kara35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyi japon supersport zx636 abs fiyatiyla ayni fiyat. Bence enayilik degil. Kawa cok kaliteli motor yapmis , sase, frenler, suspansiyonlar cok iyi, motoru efsane, cok yakin bir dostum 0 km aldi gecen yil oradan biliyorum.
    Daytona R modeli ise kawadan bir gomlek daha ustun, ohlins suspansiyonlari, brembo frenleri yeter. Fiyat gayet mantikli. Sizin mantiginiza gore Esas 36 bin tl ye yurumeyen cibir600 almak mantiksiz olmasi lazim. Aradaki fiyat farki az, ama kalite farki ucurum.
    CbR600RR ın yürümediğini kim söylemiş...??? Daytona yı evire-çevire döver...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Alıntı Kara35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 bin fiyat farkı var...Az mı???...Son (2014) World Supersport şampiyon motosiklet Pata Honda Racing (CIBIR)...
    The Power of The Dreams.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    altarnatif olarak s1000rr demek ne demek yahu ne demek

birde neye göre ,hangi kriterlere için yılın spor motosikletiymiş . herşey çok ama çok komik hatta gücüne bakıp gülünç yorumlanması bile herşeyi anlatır halde

Ya tabi bu motosiklet dergilerine ve moto editorlere test icin veriyolar ducatileri bmwleri triumphlari, o editorlerin kendileri dahil bir cok kisinin anca ruyasinda gorebilecegi aletler.

Sonra tabi bunlara binip inceledik diyolar. E sonuc tabiki 80 bin liralik 60 bin liralik alet muhtesem. Ne olacakti zaten? Sonra da efendim bu senenin birincisi de budur buyrun. Kic yalandi, saponsor parayi odedi.

Bu, olay bu.

Coach_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xciting R
    http://youtu.be/zCIvWpr8-a0

Yukarıdaki link enayinin cevabı zannımca...

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Coach_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://youtu.be/zCIvWpr8-a0

Yukarıdaki link enayinin cevabı zannımca...
    Bunlar neyi karşılaştırmış?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)