Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

İstifa edecem

Motovento
    REKLAM ALANI
    ARçİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton/Honda cbf150
    Alıntı logan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın başına daha fazla çorap örmek istersen mobbing uyguladigi yönünde de şikayet ver. Alacağın tazminat daha yüksek rakamlara ulaşır.
    [QUOTE=hayko5;3592198]Gözüm iyi durumda bir sorun yok çok şükür. Teşekkürler

Bir süre tutuldu daha sonrasında çalışma saatleri uzatıldı maaş aynı zam falan yok resmen yaşamayı unutmuştum robot gibiydim bu defa sessiz sedasız iş aradım bugün yaptığım iş görüşmesinden yarın gel sigorta girişini yapalım başla yanıtını alınca istifa mı verdim. Hakkımızda hayırlısı İnşallah.[/QUOT
    şimdi senin yerine birini bulup sana yaptıklarının aynısını yeni gelecek elemanada yapcaklar o firma cezasını çekmediği için birdaha yapacak. Sen istifa ettin kurtuldum diyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

şimdi senin yerine birini bulup sana yaptıklarının aynısını yeni gelecek elemanada yapcaklar o firma cezasını çekmediği için birdaha yapacak. Sen istifa ettin kurtuldum diyorsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Direk sgk ve işkura şikayet et ama şikayet ettiğini söyleme işten çıkma denetime geldiklerinde ben sigortasız çalışıyorum bu kadar süredir de direk bitik o firma.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    sgk ya bildir öyle çık hocam

bilimum firmalar dominos burger king mc donalds gibi daha iyi şartlarda çalıştırıyor.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bırakmadan sgk ya şikayette bulun orda çalıştığına dair şahit bul sokaktan gecen adam bile olur.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)