Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: KUBA XCG 150 ALINIR MI ?

Katılımcı sayısı
11. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • EVET

4 36.36%
  • HAYIR

7 63.64%

KUBA XCG 150 ALINIR MI ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle foruma yeni kayıt oldum hepinize merhaba ben 17 yaşında yeni ehliyet almış bir kardeşinizim kuba xcg 150 modeli fiyatı ile beni çeken bir motordur kullanan var mı ilk motorum olucağı için fazla pahalı bişeyde almak istemiyorum sonuçta denge sorunu falan yaşıyacağım benzin göstergesi yok heralde motorda sıkıntı yaşatır mı bana onuda merak ediyorum kullanan varsa lütfen yazsın iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150KT
    Valla bende çok niyetliydim o motora ama herkesin söylediği biraz daha ver Strike 150 al. Fotoğraflarda XCG daha heybetli duruyor ama Strike 150 gerçekte daha heybetli.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Fiyatı çok ucuz, ancak bir o kadar dandik bir motor çinli'de bile kendince bir kalite olur ama onda yok

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    bir xcg 150 sahibi olarak diyorum ki sakin alayim deme

ben 100lük kullanıyorum çok memnunum....1lt ile 45 km gidiyor harika valla...

efizikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba xcg 100>Pulsar 200NS>xtreme max200>Dominar400
    bende 100 lük kullanıyorum ufak tefek sorunlar çıkabilir yaşadıklarımı söyleyeyim kornası durup dururken bozuldu para vermeden yapıldı eksoz kapağı düştü o da beleşe yapıldı çok yağmurda kalınca marş düğmesi bozuldu ara da çalışıp çalışmıyor keyfine göre sıkıntılar bunlar onun dışında alır almaz lastikleri değiştir bu havalarda binemezsin düşer durursun bunlar kötü yanları iyi yanı nedir ucuz olması az yakması tipinin düzgün olması ve maximum hız bir 100 lük motora göre harika bence ilk motorun olacaksa kesinlikle tavsiye ederim.

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    bende kullanıyorum ufak tefek pasları var lastikler kötü hakketten bayır yukarı cıkarken sürekli arka lastiğin gezindiğini hissediyosun korkutuyor buda şimdilik bi sıkıntısını görmedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler