Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Tankped nasıl yapıştırılır...

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vallahi helal olsun 5.ayın 15.inde 2006 da aldığın tankpedi şimdiye kadar saklamışsın.
    abi tebrik ederim malına sahip adamsın.bravoooooooooooooooooo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motosikleti satalı 4 ay oldu bir kardeşim nasıl yapıştırılıyor diye sordu motosiklet artık olmadığı için bende ilgili başlığı okuması için güncellemiş oldum...Geç kalmaktan kasıt resimleri eklemek anlamındaydı aldığım gün yapıştırmıştım
    Espriler müthiş...

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    Alıntı aytskal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikleti satalı 4 ay oldu bir kardeşim nasıl yapıştırılıyor diye sordu motosiklet artık olmadığı için bende ilgili başlığı okuması için güncellemiş oldum...Geç kalmaktan kasıt resimleri eklemek anlamındaydı aldığım gün yapıştırmıştım
    Espriler müthiş...
    ha şimdi çaktım köfteyi ben de son 1 senedir yemeyi içmeyi bırakıp tank pad yapıştırmakla uğraştığını sanmıştım

bişey daha öğrendik sayende, ee peki dizliklerden nasıl koruyacağız depoyu?..
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sağol. Senin gibi arkadaşlarda olmasa ne yaparım. İnşallah ileride yüzyüze de görüşürüz.
    Kerdeşimiz nur içinde yatsın toprağı bol olsun yazdığı mesaja bakın yaw

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kerdeşimiz nur içinde yatsın toprağı bol olsun yazdığı mesaja bakın yaw
    Rahmetli kardeşimle yüz yüzede görüştük...Bir kez daha yüce rabbimden rahmet diliyorum...Nur içinde yatsın...

Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha şimdi çaktım köfteyi ben de son 1 senedir yemeyi içmeyi bırakıp tank pad yapıştırmakla uğraştığını sanmıştım

bişey daha öğrendik sayende, ee peki dizliklerden nasıl koruyacağız depoyu?..
    Ben bunu beceremedim işte ancak buralarda mutlak bir fikri olan vardır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    güsel olmuş valla.gayet gösterişli..

Konuyu hortlatmış oluyorum. Kusura bakmayın.

Bende yeni bir tankpad aldım. Yapıştırmak için aklıma şu reklamcıların kulandığı yöntem geldi. Depoyu camsil ile hafifce ıslattıktan sonra tankpadi yapıştırsam. Altında su tanecikleri olacağı için yaş iken rahatça hareket edebilecek. Ve tam olarak sağdan soldan heryerden bakıp düzgünlüğüne emin olacağım :D Bir müddet sonrada altındaki su kuruyacağı içinde Yapışma sağlanmış olacak.

Bu fikir hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu şekilde yapıştırayımmı? Ya altındaki su yapıştırma gücünü azaltırsa sonradan kenarları çıkarsa vs. diye bi sürü tereddütüm var.

Sizler tankpadlerinizi nasıl yapıştırdınız ?

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Sen en iyisimi servisine git

cousinecruis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Önce temizle toz kalmasın kuru olsun, sonra direk yapıştır, arkası yapışkanlı değil mi?
    Evindeki muhabbet kuşunu, bebe şampuanı ile yıkayan insanlardan zarar gelmez

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önce temizle toz kalmasın kuru olsun, sonra direk yapıştır, arkası yapışkanlı değil mi?
    Evet. Arkası zaten kendinden yapışkanlı. Aldığım ürün burdakinin siyah rengi

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Tamam bendede o var, tozlardan temizledikten sonra dikkatlice yapıştır arkadaşım. Güle güle kullan.

Motosikleti
    HYOSUNG gv 650
    benimkine gıtmıor ama yapıştırmazsam
    çizilior
    - - - - - - ŞERİTLERİ BİRLEŞTİR AMA KASKSIZ ASLA:cat:

Alıntı cousinecruis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam bendede o var, tozlardan temizledikten sonra dikkatlice yapıştır arkadaşım. Güle güle kullan.
    Teşekkür ederim ama yukarıdaki mesajımda ne demek istediğimi anlatamadım heralde.

Alt tarafını ıslattıktan sonra yapıştırsam nasıl olur? Hani reklamcılar camlara vs. reklam yapıştırırken altını cam sil ile ıslatıp sonra yapıştırırlar çünkü alt tarafı ıslak iken yapıştırılan sticker oynatılabilir. Kuruyuncada sağlamlaşır. Ama alt taraf kuru iken yapıştırınca çıkması çok zor olur. Yamuk olduğu için çıkarsada tankpadin yapışkanlığı azalmış olur.

Bu şekilde tankpad yapıştıran oldumu? Yoksa ilk benmi deneyeceğim. Şimdi deneyeceğim ama bu tankpadin altındaki yapışkan suyu görünce bi daha yapışmazsa ondan korkuyorum. Güzelim tankpadi mundar etmeyim

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    sticker cama yapıştırıldığı için altı deterjanlı suyla ıslatılıp yapıştırılır ama sen depoya öyle yapıştırmaya kalkarsar zaten tankpedin yapıştırıcısını bozarsın.

deponu sil temizle kurula ve sonra yapşıtırın gitsin. o kadar da zor ya da geri dönülemez bişey değil bence.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Bmw R 1150 GS
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tankpadin altındaki yapışkan suyu görünce bi daha yapışmazsa ondan korkuyorum. Güzelim tankpadi mundar etmeyim
    Rica ederim dostum. Dediğin gibi yapıştırıcı ziyan olabilir. Kuru haldeyken dikkatlice hedefle öyle yapıştır derim. Yoksa kayar yapışmaz yada iz bırakabilir.
    Kolay gelsin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler