Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Ktm duke 200 amortisörün yağ kaçırması

Motovento
    REKLAM ALANI
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Damlanurk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125r istiyodum duke ile arasında kalmıştım ama duke 200ün üstüne oturunca emin oldum duke konusunda görüntüsü de fotoğraflarından daha güzel geldi bana cbr sevgimi aldı götürdü yani :D ben bir 200e kavuşsam 390ı falan düşünücem de bekliyoruz işte
    sonuna kadar bu fıkrıne katılıyorum =) bu arada dıyorum ya ktm ye bayılcaksın kullandıkça daha çok aşık olucaksın bu arada ılk motorun olcagı ıcın duke 200 ü en az 1 sene oda yaklasık 15-20 bın km arası kullan amannnn 5000 km oldu ben buna alıstım dıyıp 390 a bınme sakın 390 hafıfe atılcak bır motor degıl. kezaa 200 de hafıfe atılcak bır motor degıl cunku cok seri.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yeni başlayan biri için hiç bir motor hafife alınmamalı bence.5000 km kullanıp değiştirmek gibi bir niyetim olsa 2.el alırdım,uzun süreli kullanacağım için cbr yerine duke seçtim her açıdan daha uygun çünkü.acemiliğimi iyice atana kadar motor değiştirmeyi düşünmüyorum.artık 15-20 bin mi olur motorun gittiği yere kadar mı olur bilemem

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    motorun gıttı yere kadarsa ohoho temız güzel bakarsan cok rahat 150.000 gıdersın ktm ıle )) yok cok ıyı bı tercıh gercekten cok ıyı yapmışsın şimdiden hayırlı olsun gule gule kazasız belasız kullanman dılegıyle.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)