Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Revit Scarab H2O Kışlık Eldiven kullanan var mı? alternatifler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek istediğinizi anlıyorum ve genellikle bu özellikler aranıyor... Revit'in yapmış olduğu neopren kumaştan bir eldiveni vardı tamamen windstopper ve üst kemikleri korumak için muştamsı bir kabuğuda vardı ve çok düz-sade bir modeldi ayrıca iphone kullanabilme özelliğide vardı. Göztepe Ducati'de bulabilirsiniz bahsettiğim modeli fakat dainese ürünlerinede bakılabilir. Bu arada geç cevap yazdım kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Bahsettiğim eldiven;

http://i.hizliresim.com/z2vb14.jpg
    estagfırullah sayın glock cevabınız ve tavsıyenız ıcın tesekkurler ılk fırsatta gıdıp bakıcam
    glock ve Sj's bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek istediğinizi anlıyorum ve genellikle bu özellikler aranıyor... Revit'in yapmış olduğu neopren kumaştan bir eldiveni vardı tamamen windstopper ve üst kemikleri korumak için muştamsı bir kabuğuda vardı ve çok düz-sade bir modeldi ayrıca iphone kullanabilme özelliğide vardı. Göztepe Ducati'de bulabilirsiniz bahsettiğim modeli fakat dainese ürünlerinede bakılabilir. Bu arada geç cevap yazdım kusura bakmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

Bahsettiğim eldiven;

http://i.hizliresim.com/z2vb14.jpg
    Hocam hayatimi kurtardin senin bu mesaji gorene kadar 3 kislik eldiven aldim büse, scoyco ve baska bi sacma marka toplamda 450 liram gitti, hepsi birbirinden beterdi. Bu model birebir aradigim seye benziyor hemen bakacagim cok tesekkurler.
    mehmetenis bunu beğendi.

nofearyns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR250 Destro
    Uygun fiyata Alpinestars Drystar eldivenini tavsiye ederim fiyat performans oranı çok iyi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)