Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

AEA-Ninja 300

Motovento
    REKLAM ALANI
    shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatını çok güzel anlattı
    abeciMotoru ve Ezio41 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    gördüğüm kadarıyla sınıfta kaldı Ninja 300 aea gözünde kullanıcıların bahsettiği 180 + efsane olan top speed e değinmedi bile
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Amortisörler tahta , fiyatı damar damar üstüne binmiş .
    FurkanZ, xawa ve muhammetcon bunu beğendiler.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    bu videoyu izleyip, sonucunda motosiklet sınıfta kaldı yorumunu mu yaptınız?
    duyduğunuzu anlamakta sıkıntınız mı var sizin?
    evet ninja 300 sahibiyim, evet dünyanın en iyi motosikleti değil ama yukarıdaki videonun ana fikri "ninja 300 sınıfta kaldı" değil.
    eskiden ilkokulda okuduğumuzu anlama dersi vardı, sanıyorum kaldırdılar zira yeni neslin genelinde idrak sıkıntısı var.
    ergün1968 bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    fiyat performans oranı ile sınıfta kaldığı kesin.
    shooter1 ve Sj's bunu beğendiler.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat performans oranı ile sınıfta kaldığı kesin.
    o konuda eyvallah adam boşuna her kawa videosuna bu resmi koymuyor;
    Darkin, TimFx, Karalı ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Bende ninja 300 kullanıcısıyim fakat aea nin dediklerinden nasıl sınıfta kaldı anlami cikardiniz anlamadim. Fiyati kazik olabilir fakat bence honda cbr250 nin 13500 oldugu yerde ben motoru 16.500 e aldım kaldiki special edition . Duz rengi 16.000 allah askina elinizi vicdaniniza koyun cift silindir 10 beygirlik fark duruş kalite görünüş 2500 lira etmez diyorsaniz size lafim yok. Ama aea haklı genede fiyat pahali, işçilikten öte benimde endiselerim vardı oda değinmiş alacaklar için iyi bi bilgilendirme olur. Ben amortisorun bi zararini görmedim ama anlamam pek tabiki daha ilk motorum 3 4farkli motor sürdüm karşılaştırmam mantıksız olur. Başka bi eksigini soyledigini hatırlamıyorum. Alacaklar bence işçilik amortisörleri bilerek alsin ama asla vazgeçmesin ninja 300 iyi motordur en azindan bi denemelerini tavsiye ederim. Ayrica lastikler berbat maalesef
    braveguy bunu beğendi.

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu videoyu izleyip, sonucunda motosiklet sınıfta kaldı yorumunu mu yaptınız?
    duyduğunuzu anlamakta sıkıntınız mı var sizin?
    evet ninja 300 sahibiyim, evet dünyanın en iyi motosikleti değil ama yukarıdaki videonun ana fikri "ninja 300 sınıfta kaldı" değil.
    eskiden ilkokulda okuduğumuzu anlama dersi vardı, sanıyorum kaldırdılar zira yeni neslin genelinde idrak sıkıntısı var.
    Bir de marka değeri, rekabet üstünlüğü gibi terimlerle hiç karşılaşmadıkları için, subjektif görüşlerini objektif görüyorlar.
    Şimdi birazdan gelip Ninja 300 ss değil, yeşil renkli falan derler, ben çıkayım şimdiden.
    braveguy bunu beğendi.
    There are seven days in a week. And `one day` is not one of them.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Dağda kullanılmayacaksa amortisör sıkıntı olmaz ninja300ü beğenmeyen taş olur;) ben ninja250 yi aldığımda arada 2000€ fark vardı okadar farkı vermek yemedi

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    O parala daha ne baba yiğitler var

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Videonun sonunda şöyle özetlenmiş.

"Genel olarak titreşimi, gidişi, duruşu güzel. Amartisörler tahta, fiyatlar damar, damar üstüne binmiş malesef. Güzel bir başlangıç motoru ama eğer o bütçeniz varsa."

Amacı bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek olan herkes AVANTAJ ve DEZAVANTAJLARI gayet iyi analiz edebilir bence.
    braveguy bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüğüm kadarıyla sınıfta kaldı Ninja 300 aea gözünde kullanıcıların bahsettiği 180 + efsane olan top speed e değinmedi bile
    Sınıftamı kaldı

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    Çok şükür motoru daha fazla cazibe merkezi yapıcak bişey dememiş yoksa sokaklar Honda gibi Ninja 300'den geçilmezdi
    Ücretinden dolayı biraz fazla eleştirel yaklaşmış gibi geldi. Amortisörü gereğinden fazla abartmış. ( yani bu videoyu izlesem ne oluyorlan bu kadar kötüyse almam derim. O kadarda abarttığı kadar kötü değil amortisör. Orada biraz tiyatro yapmış , yada bindiği motor fazla hor kullanılmış, Ninja 300'e binenler bilir. ) Sanırım beygiride biraz az söylemiş. zati kimse fiyat performans ürünü demiyor bu motora ( kendi sınıfının yakışıklı, atik çocugu )
    braveguy bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AEA'nin motosiklet incelemelerine asla guvenmedim. Super kisisel yaklasiyor hep. Sanki herkes 1.80 95 kilo, herkes supersport kullanicisi.

Yayinlarini her zaman sektorun Cem Yilmazi diye izlerim ama ciddiye alinmasini tavsiye etmem. Bazi konularda guzel tavsiyeleri var ama, lastik ve motosiklet mekanigi gibi.

Kawasaki icinse hersey cok guzel ama burasi boyle boyle demis hic geregi yok. Kusursuz bir makina. Sadece kendi kullanicisinin dedigi gibi fabrika lastikleri degistireceksiniz o kadar.
    ergün1968 bunu beğendi.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Beyler eğer bir motor racing tipindeyse ve kaliteliyse aea onu alıp 600rr 1000rr ile kıyaslıyor yzf r125e yaptığı yorumla mt125e yaptığı yorumları bir karşılaştırın ikiside aynı aletlerin ama yorumlar bambaşka :D ninja 300ude aynı kafayla eleştirdi honda cbr250'den yada hyosung gt250rdan bahsetmedi bu motorun yanında ,çok ilginç bir yaklaşım gerçekten anlam vermesi zor :D
    murad13 bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Onun demesiyle mal alan varsa alsın bakalım. Kimileri onu bu alanda tek görüyor. Hiç bir motorunda bu adamı dinleyerek iş yapmadım. Yapmam da. Ne istediğini biliyorsan mobilet bile olsa kişiyi tatmin ediyor.
    ergün1968 bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    O kadar para ver kafa karenajinin araları açılsın filan. Bunlar hoş şeyler değil.
    murad13, computeus ve Green Arrow bunu beğendiler.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Darkin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir de marka değeri, rekabet üstünlüğü gibi terimlerle hiç karşılaşmadıkları için, subjektif görüşlerini objektif görüyorlar.
    Şimdi birazdan gelip Ninja 300 ss değil, yeşil renkli falan derler, ben çıkayım şimdiden.
    kawa nın Türkiyede marka değeri ve rekabet açısından daha iyi olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Barkın usta fiyatları vergi harici şişirmelerinden dolayı distributorlerden şikayetçi.Yamaha da daha önce test motoru da vermemisti hatırladığım kadar(doğal olarak antipatik bence). Ama herseye rağmen sonunda özetlemiş gibi. Barkın ustada ktm honda dendi mi, akan sular duruyor unutmamak lazım ) ninja 300 bence hem yakışıklı hem de gücü iyi bi motosiklet ★★★★★
    DÜŞERSEN ÖLÜRSÜN DEMEDİMMİ !!!

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Ninja 250'yle 300 arasındaki fiyat farkı iki silindir için verilir mi bilmiyorum ama ben vermem, bir de lastik parası vereceğiz. Biraz daha koyar MT-07 alırım daha iyi. Ninja 300 kullanıcılarına saygım sonsuz, yanlış anlaşılmasın, sadece beyin fırtınası yaptım. Ninja 250 veya Z250 almayı düşünüyorum ileride.
    computeus bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)